Uudised      KKK      Aastaplaan      Siseveeb      Kontakt      
Avalike suhete grupp Avalike suhete grupp Avalike suhete erialagrupp tegeleb valdavalt Naiskodukaitse tutvustamise ja vastavate ürituste korraldamisega. Põhirõhk on uute liikmete värbamisel, meediaga suhtlemisel ning infomaterjalide kujundamisel. Avalike suhete grupivanema poole võivad pöörduda kõik koolid ja muud organisatsioonid, kes vajavad infot Naiskodukaitse, Kaitseliidu ja Eesti riigikaitse kohta - meil on liikmed, kes on meelsasti valmis Naiskodukaitse tegemisi ja riigikaitselisi teemasid tutvustama! Erialakursused avalike suhete grupi liikmetele: 1) Naiskodukaitse avalike suhete kursus 2) Kaitseliidu Kooli avaliku esinemise kursus I ja II Avalikud suhted Erialaõpe ← Eelmine Spordigrupp Järgmine → Noortejuhtide grupp Avalike suhete grupp

Avalike suhete grupp

Avalike suhete erialagrupp tegeleb valdavalt Naiskodukaitse tutvustamise ja vastavate ürituste korraldamisega. Põhirõhk on uute liikmete värbamisel, meediaga suhtlemisel ning infomaterjalide kujundamisel.

Avalike suhete grupp

Sama oluliseks peetakse ka olemasolevate liikmete motiveerimist, enese ja teiste liikmete koolitamist, naaberriikides sarnaste naisorganisatsioonidega suhete loomist ning igasuguste vajalike materjalide kogumist – näiteks ülevaatliku ringkonna tegevust kajastava fotokogu täiendamist.

 

Avalike suhete grupp hoolitseb, et ringkonna tegevus oleks kajastatud nii Naiskodukaitse kui ka Kaitseliidu kodulehel ning ajakirjas Kaitse Kodu! Samuti on neil head suhted kohalike meediaväljaannetega. 

Avalike suhete grupp

Naiskodukaitse väärtustab oma ajalugu ja just avalike suhete grupi  liikmete panus on selle jäädvustamisel kõige suurem.

 

Siia gruppi sobivad eelkõige need liikmed, keson ajakirjandus-, fotograafia-, kujundus- või ajaloohuviga ja positiivse ellusuhtumisega. Nad teavad organisatsioonist kõike ja on suured NKK fännid.

 

Avalike suhete grupivanema poole võivad pöörduda kõik koolid ja muud organisatsioonid, kes vajavad infot Naiskodukaitse, Kaitseliidu ja Eesti riigikaitse kohta - meil on liikmed, kes on meelsasti valmis Naiskodukaitse tegemisi ja riigikaitselisi teemasid tutvustama!

Avalike suhete grupp

Erialakursused avalike suhete grupi liikmetele:

1)      Naiskodukaitse avalike suhete kursus

2)      Kaitseliidu Kooli avaliku esinemise kursus I ja II

← Eelmine
Spordigrupp
Järgmine →
Noortejuhtide grupp

FastLion CMS

Avalike suhete grupp

Avalike suhete grupp

Sama oluliseks peetakse ka olemasolevate liikmete motiveerimist, enese ja teiste liikmete koolitamist, naaberriikides sarnaste naisorganisatsioonidega suhete loomist ning igasuguste vajalike materjalide kogumist – näiteks ülevaatliku ringkonna tegevust kajastava fotokogu täiendamist Avalike suhete grupp hoolitseb, et ringkonna tegevus oleks kajastatud nii Naiskodukaitse kui ka Kaitseliidu kodulehel ning ajakirjas Kaitse Kodu! Samuti on neil head suhted kohalike meediaväljaannetega Avalike suhete erialagrupp tegeleb valdavalt Naiskodukaitse tutvustamise ja vastavate ürituste korraldamisega. Põhirõhk on uute liikmete värbamisel, meediaga suhtlemisel ning infomaterjalide kujundamisel.

Avalike suhete grupp

www.naiskodukaitse.ee © 2019 » Naiskodukaitse