Uudised      KKK      Aastaplaan      Siseveeb      Kontakt      
Tutvustus Tutvustus KUS me tegutseme? Üle Eesti! Meil on jaoskondi 15 maakonnapõhises ringkonnas ja isegi kui Sinu koduvallas jaoskond puudub, saad liituda lähima jaoskonnaga või luua oma jaoskonna Tutvustus

Tutvustus

Naiskodukaitse on naisorganisatsioon, kus leidub harivat ja väljakutseterohket tegevust igale naisele – kõik liikmed läbivad baasväljaõppe, valivad vastavalt erialale lisakursuseid, saavad teha sporti ja osaleda militaarses tegevuses, sh kuuluda Kaitseliidu poolt ettevalmistatavasse üksusesse ning võtta osa seltskondlikest üritustest. Liikmete väljaõpe ja organisatsiooniline tegevus on suunatud Kaitseliidu ülesannete täitmisele, läbi mille saab iga liige anda oma panuse riigikaitse arendamisesse ja laiemalt kogu ühiskonna paremaks muutmisele.

 

2019. aasta alguse seisuga on Naiskodukaitses veidi üle 2500 liikme. 

 

Tutvustus
Baasväljaõppe sõduriõppe moodul Tallinna ringkonnas. Foto: Heidi Tormet

MIDA me teeme? Loe meie tegevuse kohta täpsemalt.

 

MILLAL me tegutseme? Iga aasta alguses kinnitatakse väljaõppe ja ürituste ajakava. Selle järgi saad varakult planeerida, millistel üritustel osaleda. Vastavalt oma ajalistele võimalustele võid osaleda väljaõppes ja praktikas kas iga kuu või paar korda aastas. Minimaalne nõue on osaleda 48h tundi aastas (see on üks nädalavahetus). Uutel liikmetel tuleb 2 aasta jooksul läbida baasväljaõpe, mis koosneb 4 nädalavahetusest. 

 

KUIDAS liituda? Soovid liituda Naiskodukaitsega? Tore! Loe, kuidas seda teha.

 

KUS me tegutseme? Üle Eesti! Meil on jaoskondi 15 maakonnapõhises ringkonnas ja isegi kui Sinu koduvallas jaoskond puudub, saad liituda lähima jaoskonnaga või luua oma jaoskonna. 

FastLion CMS

Tutvustus

Tutvustus

Naiskodukaitse on naisorganisatsioon, kus leidub harivat ja väljakutseterohket tegevust igale naisele – kõik liikmed läbivad baasväljaõppe , valivad vastavalt erialale lisakursuseid, saavad teha sporti ja osaleda militaarses tegevuses, sh kuuluda Kaitseliidu poolt ettevalmistatavasse üksusesse ning võtta osa seltskondlikest üritustest Liikmete väljaõpe ja organisatsiooniline tegevus on suunatud Kaitseliidu ülesannete täitmisele, läbi mille saab iga liige anda oma panuse riigikaitse arendamisesse ja laiemalt kogu ühiskonna paremaks muutmisele

Tutvustus

www.naiskodukaitse.ee © 2019 » Naiskodukaitse