Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Teel seitsmendasse taevasse Teel seitsmendasse taevasse Põlva Naiskodukaitse „rünnakrühm“, kuhu kuulusid Kristi, Mirell, Merike, Kaie, Maie ja toetajaliige Tarmo, käisid 14. juunil vallutamas Tartu Seikluspargis nelja „taevarada“. ← Eelmine Siis kui kevad kätte jõuab, Põlva naiskond laskma sõidab Järgmine → Naiskodukaitse Põlva ringkond lõi Põlva Päevadel aktiivselt kaasa Teel seitsmendasse taevasse

Teel seitsmendasse taevasse

Mirell Lattik 16. juunil 2013

Põlva Naiskodukaitse „rünnakrühm“, kuhu kuulusid Kristi, Mirell, Merike, Kaie, Maie ja toetajaliige Tarmo, käisid 14. juunil vallutamas Tartu Seikluspargis nelja „taevarada“.

Malevast sõitsime välja kell 17.25 ning parki jõudsime enne poolt seitset. Kassas tutvusime ja teadvustasime endale ohutusreeglid, panime selga rakmed ning instruktori juhendamisel algas meie seikluskoolitus 300 meetrise õhusõiduga.

 

Esimene rada algas madala ja lühikese õhusõiduga. Edasi viisid meid aga redelid ja köied. Teisel rajal oli tõmbenumbriteks hularõngad ja surfilaud, kolmandal aga köiel olev jalgratas. Mida enam rada lõpule lähemale jõudis, seda rohkem keerulisemaks ja raskemaks läksid elemendid. Et võidukalt lõpetada, tuli nii mõnelgi appi võtta naiselik kavalus, tänu millele läbiti rada lennuka kergusega. Elamuse tegi põnevamaks ja mängulisemaks vihm. On mida tulevikus meenutada!

 

Sõit Põlva oli endiselt vihmane, kuid soe. Malevasse jõudsime enne üheksat. Pilve tagant piilus vallatu päike ja nii mõnegi koduteed saatis vikerkaar.

 

Oleme väljasõiduga väga rahul, soovitame kõigil minna ja tuleme ka ise tagasi, kuna retk seitsmendasse taevasse jäi pooleli radade ehituse tõttu.

 

Suured tänud sellise vahva võimaluse eest. Motivatsiooni jagub nüüd pikaks ajaks.

Teel seitsmendasse taevasse

FastLion CMS

Teel seitsmendasse taevasse

Teel seitsmendasse taevasse

Malevast sõitsime välja kell 17 25 ning parki jõudsime enne poolt seitset Põlva Naiskodukaitse „rünnakrühm“, kuhu kuulusid Kristi, Mirell, Merike, Kaie, Maie ja toetajaliige Tarmo, käisid 14. juunil vallutamas Tartu Seikluspargis nelja „taevarada“.

Teel seitsmendasse taevasse

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse