Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Toimus Sakala Seiklus 2010 ! Toimus Sakala Seiklus 2010 15. mail viidi esmakordselt läbi seiklusmäng "Sakala Seiklus 2010". Korraldajateks olid Naiskodukaitse Sakala ringkonna mitmed tegevliikmed. Vaata ka pilte ← Eelmine Koristustöödel Villa Mari juures Järgmine → Traditsioonilised pannkoogid Vigurvändal Toimus Sakala Seiklus 2010 !

Toimus Sakala Seiklus 2010 !

Urve Loit 16. mail 2010

15. mail viidi esmakordselt läbi seiklusmäng "Sakala Seiklus 2010". Korraldajateks olid Naiskodukaitse Sakala ringkonna mitmed tegevliikmed.

Toimus Sakala Seiklus 2010 !

Rada oli üles seatud Viljandi järve ümbruses ja et ilm soosis meie üritust, siis veetsime ühiselt väga toreda laupäeva seikluslikke mänge ja tegevusi lustides.

Kokku startis rajale 16 võistkonda. Kokkuvõttes osutusid väga lõbusas ja tihedas konkurentsis parimaks võistkond IRL, kes kogus kontrollpunkitides kokku 94 punkti 105-st võimalikust. Teise koha saavutas 92 punktiga võistkond ROOSAD ja kolmandaks jäi vaid ühe punktise kaotusega võistkond LOST, punkte 91. Neljanda koha, 87 punktiga, saavutas võistkond TUDENGID. Eriauhinnaga tunnustati võistkonna TAMME võistlejat, kelle tiimikaalsased seekord kahjuks starti ei jõudnud ja kes seetõttu läks rajale üksinda, olles paljude kontrollpunktide kohtunike poolt tubliduse ja nutikuse osas ära mainitud. Parima perekonna auhind läks võistkonnale KULDNE LOHE ja parima meekonnatöö eest tunnustati võistkonda NUIA MULGID.
- vaata lõplikke tulemusi

Ürituse tagasisides mainiti ära toredaima ülesandena muna viskamine toitlustuspunktis ning raskemaks peeti stabiilse küliliasendi (traumaasendi) andmist meditsiinipunktis. Samuti leiti, et kontrollpunkte ning liikuvaid märklaudu võiks rajal olla veelgi rohkem. Üldiselt märgiti ära, et üritus oli põnev ja meeldiv ning et huvi sarnasel üritusel osalemiseks on olemas ka järgmisel korral. Võtame arvesse kõiki tagasisides toodud mõtteid ja ettepanekuid ning loodame sarnase seiklusmatka korraldada ka järgmise aasta kevadel.

Korraldustoimkonna poolt täname kõiki osalejaid ja aktiivseid abilisi, tänu kellele Sakala Seiklus 2010 toimus. Eriline tunnustus meie tublidele kohtunikele: KP-1 politsei; KP-2 Kristi; KP-3 Leili; KP-4 Lembe; KP-5 Tiina; KP-6 Rauno; KP-7 Egle; KP-8 Ene; KP-9 Ele ja Margit, Piret; "liikuv märklaud" Indrek ja Andres, kommentaatorid Juhan ja Toomas; toitlustajad Malle ja Helena, raja kaart Jane ja Ursula; üldine korraldus Piret ja Urve.

Vaata ka pilte

FastLion CMS

Toimus Sakala Seiklus 2010

Toimus Sakala Seiklus 2010

Rada oli üles seatud Viljandi järve ümbruses ja et ilm soosis meie üritust, siis veetsime ühiselt väga toreda laupäeva seikluslikke mänge ja tegevusi lustides Kokku startis rajale 16 võistkonda 15. mail viidi esmakordselt läbi seiklusmäng "Sakala Seiklus 2010". Korraldajateks olid Naiskodukaitse Sakala ringkonna mitmed tegevliikmed.

Toimus Sakala Seiklus 2010 !

www.naiskodukaitse.ee © 2023 » Naiskodukaitse