Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Aeg arutleda administratiivõppel Aeg arutleda administratiivõppel Tänavuaastane administreerimisõpe toimus 27. -28. aprillil Kuke Turismitalus. Õppe jaoks oli koht väga hästi valitud, parajal kaugusel Tallinnast, samas looduslähedane ja kaunis keskkonnas. Lisaks sellele oli õppel väga hea toitlustus, hea seminarisaal kõigi võimalustega ja mugav majutus. Suur tänu vastuvõtjatele! mail Aeg arutleda administratiivõppel

Aeg arutleda administratiivõppel

Pille Part 17. mail 2013

Tänavuaastane administreerimisõpe toimus 27.-28. aprillil Kuke Turismitalus. Õppe jaoks oli koht väga hästi valitud, parajal kaugusel Tallinnast, samas looduslähedane ja kaunis keskkonnas. Lisaks sellele oli õppel väga hea toitlustus, hea seminarisaal kõigi võimalustega ja mugav majutus. Suur tänu vastuvõtjatele!

Aeg arutleda administratiivõppel
Arutlemas

Programm oli tihe, loengud vaheldusid harjutuste ja aktiivsete grupitöödega. Huvitav oli kuulata ülevaadet jaoskondade kvartaliaruannetest, arutasime läbi ka ringkonna arengukava ja passiivsete liikmete kaasamise võimalused ning võimalikud ohud erinevate kaasamisviiside puhul. Päeva lõpus oli korraldatud meeskonnatööna  orienteerumine Tuhala looduskaitse alal. Seal sai uudistada Tuhala nõiakaevu, mis ei ajanud enam küll vett välja, ning tunnetada energiasammast ja energiakivi. Selline õues tuulutamine peale toas istumist mõjus väga hästi. Laupäev lõppes jooga harjutustega ja meeleoluka saunaga.

Pühapäeval alustasime uue liikme juhendi tutvustamisega ning mentorlusega. Kordasime üle vormikandmise korra, hea tava ja NKK eesmärgid

 

Enamike administreerimisõpete teemade juurde kuulus elav arutelu, kahjuks  jäi aega kohati väheseks.

 

Administreerimisõppel oli meid mõnusalt palju - 17 juhti, kuid  ruumi oleks kindlasti rohkematele olnud.

 

Kokkuvõttes oli üritus väga hästi  korraldatud.  Leian, et selline väljasõit oli vajalik ja mitmekülgselt kasulik Tallinna ringkonnale. Suur tänu organiseerijatele!

Aeg arutleda administratiivõppel
Kogu see tore seltskond:)

FastLion CMS

Aeg arutleda administratiivõppel

Aeg arutleda administratiivõppel

Arutlemas Programm oli tihe, loengud vaheldusid harjutuste ja aktiivsete grupitöödega Huvitav oli kuulata ülevaadet jaoskondade kvartaliaruannetest, arutasime läbi ka ringkonna arengukava ja passiivsete liikmete kaasamise võimalused ning võimalikud ohud erinevate kaasamisviiside puhul Tänavuaastane administreerimisõpe toimus 27.-28. aprillil Kuke Turismitalus. Õppe jaoks oli koht väga hästi valitud, parajal kaugusel Tallinnast, samas looduslähedane ja kaunis keskkonnas. Lisaks sellele oli õppel väga hea toitlustus, hea seminarisaal kõigi võimalustega ja mugav majutus. Suur tänu vastuvõtjatele!

Aeg arutleda administratiivõppel

www.naiskodukaitse.ee © 2023 » Naiskodukaitse