Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Tõmba hinge ja rahune! Tõmba hinge ja rahune! Märtsi teisel nädalavahetusel oli taaskord Sakala malev täitunud õpihimulistest naiskodukaitsjatest ning kodutütardest, kes seekord tulid omandama teadmisi esmaabi andmises. 04, paljudega kohtume taas, olen juba põnevil! Fotod pildistas: Tiina Ott ← Eelmine Õppepäevadel kogetu on edasiviiva jõuga! Järgmine → Ma tean, mida te tunnete ja vahest nii ongi parem Tõmba hinge ja rahune!

Tõmba hinge ja rahune!

Mirjam Trallmann 3. aprillil 2019

Märtsi teisel nädalavahetusel oli taaskord Sakala malev täitunud õpihimulistest naiskodukaitsjatest ning kodutütardest, kes seekord tulid omandama teadmisi esmaabi andmises.

Tõmba hinge ja rahune!

Sakala maleva esmaabi baasväljaõpe oli see aasta esimest korda pooles mahus e-õppena. Niisiis oli õppida nii instruktoritel kui õppuritel endal.

Kui esimene päev möödus enamasti teoreetilises pooles ning üksteise tundmaõppimisel, siis teisel päeval läks maleva ruumides tõeline teater lahti.

Tõmba hinge ja rahune!

Asjalikud ning kannatlikud instruktorid olid õppuritele välja mõelnud erinevaid situatsiooni ülesandeid, kus tuli rakendada eelneval päeval õpitut. Koonerdatud ei oldud kunstvere ega üleliigse draamaga.  Kõige raskemaks proovikiviks enamusele paistis olevat esmasest ehmatusest ülesaamine ehk ,,Mis ma nüüd tegema pean? … aga tuleb veidi rahuneda ja hinge tõmmata, et siis väärikalt ülesanne lahendada. 

Tõmba hinge ja rahune!

Loomulikult ei jäänud puutumata annekesed, millele asetati kõige enam rõhku. Elustamine on siiski üks tähtsamatest oskustest, mis võib elus vaja minna.
Selle testi sooritasid kõik osalejad teise päeva lõpuks professionaalselt. Emotsioonid olid positiivsed ning päevad möödusid lennates.
Loodetavasti püsib mõni tarkus meeles, kuid veel parem kui neid kunagi kasutama ei pea. Järgmine baasväljaõpe Sakala ringkonnas on ohutushoid, mis toimub 12.-14.04, paljudega kohtume taas, olen juba põnevil!

Fotod pildistas: Tiina Ott

Tõmba hinge ja rahune!

FastLion CMS

Tõmba hinge ja rahune!

Tõmba hinge ja rahune!

Sakala maleva esmaabi baasväljaõpe oli see aasta esimest korda pooles mahus e-õppena Niisiis oli õppida nii instruktoritel kui õppuritel endal Märtsi teisel nädalavahetusel oli taaskord Sakala malev täitunud õpihimulistest naiskodukaitsjatest ning kodutütardest, kes seekord tulid omandama teadmisi esmaabi andmises.

Tõmba hinge ja rahune!

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse