Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Kas oskad makaronidest torni ehitada? Kas oskad makaronidest torni See ei ole tegelikult toitlustusgrupi teema. Laupäeval, 22. septembril orienteerusime GPSi abil Sauele, kus oodati Tallinna avalike suhete grupi uusi ja vanu liikmeid üritusele “Otsides inspiratsiooni ehk avalike suhete täiendõpe”. ← Eelmine Külaskäik piirivalvelaevadele Järgmine → Orienteerumise praktikapäeval võisteldi nooleotsimises Kas oskad makaronidest torni ehitada? avalike suhete grupi täiendõpe; marshmellow challenge; lobotoomia

Kas oskad makaronidest torni ehitada?

AVS grupp 2. okt. 2012

See ei ole tegelikult toitlustusgrupi teema. Laupäeval, 22. septembril orienteerusime GPSi abil Sauele, kus oodati Tallinna avalike suhete grupi uusi ja vanu liikmeid üritusele “Otsides inspiratsiooni ehk avalike suhete täiendõpe”.

Kas oskad makaronidest torni ehitada?
Väike meisterdus makaronidest

Kui me võõrustaja koju sisse astusime, tervitas meid naerusuine perenaine Elisa. Hommikune kohvilaud oli kaetud kuuma kohvi ja võileivamaterjaliga. Terve päev möödus uute ideede genereerimise tähe all.

 

Kõik osalejad said oma loomingulisuse proovile panna, kasutades abivahenditena vaid 20 keetmata spagetti, teibirulli, kääre ja ühte väikest saiatükki – 20 minuti jooksul tuli meeskonnatööna püsti panna võimalikult kõrge ehitis, mis seisab iseseisvalt püsti ja mille otsas püsib saiatükk. Mängu nimi on Marshmellow challange (saiatüki asemel kasutatakse tegelikult vahukommi). Nagu pärast teada saime, ei ole sellise ehitise püstitamises kõige osavamad mitte arhitektid, vaid hoopis väikesed lapsed, kes alustavad meisterdamist suunaga ülevalt alla, asetades saiatüki/vahukommi kohe alguses paika, mis välistab selle, et viimasel sekundil ehitise tippu asetatud saiatükk või vahukomm vajutab kogu ehitise laiali. Sellisel viisil on mõtet toiduga mängida vaid nendel, kes sellest mängust varem midagi pole kuulnud, vastasel juhul pole mäng aus ja eelteadmiste olemasolu tõttu ei saa inimeste loomingulisuse kohta järeldusi teha.

 

Vaatasime ka suhtekorraldusest ja meedia võimust jutustavat dokumentaalfilmi “Lobotoomia”. Film tegi mõtlikuks ja ühtlasi kurvaks. Meedial on küllaltki lihtne inimestega manipuleerida ja mõnes riigis kasutatakse seda eriti kurjasti ära. Paljude inimeste maailmapildi ongi kujundanud meedia, mis aga võib tõest väga kaugel olla. Tavainimesed on nagu nukud kavalatele manipuleerijatele, kelle eesmärk on üksnes võim ja võimuga mängimine. Eetikal ja inimelul puudub seejuures väärtus.

 

Suur osa õppest möödus ajurünnaku vormis – arutasime varasemate plaanide elluviimise kulgu ja töötasime välja uusi põnevaid ideid kõikvõimalikes valdkondades, mis puudutavad Naiskodukaitse avalikke suhteid.

 

Lõpuks pani igaüks eraldi paberitükkidele kirja oma oskused ja tegevusalad. Need laotati lauale, grupeeriti, ja nii kujunes ülevaade kohalolijate n-ö oskuste pangast. Järeldus: avalike suhete gruppi kuuluvad mitmekülgsed naised, kelle oskusi – alustades fotograafiast ja värviõpetusest kuni autospordi ja projektijuhtimiseni – ära kasutades saab edukalt toetada organisatsiooni arengut. Seda oligi vaja tõestada!

Kas oskad makaronidest torni ehitada?
Milles oled sina osav?

Rohkem pilte leiad galeriist.

FastLion CMS

Kas oskad makaronidest torni

Kas oskad makaronidest torni

Väike meisterdus makaronidest Kui me võõrustaja koju sisse astusime, tervitas meid naerusuine perenaine Elisa Hommikune kohvilaud oli kaetud kuuma kohvi ja võileivamaterjaliga See ei ole tegelikult toitlustusgrupi teema. Laupäeval, 22. septembril orienteerusime GPSi abil Sauele, kus oodati Tallinna avalike suhete grupi uusi ja vanu liikmeid üritusele “Otsides inspiratsiooni ehk avalike suhete täiendõpe”.

Kas oskad makaronidest torni ehitada?

avalike suhete grupi täiendõpe; marshmellow challenge; lobotoomia
www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse