Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Lõuna-Eesti Grillfest 2013 Lõuna-Eesti Grillfest 2013 Laupäeval, 18. mail, toimus ilusa ilma ja meeleolukate rütmide saatel Valga Kultuuri- ja huvialakeskuse platsil regionaalne toiduvalmistamise suurvõistlus Lõuna-Eesti meistrivõistlused grillimises – Grillfest. ← Eelmine Rekordid sünnivad tahtest Järgmine → Lõpujoone ületamine tõi üllatuse Lõuna-Eesti Grillfest 2013

Lõuna-Eesti Grillfest 2013

2. juulil 2013

Laupäeval, 18. mail, toimus ilusa ilma ja meeleolukate rütmide saatel Valga Kultuuri- ja huvialakeskuse platsil regionaalne toiduvalmistamise suurvõistlus Lõuna-Eesti meistrivõistlused grillimises – Grillfest.

Lõuna-Eesti Grillfest 2013

Teadatuntud tõde on, et kevad-suvi on kiire hooaeg nii puhkamisel ja aiatöödel, siis saimegi oma jutukesega valmis alles nüüd :D

Kokku osales kümme võistkonda Rakvere searibi, Talleggi kanaliha ja Kaupmehe fantaasiavooru küpsetamisel. Esindatud olid lisaks meile nii naaberriigi Valka linna esindajad, poliitilised esindused, eraettevõtjad, kui ka linnavalitsuse ametnikud.

Naiskodukaitse Valga ringkonna osalemine sellel iga-aastasel üritusel oli neljas kord. Teistega võidu grillisid Piret Vahtra, Asta Tsirp, Evelin Tamm ja Ülle Säinas.

Lõuna-Eesti Grillfest 2013
Lõuna-Eesti Grillfest 2013
Rakvere searibivooruks valmistamine- Evelin ja Ülle

Meeskonnatöö ja maitsvate lõpptulemuste saavutamiseks tuli teha eelnevaid kokkusaamisi ning proovigrillimisi, tänu millele meie välja töödeldud marinaadiga saavutasime Rakvere searibivoorus kolmanda koha. Kui eelmise aasta kana grillimine tundus olevat lihtsam, siis tänavune kanatiibade valmistamine tekitas uudseid väljakutseid ning saavutasime selles voorus üheksanda koha. Fantaasiavoorus meisterdasime vutimunaga täidetud saiakesi, kodujuustuga täidetud paprikaid ja lisaks küpsetasime marineeritud maksa – tulemuseks hea viies koht. Kolme vooru kokkuvõtteks saavutasime tubli viienda koha. Kohtunikud polnud kitsid kiitustega ning jagasid lahkelt omapoolseid soovitusi

Meeldiv oli tõdeda, et kaasaelajaid ja toetajaid jätkus, ennekõike meie omad lauljad ja pillimängijad - Janeli Nielson, Jaanika Niklus ja Rasmus Koroljov.

Lõuna-Eesti Grillfest 2013

Iga võistkond sai tänukirja aktiivse osalemise eest võistlusel ning grillikultuuri arendamise eest Lõuna- Eestis ja ka kutse osaleda Grillfesti suurel lõppvõistlusel Pärnus Hea Toidu Festivalil.

Lõuna-Eesti Grillfest 2013

FastLion CMS

Lõuna-Eesti Grillfest 2013

Lõuna-Eesti Grillfest 2013

Teadatuntud tõde on, et kevad-suvi on kiire hooaeg nii puhkamisel ja aiatöödel, siis saimegi oma jutukesega valmis alles nüüd :D Kokku osales kümme võistkonda Rakvere searibi, Talleggi kanaliha ja Kaupmehe fantaasiavooru küpsetamisel Esindatud olid lisaks meile nii naaberriigi Valka linna esindajad, poliitilised esindused, eraettevõtjad, kui ka linnavalitsuse ametnikud Laupäeval, 18. mail, toimus ilusa ilma ja meeleolukate rütmide saatel Valga Kultuuri- ja huvialakeskuse platsil regionaalne toiduvalmistamise suurvõistlus Lõuna-Eesti meistrivõistlused grillimises – Grillfest.

Lõuna-Eesti Grillfest 2013

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse