Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Meditsiinialane täiendõpe Meditsiinialane täiendõpe Kolmapäeval, 16 veebruar toimus maleva staabis taaskordne meditsiinigrupi täiendõppe. ← Eelmine Kaitseliidu meistrivõistlused suusatamises Järgmine → Sakala malev tunnustas aasta naiskodukaitsjat! Meditsiinialane täiendõpe

Meditsiinialane täiendõpe

Urve Loit 16. veebr. 2011

Kolmapäeval, 16 veebruar toimus maleva staabis taaskordne meditsiinigrupi täiendõppe.

Meditsiinialane täiendõpe

Ühiselt vaatasime üle meie kasutuses olevad meditsiinipaunades olemasolevad vahendid ja nende kasutamise põhimõtted (jaosanitari pädevus). Leidsime, et kindlasti on vajalik meil täiendada paunades olevaid vahendeid, et vajalikud vahendid vajadusel ka meil olemas oleksid.

Lisaks tegelesime nn desmurgiaga. Kellele see sõna veidi võõras tundub, siis eesti keeles ja lihtsamalt öeldes vaatasime üle erinevate kehapiirkondade sidumiste võimalused.

Kindlasti ei jäänud nii lähikese ajaga kõik näidatu osalejatele meelde ja kindlasti kordame sidumisõpetust veel oma järgmistel kohtumistel niimoodi, et kõik selle ka ise praktiliselt läbi saavad proovida.

 

FastLion CMS

Meditsiinialane täiendõpe

Meditsiinialane täiendõpe

Ühiselt vaatasime üle meie kasutuses olevad meditsiinipaunades olemasolevad vahendid ja nende kasutamise põhimõtted (jaosanitari pädevus) Leidsime, et kindlasti on vajalik meil täiendada paunades olevaid vahendeid, et vajalikud vahendid vajadusel ka meil olemas oleksid Kolmapäeval, 16 veebruar toimus maleva staabis taaskordne meditsiinigrupi täiendõppe.

Meditsiinialane täiendõpe

www.naiskodukaitse.ee © 2023 » Naiskodukaitse