Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Lõpujoone ületamine tõi üllatuse Lõpujoone ületamine tõi üllatuse 24. -26. mail toimunud Naiskodukaitse avalike suhete võistluse korraldajaks oli Jõgeva ringkond ning nende eesmärgiks oli läbi võistluse anda osalejatele lisaks võistluspingele ka uusi teadmisi ja kogemusi. Võistlus erines tavapärasest formaadist, mis tähendas, et ei viibitud ainult Kirna õppekeskuses, vaid tutvuti ka erinevate Jõgevamaa vaatamisväärsustega. Valga ringkonna võistkond - Mahta Palumets, Janeli Nielson, Sigrit Säinas ← Eelmine Valga ringkonna „2012 aasta naiskodukaitsja“ Järgmine → Perepäev Otepääl Lõpujoone ületamine tõi üllatuse

Lõpujoone ületamine tõi üllatuse

Sigrit Säinas

24.-26.mail toimunud Naiskodukaitse avalike suhete võistluse korraldajaks oli Jõgeva ringkond ning nende eesmärgiks oli läbi võistluse anda osalejatele lisaks võistluspingele ka uusi teadmisi ja kogemusi. Võistlus erines tavapärasest formaadist, mis tähendas, et ei viibitud ainult Kirna õppekeskuses, vaid tutvuti ka erinevate Jõgevamaa vaatamisväärsustega.

Lõpujoone ületamine tõi üllatuse

Naiste võimeid pandi proovile nii Naiskodukaitse tundmises, organisatsiooni esitlemises kui ka kirja- ja fototöös. Janeli Nielsoni arvates, pakkus aga suuremat pinget ja lusti koduse ülesande teostamine - fotode taaslavastamine, mis oli vaatamata inimressursi ja vahendite organiseerimisele ülimalt rõõmsameelne ja naerukrampe tekitav.

Võistluspunktid olid Jõgevamaa eri paikades. Palamuse muuseumi poolt viidi läbi test „Kiire-jooksul”, edasi suunduti Kassinurme linnamägedesse, kus võistlejaid ootas punktiülesannetega maastikumäng. Tunda tuli ringkondade esinaisi ja lippe, treenida mälu KIM-testis ning silmamõõtu pikkuste hindamisel. Laiuse lossi müstiliste varemete vahel toimus Põltsamaa Üksikkompanii meeste demonstratsioonlahingut, mille kohta tuli esitada reportaa¾ ja pressifotod. Ajalooviktoriini oli näiliselt lihtne ülesanne, mis pani proovile võistkondade oskuse internetiavarustest vajaliku info leidmise, pakkus pinget kogu etteantud aja. Valga ringkond sai loosiga messibokside lavastamiseks Maa Messi ning kasutada võis ainult käepäraseid materjale.

Mahta Palumetsa lisas, et kuigi meie võistkonnaliikmetest ei kuulu ükski antud võistluse erialagruppi, oli tahe ringkonda esindada suur ja need, kes osalema ei tulnud jäid paljust põnevast ilma, mingeid hulle teadmisi nõudvaid ja võistluslikke elemente polnud aga targemaks sai küll. Üllatusena tuli, et ekspertidena osalesid koduse ülesande hindamisel fotograafid Kalmer ja Marjana Lehepuu, kes on ka Tõlliste jaoskonna liige.

Bokside hindamisel oli ekspertkohtunikuks Rainer Kerge (Õhtuleht), peakohtunikuks Liivi Reinhold (Kaitse Kodu!) ning aukohtunikuks Airi Tooming, kes andsid võistlejatele väärtuslikku ja väga professionaalset tagasisidet nii reportaa¾ide kui messibokside kohta.

 2013. aasta Ajaloo- ja avalike suhete erialavõistlusel saavutas valga ringkond (Sigrit Säinas, Janeli Nielson, Mahta Palumets) 5.koha ja kõige sõbralikuma võistkonna tiitli.

Lõpujoone ületamine tõi üllatuse
Valga ringkonna võistkond - Mahta Palumets, Janeli Nielson, Sigrit Säinas
Järgmine →
Perepäev Otepääl

FastLion CMS

Lõpujoone ületamine tõi üllatuse

Lõpujoone ületamine tõi üllatuse

Naiste võimeid pandi proovile nii Naiskodukaitse tundmises, organisatsiooni esitlemises kui ka kirja- ja fototöös Janeli Nielsoni arvates, pakkus aga suuremat pinget ja lusti koduse ülesande teostamine - fotode taaslavastamine, mis oli vaatamata inimressursi ja vahendite organiseerimisele ülimalt rõõmsameelne ja naerukrampe tekitav 24.-26.mail toimunud Naiskodukaitse avalike suhete võistluse korraldajaks oli Jõgeva ringkond ning nende eesmärgiks oli läbi võistluse anda osalejatele lisaks võistluspingele ka uusi teadmisi ja kogemusi. Võistlus erines tavapärasest formaadist, mis tähendas, et ei viibitud ainult Kirna õppekeskuses, vaid tutvuti ka erinevate Jõgevamaa vaatamisväärsustega.

Lõpujoone ületamine tõi üllatuse

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse