Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Vastlapäev Neljakasemäel Vastlapäev Neljakasemäel Lund oli küllaga, tuult vähe, päike paistis, meeleolu hea ja mäe kõrgus oli üle keskmise. Suuri, keskmisi ja väikseid sai kokku 18 ja taks. Kogupereüritus võis alata. Jääb üle vaid tänada korraldajaid suurepärase "värske õhu mürgituse " eest :) ← Eelmine Keraamikapäevad Otepääl Järgmine → Pühapäevane matk Tõrva jaoskonna naistega Vastlapäev Neljakasemäel

Vastlapäev Neljakasemäel

R. Siimann 4. märtsil 2012

Lund oli küllaga, tuult vähe, päike paistis, meeleolu hea ja mäe kõrgus oli üle keskmise. Suuri, keskmisi ja väikseid sai kokku 18 ja taks. Kogupereüritus võis alata.

Sel aastal oli Vastlapäev hästi planeeritud. Vähemalt ilma suhtes. Kokkusaamise kohaks sai Otepää Neljakasemägi.

Kõigepealt sai tehtud mõned sõidud varustuse kelguga oma lõbuks, mis oli väga äge. Siis tehti võistkondlik sõit aja peale, laste sõit ja pere sõit pikkuse peale.

Nalja sai vanade sõjaväe laiade ja suurte suuskadega. Üritasime kõigest väest ümber lumememme sõita, mis ei olnudki nii kerge ülesanne. Kõigepealt ei pruukinud klambrid ümber saabaste mahtuda, kas saabaste väiksuse või siis suuruse tõttu. Siis oli suuski raske õiges suunas suunata ja tagatipuks oli nendega pidama saamine omaette ooper, kes pidurdamiseks ajas tagumendi maha, kes sõitas oma liikmetele otsa - peaasi, et seisma jääks :)

Lapsed said mini plastik-suuskadega sama raja läbitud palju efektiivsemalt. Parim sõiduvahend oli perekond Kukkedel. See oli laiadele suuskadele monteeritud raudkelk. Selle tahaotsa sai salaja peale astuda nii, et kelgutõmbaja ei märganudki lisandunud raskusest.

Peale mäe nautimist ootas meid hotell Karupesas kuum hernesupp, tee ja vastlakukkel. Kukkel eeskujuks järgmiseks aastaks - väike, kuid pehme saiake, vahukoort samapalju, kui kukkel ise ning vahukoor läks isegi kukkli sisse. Jääb üle vaid tänada korraldajaid suurepärase "värske õhu mürgituse " eest :)

FastLion CMS

Vastlapäev Neljakasemäel

Vastlapäev Neljakasemäel

Sel aastal oli Vastlapäev hästi planeeritud Vähemalt ilma suhtes Lund oli küllaga, tuult vähe, päike paistis, meeleolu hea ja mäe kõrgus oli üle keskmise. Suuri, keskmisi ja väikseid sai kokku 18 ja taks. Kogupereüritus võis alata.

Vastlapäev Neljakasemäel

www.naiskodukaitse.ee © 2023 » Naiskodukaitse