Uudised      KKK      Aastaplaan      Siseveeb      Kontakt      
OLE VALMIS! OLE VALMIS! Mobiilirakenduse "Ole valmis" logo on Patendiametis registreeritud kaubamärk OLE VALMIS!
OLE VALMIS!
Tasuta äpp Androidile ja iOS-ile!

"Ole valmis" äpp aitab kriisiolukordadeks valmistuda

 

Rakenduse saab tasuta alla laadida:

Hankige see Google Play poest

  Hankige see App Store poest poest

 

Mobiilirakendusest „Ole valmis!“ leiab juhiseid erinevates olukordades käitumiseks. Näiteks, mida teha siis, kui elekter on ära läinud, oled metsa eksinud või kuidas anda esmaabi. Infot saab veel näiteks tule- ja veeohutuse, loodusõnnetuste, elutähtsate teenuste katkestuste, küberturvalisuse ja erinevate julgeolekuohtude kohta.

 

Inimesed leiavad rakendusest ka nädalaseks iseseisvaks hakkamasaamiseks mõeldud koduste ning evakuatsioonivarude nimekirja ning rakendus võimaldab testida enda varustatuse taset. Lisaks on rakendusse koondatud erinevad kasulikud telefoninumbrid, millele saab keskkonnast otse helistada.

Ole valmis! äpp on osa eeskujuliikumisest "Valge Õhupall"! 

 

 

Eeskujuliikumine „Valge Õhupall“ on 2017-2018 välja kasvanud kodanikualgatuse ja 35-e ameti ning organisatsiooni poolt EV 100 raames tehtud väärtuspõhisest ühiskingitusest Aga Mina. Meie tänased otsused mõjutavad meie laste tulevikku. Seega, soovides luua oma lastele turvalist ja tervet tulevikku, peaksid meie tänased valikud olema väärtuspõhised ja vastutustundlikud. Eeskujuliikumise fookuses ongi lapse tugivõrgustik, kelle kätes on turvalise tuleviku, sh elu ja tervist väärtustavate käitumisharjumuste, kujundamine.

OLE VALMIS!

 

 

 

Mobiilirakenduse "Ole valmis" logo on Patendiametis registreeritud kaubamärk.

FastLion CMS

OLE VALMIS!

OLE VALMIS!

Tasuta äpp Androidile ja iOS-ile! "Ole valmis" äpp aitab kriisiolukordadeks valmistuda Rakenduse saab tasuta alla laadida: Mobiilirakendusest „Ole valmis!“ leiab juhiseid erinevates olukordades käitumiseks Näiteks, mida teha siis, kui elekter on ära läinud, oled metsa eksinud või kuidas anda esmaabi

OLE VALMIS!

www.naiskodukaitse.ee © 2019 » Naiskodukaitse