Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Esinaised ja juhatused Esinaised ja juhatused Ringkonna esinaised ja juhatused 2013/2014 2013 Esinaine – Raili Nõgu Aseesinaine – Anneli Pitk Juhatus – Ülle Sülla, Kaile Koppel, Piret Urgas 2014 Esinaine – Raili Nõgu Aseesinaine – Anneli Pitk Juhatus – Ülle Sülla, Kaile Koppel, Ellen Kask Ringkonna revisjonikomisjonide liikmed 2013/2014 2013 Esinaine – Evely Aavik Komisjon – Laine Tarvis, Tamara Müür 2014 Esinaine – Evely Aavik Komisjon – Tamara Müür, Anneli Juudas Jaoskondade esinaised ja juhatused 2013/2014 Akadeemiline jaoskond 2013 Esinaine – Ellen Kask Aseesinaine – Mare Kirr Juhatus – Maili Rasva, Katrin Keso-Vares, Kaja Puck 2014 Esinaine – Ellen Kask Aseesinaine – Mare Kirr Juhatus – Maili Rasva, Katrin Keso-Vares, Kaja Puck Kuressaare jaoskond 2013 Esinaine – Galina Latkina Aseesinaine – Agnes Heinla Juhatus – Anneli Jakobsoo, Annely Verlin, Karin Sepman 2014 Esinaine – Agnes Heinla Aseesinaine – Merle Aulik Juhatus – Taimi Kiissa, Karin Sepman, Katrina Allikmaa Kuressaare I jaoskond 2013 Esinaine – Tamara Müür Aseesinaine – Piret Sepp Juhatus – Piret Urgas, Anneli Õige, Heli Armus 2014 Esinaine – Tamara Müür Aseesinaine – Piret Sepp Juhatus - Anneli Õige, Heli Armus, Liina Kesküla Orissaare jaoskond 2013 Esinaine – Anneli Pitk Aseesinaine – Ülle Sülla Juhatus – Raili Nõgu, Ene Vokk, Liivi Pajunurm 2014 Esinaine – Anneli Pitk Aseesinaine – Ülle Sülla Juhatus – Raili Nõgu, Maidi Tilk, Liivi Pajunurm Pihtla jaoskond 2013 Esinaine – Eve Tuisk Aseesinaine – Kaile Koppel Juhatus – Maiu Välbe, Mai Kundrats, Kaia Latkin 2014 Esinaine – Eve Tuisk Aseesinaine – Kaile Koppel Juhatus – Maiu Välbe, Mai Kundrats, Elve Rozenkron Valjala jaoskond 2013 Esinaine – Sille Lapp Aseesinaine – Ivika Laanet Juhatus – Angela Au, Anneli Juudas, Karin Varipuu 2014 Esinaine – Helina Turja Aseesinaine – Anneli Juudas Juhatus – Angela Au, Sille Lapp, Karin Varipuu Esinaised ja juhatused

Esinaised ja juhatused

Piret Paomees

Ringkonna esinaised ja juhatused 2013/2014

2013

Esinaine – Raili Nõgu

Aseesinaine – Anneli Pitk

Juhatus – Ülle Sülla, Kaile Koppel, Piret Urgas

 

2014

Esinaine – Raili Nõgu

Aseesinaine – Anneli Pitk

Juhatus – Ülle Sülla, Kaile Koppel, Ellen Kask


Ringkonna revisjonikomisjonide liikmed 2013/2014

2013

Esinaine – Evely Aavik

Komisjon – Laine Tarvis, Tamara Müür


2014

Esinaine – Evely Aavik

Komisjon – Tamara Müür, Anneli Juudas


Jaoskondade esinaised ja juhatused 2013/2014

 

Akadeemiline jaoskond

2013

Esinaine – Ellen Kask

Aseesinaine – Mare Kirr

Juhatus – Maili Rasva, Katrin Keso-Vares, Kaja Puck

 

2014

Esinaine – Ellen Kask

Aseesinaine – Mare Kirr

Juhatus – Maili Rasva, Katrin Keso-Vares, Kaja Puck


Kuressaare jaoskond

2013

Esinaine – Galina Latkina

Aseesinaine – Agnes Heinla

Juhatus – Anneli Jakobsoo, Annely Verlin, Karin Sepman

 

