Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Tallinna ringkonna naiskodukaitsjad kindral Johan Laidoneri olümpiateatejooksul Tallinna ringkonna naiskodukaitsjad kindral Möödunud neljapäeval toimus iga-aastane olümpiateatejooks, millest võttis osa ka Tallinna ringkonna naiskodukaitsjate naiskond, kes oli sellega ka ainus võistlusel osalenud ainult naistest koosnev võistkond. ← Eelmine Tallinna ringkonna laskevõistlus Jane Bond 2016 Järgmine → Abistamine algab iseendast Tallinna ringkonna naiskodukaitsjad kindral Johan Laidoneri olümpiateatejooksul

Tallinna ringkonna naiskodukaitsjad kindral Johan Laidoneri olümpiateatejooksul

Kärt Praks, spordigrupi juht 3. okt. 2016

Möödunud neljapäeval toimus iga-aastane olümpiateatejooks, millest võttis osa ka Tallinna ringkonna naiskodukaitsjate naiskond, kes oli sellega ka ainus võistlusel osalenud ainult naistest koosnev võistkond.

Hoolimata sellest, et me ei arvestanudki võimalusega segavõistkondadega võistelda, oli uhke sõjaajaloo muuseumis olla ja kindral Laidoneri mälestada.

 

Vapper naiskond koosnes kaheksast liikmest, kelleks olid Kirstin Raudsepp, Bärbel Salumäe, K. Kivilaid, Janely Buht, Mari Koks, Merily Tammeorg, Airi Tooming ja Kärt Praks.

 

T. Velliste öeldud sõnad autasustamisel sellest, kuidas osalejad kindral Laidoneri 98 aasta taguse unistuse täitsid, olid ilusad ja andsid motivatsiooni ka järgmisel aastal osalemiseks.

Tallinna ringkonna naiskodukaitsjad kindral Johan Laidoneri olümpiateatejooksul

FastLion CMS

Tallinna ringkonna naiskodukaitsjad kindral

Tallinna ringkonna naiskodukaitsjad kindral

Hoolimata sellest, et me ei arvestanudki võimalusega segavõistkondadega võistelda, oli uhke sõjaajaloo muuseumis olla ja kindral Laidoneri mälestada Vapper naiskond koosnes kaheksast liikmest, kelleks olid Kirstin Raudsepp, Bärbel Salumäe, K Möödunud neljapäeval toimus iga-aastane olümpiateatejooks, millest võttis osa ka Tallinna ringkonna naiskodukaitsjate naiskond, kes oli sellega ka ainus võistlusel osalenud ainult naistest koosnev võistkond.

Tallinna ringkonna naiskodukaitsjad kindral Johan Laidoneri olümpiateatejooksul

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse