Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Tegevusplaan 2021 Tegevusplaan 2021 08 Tegevusplaan 2021

Tegevusplaan 2021

MAIAlgusLõpp
Talgud Võsul01.05.02.05.
NKK Laskevõistlus automaatrelvast02.05.02.05.
Avaliku esinemise kursus07.05.09.05.
Side- ja staabi grupijuhtide õppepäev08.05.08.05.
AVS eriala täiendõpe (grupijuhtide õppepäevad)08.05.08.05.
NKK koormusmatk14.05.16.05.
Koolitaja algõppe kursus 1 nv (Instruktorikursus)14.05.16.05.
Teeme platsi puhtaks! Avinurme15.05.15.05.
Juhtimine praktikas 121.05.23.05.
Koolitaja algõppe kursus 2 nv (Instruktorikursus)28.05.30.05.
JUUNIAlgus Lõpp 
Teeme lapsele pai01.06.01.06.
Lipupäev04.06.04.06.
Juhtimine praktikas 204.06.06.06.
EvakR juhtide õppepäev05.06.05.06.
Ringkonna juhatus12.06.12.06.
Laskepäev Muru lasketiirus12.06.12.06.
Juuniküüdistamise aastapäev Ma ei unusta Sind13.06.14.06.
Maakaitsepäev23.06.23.06.
Võidupüha paraad Paides23.06.23.06.
Juhtimine praktikas 125.06.27.06.
JUULIAlgusLõpp
Ringkonna juhatus05.0705.07.
Avinurme jsk koosolek13.07.13.07.
Noortelaager Spekter15.07.18.07.
NKK spordivõistlus17.07.18.07.
Välikoka ja toitlustusmeeskonna juhi kursuse praktika (Baltic Quard)19.07.23.07.
AUGUSTAlgusLõpp
Välikoka kursuse praktika (Pitka)02.08.08.08.
Toitlustusmeeskonna juhi praktika (Pitka)02.08.08.08.
Juhatuste õppepäev 07.08. 
Avinurme jsk koosolek11.08.11.08.
Parameedikute täiendõpe13.08.15.08.
Koolitaja algõppe kursus 1. nv13.08.15.08.
NKK Ajalooseminar15.08.15.08.
Avinurme perepäev20.08.20.08.
Koolitaja algõppe kursus 2. nv27.08.29.08.
BVÕ sõdurioskuste mooduli instruktorite seminar28.08.28.08.

FastLion CMS

Tegevusplaan 2021

Tegevusplaan 2021

MAI Algus Lõpp Talgud Võsul 01 05

Tegevusplaan 2021

www.naiskodukaitse.ee © 2021 » Naiskodukaitse