Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Abiks mudilastele Abiks mudilastele 1. juuni on lastekaitsepäev. Sel päeval juhitakse tähelepanu lastekaitse tähtsusele, laste heaolule ja  õigustele. Lääneranna vallas tähistati lastekaitsepäeva kõigi lasteaedade ühise rongkäigu ja suure kontserdiga Lihula laulakaare all. Lotmani erakogu ← Eelmine Koostöö Poola saatkonnaga jätkub Järgmine → Pärnumaal taasloomisest 25 aastat Abiks mudilastele

Abiks mudilastele

Kaja Lotman, 2.juuni 2018

1. juuni on lastekaitsepäev. Sel päeval juhitakse tähelepanu lastekaitse tähtsusele, laste heaolule ja  õigustele. Lääneranna vallas tähistati lastekaitsepäeva kõigi lasteaedade ühise rongkäigu ja suure kontserdiga Lihula laulakaare all.

Abiks mudilastele
Tööülesannete jagamisel. Vasakult Pille Kaisel, Triin Leever, Kaidi Antsi, Teele Trossmann ja Kaja Lotman. Foto K.Lotmani erakogu

Hanila, Lihula, Koonga ja Varbla valdade ühinemisel tekkinud Lääneranna vallas on mitu lasteaeda, mille kasvandikud nüüd esmakordselt kokku said. Et laste ühine rongkäik oleks turvaline ja valvatud, pöörduti abipalvega Naiskodukaitse Lääne ringkonna Lõuna-Läänemaa jaoskonna poole.  Olime rõõmuga nõus abiks olema.

 

Väikesel nõupidamisel enne rongkäiku jagasime ära tööülesanded. Turvasime kõrvalteid, et ükski auto ei saaks segada Lihula peatänaval liikuvat mudilaste voolu.  Samas jälgisime ka mudilasi, et keegi ei jääks maha ega eksiks rivist kõrvale. Naiskodukaitse vorme kandes kuulsime mitmeid kiidusõnu  möödujatelt vormi ilu kohta. Ka peatatud autojuhid olid väga kuulekad vormikandjate suhtes.

 

Rongkäigus oli üks meist aga hoopis Sipsiku kostüümis. Sipsik lõbustas lapsi pikal teekonnal raamatukogu juurest Lihula lossimäe laululavani ja aitas ka kontserti läbi viia. Lossimäel jälgisime, et lapsed ja lapsevanemad  leiaks õige koha just oma lasteaia rühma juures ja kontsert võiski alata. 

Abiks mudilastele
Sipsikuga kontserdile. Vasakult Kaidi Antsi, Karin Aruots ja Triin Leever. Foto K.Lotmani erakogu
Abiks mudilastele
Mudilased on turvaliselt kohal ja kontsert võib alata. Vasakult  Teele Trossmann (politsei vormis), Kaidi Antsi ja Kaja Lotman. Foto K.Lotmani erakogu

FastLion CMS

Abiks mudilastele

Abiks mudilastele

Tööülesannete jagamisel Vasakult Pille Kaisel, Triin Leever, Kaidi Antsi, Teele Trossmann ja Kaja Lotman 1. juuni on lastekaitsepäev. Sel päeval juhitakse tähelepanu lastekaitse tähtsusele, laste heaolule ja  õigustele. Lääneranna vallas tähistati lastekaitsepäeva kõigi lasteaedade ühise rongkäigu ja suure kontserdiga Lihula laulakaare all.

Abiks mudilastele

www.naiskodukaitse.ee © 2023 » Naiskodukaitse