Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Taaskohtumine lasteaed Mesimumm rahvaga Taaskohtumine lasteaed Mesimumm rahvaga Taaskohtumise päev Mesimumm´i lasteaiarahvaga leidis aset 06. novembril, kui toimus lasteaias suur perepäev. Pered pidid läbima 8 erinevat töötuba. Meie koos Kaitseliidu Põlva maleva meestega tegutsesime kolmes erinevas punktis. aastapäeva Taaskohtumine lasteaed Mesimumm rahvaga

Taaskohtumine lasteaed Mesimumm rahvaga

Kristi Randla 7. nov. 2013

Taaskohtumise päev Mesimumm´i lasteaiarahvaga leidis aset 06. novembril, kui toimus lasteaias suur perepäev. Pered pidid läbima 8 erinevat töötuba. Meie koos Kaitseliidu Põlva maleva meestega tegutsesime kolmes erinevas punktis.

Taaskohtumine lasteaed Mesimumm rahvaga
Foto: Esti Taal, Tiina rääkimas esmaabist

Esimeses punktis rääkisid Tiina ja Sille, kuidas käituda ninaverejooksu, veritseva haava ja põletuse korral ning mis numbrile tuleb helistada, et kutsuda kiirabi välja.

Teises punktis näitasime ja rääkisime koos Marika, Mari ja Estiga, millises riietuses tuleks minna metsa ja mis peaks olema kaasas. Tuletasime meelde,  et metsa minnes on soovituslik panna selga nähtavad ja värvikirevad riided. Näitasime ja tutvustasime peredele ka oma seljakoti sisu, mis on meil kaasas õppusele minnes. Meie seljakott kaalus sel päeval täpselt 15 kg. Isadele ja lastele pakkusid huvi vanaaegne katelok ja uusajastu priimus. Lapsed soovisid teada, kuidas küll sellise asjaga saab metsas süüa teha.

Kuna olime nii pidulikus vormis kui ka nn laigulises, siis püüdsime nii laste kui vanemate tähelepanu. Mine tea, äkki on suuremad huvilised juba mõne aja pärast meie uued liikmed
Loodame, et suutsime tuletada meelde olulist ja anda peredele juurde uusi ja huvitavaid teadmisi.

Erilised suured tänud Põlva maleva meestele, kes olid nõus perepäeval KL revi demonstreerima ja meie NKK naistele, kes peale pikka päeva olid rõõmsameelselt ja positiivselt punktides tegutsemas.

Taaskohtumine lasteaed Mesimumm rahvaga
Foto: Esti Taal- ,,Mestavarustus,,

FastLion CMS

Taaskohtumine lasteaed Mesimumm rahvaga

Taaskohtumine lasteaed Mesimumm rahvaga

Foto: Esti Taal, Tiina rääkimas esmaabist Esimeses punktis rääkisid Tiina ja Sille, kuidas käituda ninaverejooksu, veritseva haava ja põletuse korral ning mis numbrile tuleb helistada, et kutsuda kiirabi välja Teises punktis näitasime ja rääkisime koos Marika, Mari ja Estiga, millises riietuses tuleks minna metsa ja mis peaks olema kaasas Taaskohtumise päev Mesimumm´i lasteaiarahvaga leidis aset 06. novembril, kui toimus lasteaias suur perepäev. Pered pidid läbima 8 erinevat töötuba. Meie koos Kaitseliidu Põlva maleva meestega tegutsesime kolmes erinevas punktis.

Taaskohtumine lasteaed Mesimumm rahvaga

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse