Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
“Öäk - nii rõve tuli! Täiega lahe!”. “Öäk - nii rõve Samal ajal kui suurem osa inimesi alles laupäevale kohaselt teist külge keerasid kogunes Nooruse tiirus väike osa Tartu meditsiinigrupi tublisid naisi, et osaleda käesoleva aasta viimasel situatsiooni- ja grimmiõppel. ← Eelmine Algajad üleelajad mustikametsas Järgmine → Vereta jaht ehk pimeduses näkku paiskav lumi - ööorienteerumine Tartu ringkonnas “Öäk - nii rõve tuli! Täiega lahe!”.

“Öäk - nii rõve tuli! Täiega lahe!”.

Brigitta Jaani 27. nov. 2022

Samal ajal kui suurem osa inimesi alles laupäevale kohaselt teist külge keerasid kogunes Nooruse tiirus väike osa Tartu meditsiinigrupi tublisid naisi, et osaleda käesoleva aasta viimasel situatsiooni- ja grimmiõppel.

“Öäk - nii rõve tuli! Täiega lahe!”.
Päeva alustati rõlgelt õõvastavate haavade meisterdamisega - mida rõvedam meistriteos välja kukkus, seda rõõmsamad kilked laudade tagant kostusid. “Öäk - nii rõve tuli! Täiega lahe!”. 
Naised kuulasid Eva Nessleri ning Lisbet Viksi edastatud juhtnööre ning said omal käel erinevate haavade konstrueerimist järele proovida. Meisterdati nii lõike- torke- kui kuulihaavasid. Lõpetuseks sekka mõni sinikas ja mädapaise ja saigi grimmiõppe lõpetatuks lugeda. Hiljem istuti maha ning Eva sai jagada enda kogemusi erinevate õppuste raames tehtud töödest.
“Öäk - nii rõve tuli! Täiega lahe!”.
“Öäk - nii rõve tuli! Täiega lahe!”.
“Öäk - nii rõve tuli! Täiega lahe!”.
Lõuna söödud (tänud tublidele naiskodukaitsjatele, kes kõigil õppuritel kõhud head-paremat täis söötsid!), sai õppepäevaga edasi liikuda ning erinevaid situatsioone lahendama asuda. Korda mööda kannatati ja abistati - kogenud instruktorite Anna-Liisa Viltropi, Anne-Ly Rüütli ning Helen Virro valvsa pilgu all sai lahendatud kõikvõimalikud situatsioonid. Küll pidi vingumürgistuse käest kesvamärjukesega liialdanud pidulisi välja vedama, isehakanud elektrikuid vooluvõrgust lahti ühendama, saunast võidu-leilitajaid ära lohistama ning lõpuks ka autoõnnetuses osalejaid abistama. 
Õppurid olid kõik väga tublid ning instruktorid näiliselt väsimatud - terve päev oli nii tegus, et ei märganudki, kuidas õhtutunnid märkamatult liginesid. Oli üks ütlemata tegus ja tore päev! Erilised kiidud lähevad siinkohal meie kõige pisematele osalejatele, kellest noorim oli 3-aastane ning vanim 10. Väga kenasti pidasid vastu ning aitasid situatsioone põnevamateks muuta. Nagu vanades heades sky-plusi tutvumiskuulutusteski omal ajal tihti ära märgiti - “laps ei ole takistuseks!”.

FastLion CMS

“Öäk - nii rõve

“Öäk - nii rõve

Päeva alustati rõlgelt õõvastavate haavade meisterdamisega - mida rõvedam meistriteos välja kukkus, seda rõõmsamad kilked laudade tagant kostusid “Öäk - nii rõve tuli! Täiega lahe!” Samal ajal kui suurem osa inimesi alles laupäevale kohaselt teist külge keerasid kogunes Nooruse tiirus väike osa Tartu meditsiinigrupi tublisid naisi, et osaleda käesoleva aasta viimasel situatsiooni- ja grimmiõppel.

“Öäk - nii rõve tuli! Täiega lahe!”.

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse