Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Aga millega te tegelete? Aga millega te tegelete? Kus ja kui tihti te koos käite? Mis kohustused Naiskodukaitsesse kuulumisega kaasnevad? Kui palju see kõik aega võtab? Kas ma üldse sobin liikmeks? Naiskodukaitsjad Euroopa päeval Foto: Triin ← Eelmine Üks hea sõna võib muuta palju Järgmine → Kallistus emale Aga millega te tegelete? euroopa päev; vabaduse väljak

Aga millega te tegelete?

Triin Mets, Põhja jsk 14. mail 2012

Kus ja kui tihti te koos käite? Mis kohustused Naiskodukaitsesse kuulumisega kaasnevad? Kui palju see kõik aega võtab? Kas ma üldse sobin liikmeks?

Need on vaid üksikud näited küsimustest, mida meilt kolmelt – Estalt, Airikalt ja Triinult – laupäeval, 12. mail Vabaduse väljakul küsiti, kui Euroopa päeva raames Naiskodukaitse Tallinna ringkonda tutvustamas käisime. Meie laua juurest, mis asus vabatahtliku tegevuse telgis, käis päeva jooksul läbi palju uudistajaid – oli nii mehi kui ka naisi, nii nooremaid kui ka vanemaid. Kui mõned neist polnud Naiskodukaitsest varem midagi kuulnud, siis leidus neidki, kes olid ise meie organisatsiooni kohta pisut uurinud või meist hoopis meedia vahendusel kuulnud. Leidus isegi selliseid inimesi, kellel laps, lapselaps või sõbranna juba aastaid liige on olnud.

 

Päeva kestel tutvustasime huvitatuile Naiskodukaitse ajalugu, vormiriietust ja väärtusi ning rääkisime sellest, mida organisatsioon meile pakub ja mida meie vastutasuks saame anda. Kes soovis, sai vaadata Naiskodukaitset tutvustavat videoklippi või sirvida meie tegevusi kajastavat fotoalbumit. Soovijad said kodus uurimiseks kaasa võtta infovoldikuid nii Naiskodukaitse tegevuse kui ka baasväljaõppe kohta.

 

Kokkuvõtlikult saab öelda, et veetsime päeva tegusalt ja asjalikult – küsimused said vastused ja teadmatud said teadjamateks. Oli tore ja huvitav rääkida sellest, mida me teeme ja millesse usume, kergitades nii ehk mõnegi jaoks saladusloori meilt, naiskodukaitsjatelt.

Aga millega te tegelete?
Naiskodukaitsjad Euroopa päeval Foto: Triin
Järgmine →
Kallistus emale

FastLion CMS

Aga millega te tegelete?

Aga millega te tegelete?

Need on vaid üksikud näited küsimustest, mida meilt kolmelt – Estalt, Airikalt ja Triinult – laupäeval, 12 mail Vabaduse väljakul küsiti, kui Euroopa päeva raames Naiskodukaitse Tallinna ringkonda tutvustamas käisime Kus ja kui tihti te koos käite? Mis kohustused Naiskodukaitsesse kuulumisega kaasnevad? Kui palju see kõik aega võtab? Kas ma üldse sobin liikmeks?

Aga millega te tegelete?

euroopa päev; vabaduse väljak
www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse