Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
TURVALIST KOOLITEED KOOLIJÜTSID! TURVALIST KOOLITEED KOOLIJÜTSID! Sel aastal algas kooliaasta natuke erilisemalt, kui muidu. Õppeaasta tähistati koguni kahel päeval - kes esimesel, kes kolmandal. Et laste koolitee turvaliselt kulgeks ja autojuhid märkaksid, et lapsed taas linnas rohkem liiklevad, on esimesel koolipäeval ikka rohkem politseinike tänavatel liikumas. NKK Jõgeva jaoskonna tegevliige Jõgeval foto: erakogu ← Eelmine NKK BVÕ II moodul: Esmaabi Järgmine → Metsa seenele! Auuuu, auuuu ! TURVALIST KOOLITEED KOOLIJÜTSID!

TURVALIST KOOLITEED KOOLIJÜTSID!

Triinu Küünal

Sel aastal algas kooliaasta natuke erilisemalt, kui muidu. Õppeaasta tähistati koguni kahel päeval - kes esimesel, kes kolmandal. Et laste koolitee turvaliselt kulgeks ja autojuhid märkaksid, et lapsed taas linnas rohkem liiklevad, on esimesel koolipäeval ikka rohkem politseinike tänavatel liikumas.

TURVALIST KOOLITEED KOOLIJÜTSID!
NKK Jõgeva ringkonna tegevliikmed Tormas.foto: erakogu

Juba teist aastat järjest andsid Jõgeval ka Naiskodukaitse vabatahtlikud oma panuse kooliaasta alguse turvamisele. Sel korral käisid autojuhte distsiplineerimas ja laste tähelepanu äratamas Heli Keiv ja Nele Tõnissoo Tormas ning Valli Villems ja Triinu Küünal Jõgeval.

Jõgeva ringkond loodab meeldiva koostöö jätkumist ka järgmistel aastatel.

TURVALIST KOOLITEED KOOLIJÜTSID!
NKK Jõgeva jaoskonna tegevliige Jõgevalfoto: erakogu

FastLion CMS

TURVALIST KOOLITEED KOOLIJÜTSID!

TURVALIST KOOLITEED KOOLIJÜTSID!

NKK Jõgeva ringkonna tegevliikmed Tormas foto: erakogu Juba teist aastat järjest andsid Jõgeval ka Naiskodukaitse vabatahtlikud oma panuse kooliaasta alguse turvamisele Sel aastal algas kooliaasta natuke erilisemalt, kui muidu. Õppeaasta tähistati koguni kahel päeval - kes esimesel, kes kolmandal. Et laste koolitee turvaliselt kulgeks ja autojuhid märkaksid, et lapsed taas linnas rohkem liiklevad, on esimesel koolipäeval ikka rohkem politseinike tänavatel liikumas.

TURVALIST KOOLITEED KOOLIJÜTSID!

www.naiskodukaitse.ee © 2023 » Naiskodukaitse