Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
TEGEVUSPLAAN 2022 TEGEVUSPLAAN 2022 Tegevusplaan võib muutuda olenevalt teistest üritustest või seoses Covid-19 ja seda täiendatakse muudatuste selgumisel. Täpsem info ürituste sisu kohta saadetakse ringkonna/jaoskonna esinaiste või instruktori poolt. 12 Jõhvi jsk üritus TEGEVUSPLAAN 2022

TEGEVUSPLAAN 2022

Tegevusplaan võib muutuda olenevalt teistest üritustest või seoses Covid-19 ja seda täiendatakse muudatuste selgumisel. Täpsem info ürituste sisu kohta saadetakse ringkonna/jaoskonna esinaiste või instruktori poolt.

NKK - üle-eestiline Naiskodukaitse üritus

KLK - Kaitseliidu kooli kursus

BVÕ - baasväljaõpe

SEPTEMBER AlgusLõpp 
NKK aastapäev03.0903.09
Ringkonna juhatuse koosolek nr. 907.0907.09
Narva e-infopäev08.0908.09
Staabiassistendi baaskursus 1 nv09.0911.09
BVÕ Sõdurioskused Virus10.0911.09
NKK Vormikandmise päev / 31.a NKK taasasutamisest20.0920.09
Jõhvi jsk üritus22.0922.09
NKK Meditsiini erialagrupi õppepäevad24.0924.09
NKK Naiskodukaitse ajalooseminar24.0924.09
Narva retk24.0924.09
OKTOOBER AlgusLõpp 
NKK Toitlustusmeeskonna juhi praktika01.1008.10
NKK Välikoka kursuse praktika01.1008.10
Ringkonna juhatus nr. 1005.1005.10
Narva e-infopäev06.1006.10
NKK Laskevõistlus sportrelvadest08.1008.10
Staabiassistendi baaskursus 2 nv14.1016.10
Jõhvi jsk üritus 15.1015.10
BVÕ Esmaabi Jõhvis15.1015.10
NKK Ohutushoiu instruktorite seminar15.1016.10
Ringkonna aastapäev 2522.1022.10
NKK Mentori kursus22.1023.10
Ringkonna spordipäev Pannjärvel23.1023.10
BVÕ Ohutushoid teooria (veebis)24.1025.10
Laskeväljaõpe II29.1030.10
NOVEMBER Algus Lõpp
Jõhvi jsk üritus02.1102.11
Ringkonna juhatus nr. 1102.1102.11
Narva e-infopäev03.1103.11
Avinurme jsk üritus12.1112.11
NKK Avalike suhete kursus12.1113.11
Jõhvi jsk üritus16.1116.11
NKK Evakuatsiooni rühmajuhtide väljaõpe18.1119.11
NKK juhtide õppepäevad25.1127.11
DETSEMBER Algus Lõpp
NKK Revisjonikomisjonide õppepäev03.1203.12
Narva e-infopäev08.1208.12
Lüganuse jsk üritus09.1209.12
Ringkonna juhatuse koosolek nr 1213.1213.12
Avinurme jsk üritus 17.1217.12
Jõhvi jsk üritus  

FastLion CMS

TEGEVUSPLAAN 2022

TEGEVUSPLAAN 2022

NKK - üle-eestiline Naiskodukaitse üritus KLK - Kaitseliidu kooli kursus BVÕ - baasväljaõpe SEPTEMBER Algus Lõpp NKK aastapäev 03 09 03 Tegevusplaan võib muutuda olenevalt teistest üritustest või seoses Covid-19 ja seda täiendatakse muudatuste selgumisel. Täpsem info ürituste sisu kohta saadetakse ringkonna/jaoskonna esinaiste või instruktori poolt.

TEGEVUSPLAAN 2022

www.naiskodukaitse.ee © 2021 » Naiskodukaitse