2014

Esinaine – Agnes Heinla

Aseesinaine – Merle Aulik

Juhatus – Taimi Kiissa, Karin Sepman, Katrina Allikmaa


Kuressaare I jaoskond

2013

Esinaine – Tamara Müür

Aseesinaine – Piret Sepp

Juhatus – Piret Urgas, Anneli Õige, Heli Armus

 

2014

Esinaine – Tamara Müür

Aseesinaine – Piret Sepp

Juhatus - Anneli Õige, Heli Armus, Liina Kesküla


Orissaare jaoskond

2013

Esinaine – Anneli Pitk

Aseesinaine – Ülle Sülla

Juhatus – Raili Nõgu, Ene Vokk, Liivi Pajunurm

 

2014

Esinaine – Anneli Pitk

Aseesinaine – Ülle Sülla

Juhatus – Raili Nõgu, Maidi Tilk, Liivi Pajunurm


Pihtla jaoskond

2013

Esinaine – Eve Tuisk

Aseesinaine – Kaile Koppel

Juhatus – Maiu Välbe, Mai Kundrats, Kaia Latkin

 

2014

Esinaine – Eve Tuisk

Aseesinaine – Kaile Koppel

Juhatus – Maiu Välbe, Mai Kundrats, Elve Rozenkron


Valjala jaoskond

2013

Esinaine – Sille Lapp

Aseesinaine – Ivika Laanet

Juhatus – Angela Au, Anneli Juudas, Karin Varipuu

 

2014

Esinaine – Helina Turja

Aseesinaine – Anneli Juudas

Juhatus – Angela Au, Sille Lapp, Karin Varipuu

FastLion CMS

Esinaised ja juhatused

Esinaised ja juhatused

Ringkonna esinaised ja juhatused 2013/2014 2013 Esinaine – Raili Nõgu Aseesinaine – Anneli Pitk Juhatus – Ülle Sülla, Kaile Koppel, Piret Urgas 2014 Esinaine – Raili Nõgu Aseesinaine – Anneli Pitk Juhatus – Ülle Sülla, Kaile Koppel, Ellen Kask Ringkonna revisjonikomisjonide liikmed 2013/2014 2013 Esinaine – Evely Aavik Komisjon – Laine Tarvis, Tamara Müür 2014 Esinaine – Evely Aavik Komisjon – Tamara Müür, Anneli Juudas Jaoskondade esinaised ja juhatused 2013/2014 Akadeemiline jaoskond 2013 Esinaine – Ellen Kask Aseesinaine – Mare Kirr Juhatus – Maili Rasva, Katrin Keso-Vares, Kaja Puck 2014 Esinaine – Ellen Kask Aseesinaine – Mare Kirr Juhatus – Maili Rasva, Katrin Keso-Vares, Kaja Puck Kuressaare jaoskond 2013 Esinaine – Galina Latkina Aseesinaine – Agnes Heinla Juhatus – Anneli Jakobsoo, Annely Verlin, Karin Sepman 2014 Esinaine – Agnes Heinla Aseesinaine – Merle Aulik Juhatus – Taimi Kiissa, Karin Sepman, Katrina Allikmaa Kuressaare I jaoskond 2013 Esinaine – Tamara Müür Aseesinaine – Piret Sepp Juhatus – Piret Urgas, Anneli Õige, Heli Armus 2014 Esinaine – Tamara Müür Aseesinaine – Piret Sepp Juhatus - Anneli Õige, Heli Armus, Liina Kesküla Orissaare jaoskond 2013 Esinaine – Anneli Pitk Aseesinaine – Ülle Sülla Juhatus – Raili Nõgu, Ene Vokk, Liivi Pajunurm 2014 Esinaine – Anneli Pitk Aseesinaine – Ülle Sülla Juhatus – Raili Nõgu, Maidi Tilk, Liivi Pajunurm Pihtla jaoskond 2013 Esinaine – Eve Tuisk Aseesinaine – Kaile Koppel Juhatus – Maiu Välbe, Mai Kundrats, Kaia Latkin 2014 Esinaine – Eve Tuisk Aseesinaine – Kaile Koppel Juhatus – Maiu Välbe, Mai Kundrats, Elve Rozenkron Valjala jaoskond 2013 Esinaine – Sille Lapp Aseesinaine – Ivika Laanet Juhatus – Angela Au, Anneli Juudas, Karin Varipuu 2014 Esinaine – Helina Turja Aseesinaine – Anneli Juudas Juhatus – Angela Au, Sille Lapp, Karin Varipuu

Esinaised ja juhatused

www.naiskodukaitse.ee © 2021 » Naiskodukaitse