Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Järvamaa Aasta Naiskodukaitsja 2015 - SIIRI SITSKA Järvamaa Aasta Naiskodukaitsja 2015 13. novembril, Järvamaal, Veskisilla puhkekeskuses toimunud Kaitseliidu pidulikul vastuvõtul kuulutati välja ka Järvamaa Aasta Naiskodukaitsja, kelleks sellel aastal osutus Siiri Sitska. Kes on see meie Siiri, kes on väga hästi teatud ja tuntud ka naiskodukaitsjate seas üle Eesti? Palju õnne sulle, Siiri! ← Eelmine Avalike suhete ja ajaloo erialavõistlus Hiiumaal Järgmine → Järvamaa aasta ema 2016 konkurss Järvamaa Aasta Naiskodukaitsja 2015 - SIIRI SITSKA

Järvamaa Aasta Naiskodukaitsja 2015 - SIIRI SITSKA

13. novembril, Järvamaal, Veskisilla puhkekeskuses toimunud Kaitseliidu pidulikul vastuvõtul kuulutati välja ka Järvamaa Aasta Naiskodukaitsja, kelleks sellel aastal osutus Siiri Sitska.
Kes on see meie Siiri, kes on väga hästi teatud ja tuntud ka naiskodukaitsjate seas üle Eesti?

Järvamaa Aasta Naiskodukaitsja 2015 - SIIRI SITSKA
Foto: Merle Rüütel
Siiri on stabiilselt ja järjepidevalt osalenud organisatsiooni töös.

Siiri on tegutsenud Kodutütarde organisatsioonis, kuid vähetähtis ei ole tema panus ka Naiskodukaitses. Siiri on Paide jaoskonna aseesinaine. Teda hinnatakse väga kõrgelt tema asjalikkuse, huvitavate ideede, organisatsiooni- teadlikkuse, väärika käitumise eest. Kui Siiri on andnud oma “jah” sõna, võib täiesti kindel olla, et ta enda kanda võetu lõpuni viib. Tema abiga on Järva ringkond jätkuvalt toimiv, eriline ning paremuse poole arenev. Koostöö naiskodukaitsjate ja kodutütarde vahel on nii rühmatasandil kui ka maakonna ettevõtmistes suurem kui kunagi varem – selles on kindlasti roll ka Siiril.
Järvamaa Aasta Naiskodukaitsja 2015 - SIIRI SITSKA
Foto: Merle Rüütel
Ettevõtliku inimesena on ta panustanud järjekindlalt oma aega noorte tegemistesse ning uute mõtete ja ideedega ilmestanud kogu organisatsiooni head käekäiku. Väheoluline ei ole ka tema väline särts ja sära! Siiri nakatav naer ja rõõmsameelne suhtumine ellu lihtsalt on midagi, mis hakkab silma.
 
Teisalt on ta oma organisatsiooniteadliku käitumise ja positiivse olekuga meie organisatsiooni väga hästi tutvustanud ja seisnud Naiskodukaitse hea kuvandi loomise, hoidmise ja säilitamise eest.
 
Olles Kodutütarde organisatsiooni üks võtmeisikuid, on ta kindlasti hea seisnud selle eest, et meie järeltulev põlvkond oleks valmis jätkama naiskodukaitsjate eile, täna ja homme alustatut. Siiri on oma pikaajalise tegevusega tõestanud seda, et ta kannab endas Kaitseliidu, Naiskodukaitse ja noorteorganisatsioonide
põhiväärtusi.
 
 
Palju õnne sulle, Siiri!

FastLion CMS

Järvamaa Aasta Naiskodukaitsja 2015

Järvamaa Aasta Naiskodukaitsja 2015

Foto: Merle Rüütel Siiri on stabiilselt ja järjepidevalt osalenud organisatsiooni töös Siiri on tegutsenud Kodutütarde organisatsioonis, kuid vähetähtis ei ole tema panus ka Naiskodukaitses 13. novembril, Järvamaal, Veskisilla puhkekeskuses toimunud Kaitseliidu pidulikul vastuvõtul kuulutati välja ka Järvamaa Aasta Naiskodukaitsja, kelleks sellel aastal osutus Siiri Sitska.Kes on see meie Siiri, kes on väga hästi teatud ja tuntud ka naiskodukaitsjate seas üle Eesti?

Järvamaa Aasta Naiskodukaitsja 2015 - SIIRI SITSKA

www.naiskodukaitse.ee © 2021 » Naiskodukaitse