Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
VII LASTEKAITSE PEREPÄEV VII LASTEKAITSE PEREPÄEV MTÜ Kehale ja Vaimule korraldas Taebla vanal staadionil seitsmendat korda Lastekaitse perepäva, kuhu kutsuti ka Naiskodukaitse. Lastele oli päev täis palju toredaid tegevusi ja sealhulgas erinevaid töötubasid- sai lasta omale teha näiteks ilus näomaaling või lihtsalt lustida. Foto: Kaja Puusepp ← Eelmine PIKK MAJA Järgmine → Minu esimene ja kohe III koht VII LASTEKAITSE PEREPÄEV

VII LASTEKAITSE PEREPÄEV

Kaja Puusepp 6. juunil 2022

MTÜ Kehale ja Vaimule korraldas Taebla vanal staadionil seitsmendat korda Lastekaitse perepäva, kuhu kutsuti ka Naiskodukaitse. Lastele oli päev täis palju toredaid tegevusi ja sealhulgas erinevaid töötubasid- sai lasta omale teha näiteks ilus näomaaling või lihtsalt lustida.

VII LASTEKAITSE PEREPÄEV
Kaire, Diana ja Kaja kutsuvad Madise juurde küll. Foto: Kaja Puusepp
VII LASTEKAITSE PEREPÄEV
Anud õpetavad lastele käepaelu punuma. Foto: Kaja Puusepp

Naiskodukaitse naised olid väljas kahe töötoaga. Meie vahvad ja usinad Anu Kulbok ja Anu Raagmaa õpetasid lapsi punuma käepaelu. Huvilis jagus ja kõigil õnnestus kenasti. Teine töötuba tutvustas „Madise maja“, kuhu Kaire Palumäele  ja Kaja Puuseppale tuli Haapsalu jaoskonnast  appi Diana Saarniit. No see oli üks ütlemata põnev maja, kus huvilised said vaadata ja uurida , mis on majas valesti (ega seal miskit õigesti ei olnudki). Saime arutada, mismoodi võiks ja peaks tegelikult seal asjad olema. Kõigil oli lõbus. Arvati, et see Madis on ikka isemoodi tegelane. Õpetlik igal juhul.

 

Et lastel kõhud täis saaksid, selle eest hoolitses Julia Sirkel, kes jagas friikartuleid viineritega ja muidugi jäätist, mis läheb lastele alati peale.

 

Perepäev oli rahvarohke ja vahva üritus. Kui kutsutakse, osaleme kindlasti ka järgmisel aastal.

VII LASTEKAITSE PEREPÄEV
Julia ootab oma töötoas lapsi friikartuleid viineritega. Foto: Kaja Puusepp
← Eelmine
PIKK MAJA

FastLion CMS

VII LASTEKAITSE PEREPÄEV

VII LASTEKAITSE PEREPÄEV

Kaire, Diana ja Kaja kutsuvad Madise juurde küll Foto: Kaja Puusepp Anud õpetavad lastele käepaelu punuma MTÜ Kehale ja Vaimule korraldas Taebla vanal staadionil seitsmendat korda Lastekaitse perepäva, kuhu kutsuti ka Naiskodukaitse. Lastele oli päev täis palju toredaid tegevusi ja sealhulgas erinevaid töötubasid- sai lasta omale teha näiteks ilus näomaaling või lihtsalt lustida.

VII LASTEKAITSE PEREPÄEV

www.naiskodukaitse.ee © 2023 » Naiskodukaitse