Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Perepäev Otepääl Perepäev Otepääl 20. augustil toimus Otepää Kultuurikeskuse pargis Kaitseliidu ja Naiskodukaitse tegevust tutvustav perepäev. Samuti olid kohal ka Päästeamet ja Politsei. Jana ja Ene suppi keetmas - pildid Monika Otrokova ← Eelmine Lõpujoone ületamine tõi üllatuse Järgmine → Rekordid sünnivad tahtest Perepäev Otepääl

Perepäev Otepääl

20. augustil toimus Otepää Kultuurikeskuse pargis Kaitseliidu ja Naiskodukaitse tegevust tutvustav perepäev. Samuti olid kohal ka Päästeamet ja Politsei.

Perepäev Otepääl
õhupalle puhumas pildid Monika Otrokova

Seekordne perepäev oli orienteeritud eelkõige Naiskodukaitse tegevuse tutvustamisele läbi nelja mooduli intervjuu vormis ja läbi praktilise tegevuse.

Rita Pärnik ja Kersti Tamm tutvustasid organisatsiooni tervikuna, jagasid lastele õhupalle, emadele tutvustavat materjali ning suunasid isad poegadega revladega tutvust tegema.

Perepäev Otepääl
NKK materjal pildid Monika Otrokova

Nade¾da Alliksaar näitas sõduri täisvarustust ja rääkis , milliste ülesannetega puutuvad naised kokku metsas olles.

 

Tatjana Laadi rääkis esmaabi andmise oskuste vajalikkusest, tutvustas vajalikke võtteid erinevates situatsioonides abi osutamisel.Kasutusel olid ka haavamulaa¾id ( Urvel Tiimannil oli lahtine käeluu murd jne.), et muuta situatsioon tõepärasemaks.

 

Perepäev Otepääl
Tatjana esmaabist rääkimas - pildid Monika Otrokova

Kõige suurem koormus oli väliköögi kokkadel Jana Nurmetul, Ene Kogeril, Riina Kukkel ja Heivi Truul, kes valmistasid keskpäevaks maitsva hernesupi külastajate valvsate pilkude all. Tutvustati kogu toidu valmistamise protsessi välitingimustes. Tulemuseks oli 200 rahulolevat külastajat, kes sõid lõunaks sõdurisuppi.

 

Vihmase perepäeva lõpetas Kait Tamra meeldiva kontserdiga.

 

Suur tänu Otepää Vallavalitsusele ja Otepää Kultuurikeskusele abi eest päeva läbiviimisel. Otepää Üksikkompanii meeste (Aleksander Mõttuse juhtimisel) abita ja Marko Tiirma intervjueerimisoskuseta ei oleks perepäev nii hästi õnnestunud.

 

 

Perepäev Otepääl
Jana ja Ene suppi keetmas - pildid Monika Otrokova

FastLion CMS

Perepäev Otepääl

Perepäev Otepääl

õhupalle puhumas pildid Monika Otrokova Seekordne perepäev oli orienteeritud eelkõige Naiskodukaitse tegevuse tutvustamisele läbi nelja mooduli intervjuu vormis ja läbi praktilise tegevuse Rita Pärnik ja Kersti Tamm tutvustasid organisatsiooni tervikuna, jagasid lastele õhupalle, emadele tutvustavat materjali ning suunasid isad poegadega revladega tutvust tegema 20. augustil toimus Otepää Kultuurikeskuse pargis Kaitseliidu ja Naiskodukaitse tegevust tutvustav perepäev. Samuti olid kohal ka Päästeamet ja Politsei.

Perepäev Otepääl

www.naiskodukaitse.ee © 2023 » Naiskodukaitse