Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
TEGEVUSPLAAN 2022 TEGEVUSPLAAN 2022 Tegevusplaan võib muutuda olenevalt teistest üritustest või seoses Covid-19 ja seda täiendatakse muudatuste selgumisel. Täpsem info ürituste sisu kohta saadetakse ringkonna/jaoskonna esinaiste või instruktori poolt. 12 Jõhvi jsk üritus TEGEVUSPLAAN 2022

TEGEVUSPLAAN 2022

Tegevusplaan võib muutuda olenevalt teistest üritustest või seoses Covid-19 ja seda täiendatakse muudatuste selgumisel. Täpsem info ürituste sisu kohta saadetakse ringkonna/jaoskonna esinaiste või instruktori poolt.

NKK - üle-eestiline Naiskodukaitse üritus

KLK - Kaitseliidu kooli kursus

BVÕ - baasväljaõpe

JUUNI AlgusLõpp 
Narva e-infopäev02.0602.06
Sõrve retk Saaremaal03.0603.06
NKK Evakuatsiooni rühmajuhtide õppepäev04.0604.06
BVÕ Esmaabi Järva-Jaanis04.0505.05
Ringkonna juhatus nr 607.0607.06
NKK erialagruppide ja tegevusvõimaluste tutvustus veebis08.0608.06
NKK Esmaabi erialavõistlus10.0611.06
KLK Juhtimine praktikas 210.0612.06
Loomefest Kiviõlis11.0611.06
Juuniküüditamise mälestuspäev Ma ei unusta Sind14.0614.06
NKK sõjaaja ametikohtade ja sihtüksuste tutvustus veebis15.0615.06
Laskepäev Murus18.0618.06
BVÕ Ohutushoid Jõgeval18.0619.06
Võidupüha tähistamine Kohtla-Järvel23.0623.06
JUULI AlgusLõpp 
NKK Juhtide laager02.0703.07
Narva e-infopäev07.0707.07
Lüganuse jsk üritus 09.0709.07
Ringkonna juhatuse koosolek nr. 712.0712.07
Tervislik mudaravi (mudajooks Pajusis)16.0716.07
Ringkonna õppepäev23.0723.07
AUGUST AlgusLõpp 
Esmaabi erialagrupi täiendõpe06.0807.08
NKK Ohutushoiu laager Ole Valmis 06.0807.08
NKK Mari Raamoti rattamatk06.0807.08
NKK Toitlustusmeeskonna juhi praktika (Pitka)08.08.14.08
NKK Välikoka kursuse praktika (Pitka)08.0814.08
Ringkonna juhatuse koosolek nr. 809.0809.08
Avinurme jsk üritus 20.0820.08
Evakuatsiooni rühma baaskursus26.0828.08
Sinimäe retk  
SEPTEMBER AlgusLõpp 
NKK aastapäev03.0903.09
Narva e-infopäev08.0908.09
Staabiassistendi baaskursus 1 nv09.0911.09
BVÕ Sõdurioskused Virus10.0911.09
Ringkonna juhatuse koosolek nr. 9 13.0913.09
Lüganuse jsk üritus18.0918.09
NKK Vormikandmise päev / 31.a NKK taasasutamisest20.0920.09
Jõhvi jsk üritus22.0922.09
NKK Meditsiini erialagrupi õppepäevad24.0924.09
NKK Naiskodukaitse ajalooseminar24.0924.09
Narva retk24.0924.09
OKTOOBER AlgusLõpp 
NKK Staabiassistentide grupijuhtide õppepäevad01.1002.10
NKK Toitlustusmeeskonna juhi praktika01.1008.10
NKK Välikoka kursuse praktika01.1008.10
Narva e-infopäev06.1006.10
NKK Laskevõistlus sportrelvadest08.1008.10
Ringkonna juhatuse koosolek nr 1011.1011.10
Staabiassistendi baaskursus 2 nv14.1016.10
Jõhvi jsk üritus 15.1015.10
BVÕ Esmaabi Jõhvis15.1015.10
NKK Ohutushoiu instruktorite seminar15.1016.10
Ringkonna aastapäev 2522.1022.10
NKK Mentori kursus22.1023.10
NOVEMBER Algus Lõpp
Jõhvi jsk üritus02.1102.11
Narva e-infopäev03.1103.11
Ringkonna juhatuse koosolek nr 1108.1108.11
Lüganuse jsk üritus12.1112.11
Avinurme jsk üritus12.1112.11
NKK Avalike suhete kursus12.1113.11
Jõhvi jsk üritus16.1116.11
NKK Evakuatsiooni rühmajuhtide väljaõpe18.1119.11
NKK juhtide õppepäevad25.1127.11
DETSEMBER Algus Lõpp
NKK Revisjonikomisjonide õppepäev03.1203.12
Narva e-infopäev08.1208.12
Lüganuse jsk üritus09.1209.12
Ringkonna juhatuse koosolek nr 1213.1213.12
Avinurme jsk üritus 17.1217.12
Jõhvi jsk üritus  

FastLion CMS

TEGEVUSPLAAN 2022

TEGEVUSPLAAN 2022

NKK - üle-eestiline Naiskodukaitse üritus KLK - Kaitseliidu kooli kursus BVÕ - baasväljaõpe JUUNI Algus Lõpp Narva e-infopäev 02 06 02 Tegevusplaan võib muutuda olenevalt teistest üritustest või seoses Covid-19 ja seda täiendatakse muudatuste selgumisel. Täpsem info ürituste sisu kohta saadetakse ringkonna/jaoskonna esinaiste või instruktori poolt.

TEGEVUSPLAAN 2022

www.naiskodukaitse.ee © 2021 » Naiskodukaitse