Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Järvamaa aasta ema 2016 konkurss Järvamaa aasta ema 2016 Naiskodukaitse Järva ringkond ja Järva maavalitsus kuulutavad välja Järvamaa aasta ema konkursi. Kandidaate saab esitada kuni 4. aprillini. innerHTML = writetospan; kirs[no-Smpam)ika@koeru.edu.ee Uudis kopeeritud Järva maavalitsuse lehelt ← Eelmine Järvamaa Aasta Naiskodukaitsja 2015 - SIIRI SITSKA Järgmine → Kursus kasvatas tahet pidada arenguvestlusi Järvamaa aasta ema 2016 konkurss

Järvamaa aasta ema 2016 konkurss

Reinika Tatter 16. märtsil 2016

Naiskodukaitse Järva ringkond ja Järva maavalitsus kuulutavad välja Järvamaa aasta ema konkursi. Kandidaate saab esitada kuni 4. aprillini.

Järvamaa aasta ema 2016 konkurss

Naiskodukaitse Järva ringkonna esinaise Kirsika Ilmjärve sõnul on Järvamaa aasta ema kandidaat  Järvamaal elav naine, kes on pühendunud ja väärikas ema ning eeskujuks meile kõigile. „Kandidaate võivad üles seada nii üksikisikud, omavalitsused kui ka organisatsioonid ja ettevõtted ehk teisisõnu kõik, kes on märganud häid ning eeskujulikke Järvamaa emasid, keda tunnustada ning teistele eeskujuks tuua," sõnas Ilmjärv.

 

Maavanem Alo Aasma sõnul on meil aasta ema tiitlit väärt inimesi ilmselt igas maakonna vallas ja külas. „Loodan, et ka seitsmendal aasta ema konkursil teevad esitajad hindajate elu raskeks ning esitatakse palju häid kandidaate, kelle vahel valimine saab siis keeruline olema," ütles maavanem.

 

Taotlused, märgusõnaga „Aasta ema", saata 4.aprilliks elektrooniliselt e-posti aadressile taiv[no-Smpam)e@naiskodukaitse.ee">  või paberkandjal aadressil: Rüütli 25, 72713 Paide.

 

Taotlusele kirjutada aasta ema kandidaadi nimi, sünniaeg, elukoht, laste arv ja vanus ning vabas vormis põhjendus, miks esitatud isik tiitlit väärib. Lisada tuleb ka taotluse esitaja nimi ning kontaktandmed. Naiskodukaitsjatest ja ühiskonnas lugupeetud isikutest koosneval ¾üriil on õigus küsida esitatud kandidaadi kohta täiendavat arvamust teda tundvatelt isikutelt.

 

Varem on Järvamaa aasta ema tiitliga pärjatud Aile Pent, Ülle Pent, Miia Jürgen, Lii Sammler ,  Tiiu Schüts ja Elve Kask.

 

Lisainfo:

 

Kirsika Ilmjärv

Naiskodukaitse Järva ringkonna esinaine

5557 7004

kirs[no-Smpam)ika@koeru.edu.ee">

 

Uudis kopeeritud Järva maavalitsuse lehelt

FastLion CMS

Järvamaa aasta ema 2016

Järvamaa aasta ema 2016

Naiskodukaitse Järva ringkonna esinaise Kirsika Ilmjärve sõnul on Järvamaa aasta ema kandidaat Järvamaal elav naine, kes on pühendunud ja väärikas ema ning eeskujuks meile kõigile „Kandidaate võivad üles seada nii üksikisikud, omavalitsused kui ka organisatsioonid ja ettevõtted ehk teisisõnu kõik, kes on märganud häid ning eeskujulikke Järvamaa emasid, keda tunnustada ning teistele eeskujuks tuua," sõnas Ilmjärv Naiskodukaitse Järva ringkond ja Järva maavalitsus kuulutavad välja Järvamaa aasta ema konkursi. Kandidaate saab esitada kuni 4. aprillini.

Järvamaa aasta ema 2016 konkurss

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse