Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
TEGEVUSPLAAN 2022 TEGEVUSPLAAN 2022 Tegevusplaan võib muutuda olenevalt teistest üritustest või seoses Covid-19 ja seda täiendatakse muudatuste selgumisel. Täpsem info ürituste sisu kohta saadetakse ringkonna/jaoskonna esinaiste või instruktori poolt. 12 Jõhvi jsk üritus TEGEVUSPLAAN 2022

TEGEVUSPLAAN 2022

Tegevusplaan võib muutuda olenevalt teistest üritustest või seoses Covid-19 ja seda täiendatakse muudatuste selgumisel. Täpsem info ürituste sisu kohta saadetakse ringkonna/jaoskonna esinaiste või instruktori poolt.

NKK - üle-eestiline üritus; KLK - Kaitseliidu kooli kursus

JAANUAR Algus Lõpp
Vabadussõjas võidelnute aastapäev 03.0103.01
Narva e-infopäev06.0106.01
Ringkonna juhatus nr. 111.01.11.01.
Narva jsk juhatus nr 111.0111.01
Lüganuse jsk juhatus nr 111.0111.01
2021. a. aasta kokkuvõtte üritus16.0116.01
Jõhvi jsk juhatus nr 119.0119.01
Avinurme jsk juhatus nr 119.0119.01
KLK Koolitaja treeneri kursus 20.0123.01
Narva jsk üldkoosolek26.0126.01
NKK Organisatsiooniõpetuse instruktorite täiendõpe28.0129.01
Ellujäämiskoolitus29.01 30.01
VEEBRUAR Algus Lõpp
Narva e-infopäev03.0203.02
KLK Juhtimine praktikas 104.0206.02
Ringkonna juhatus nr 207.0207.02
NKK Evakuatsioonirühmade baaskursus12.0213.02
Jõhvi jsk üldkoosolek16.0216.02
Jõhvi jsk üritus17.0217.02
Lüganuse jsk üldkoosolek19.0219.02
Avinurme jsk üldkoosolek19.0219.02
MÄRTS Algus Lõpp
Naistelt naistele (orienteerumine Jõhvis)03.0303.03
Narva e-infopäev03.0303.03
KLK Koolitaja algõppe kursuse 1. nv04.0306.03
Ringkonna juhatus nr 307.0307.03
Välikoka kursuse e-õpe07.0308.04
Avinurme jsk aastapäev12.0312.03
Lüganuse jsk üritus13.0313.03
KLK Koolitaja algõppe kursuse 2. nv18.0320.03
Ringkonnakogu19.0319.03
NKK Toitlustusmeeskonna juhi e-õpe21.0308.04
NKK Keskkogu26.0326.03
APRILL AlgusLõpp 
Anname Au kampaania01.0430.04
KLK Juhtimine praktikas 201.0403.04
Ringkonna juhatus nr 404.0404.04
Jõhvi jsk juhatus 07.0407.04
Narva e-infopäev07.0407.04
Avinurme jsk üritus Sinilill09.0409.04
NKK Staabiassistentide grupijuhtide õppepäevad09.0410.04
Lüganuse jsk juhatus 13.0413.04
NKK Mälestuspäev Ma ei unusta sind14.0414.04
Jõhvi jsk üritus14.0414.04
NKK laskevõistlus lahingrelvadest16.0416.04
Avinurme loeng + trenn 16.0416.04
Avinurme jsk juhatus 17.0417.04
Jüriöö tuled 23.0423.04
NKK Avalike suhete eriala täiendõpe 29.0430.04
NKK Välikoka kursuse kompleksharjutus29.0401.05
NKK Toitlustusmeeskonna juhi lähiõppe nädalavahetus29.0401.05
MAI Algus Lõpp
Võsu puhkemaja koristustalgud01.05 02.05
Ringkonna juhatus nr 502.0502.05
Narva e-infopäev05.0505.05
Talgud Murus07.0507.05
Narva jsk juhatus10.0510.05
NKK koormusmatk13.0515.05
Retk Leia karu (NK+KT)21.0521.05
NKK Staabiassistendi baaskursus 1 nv27.0529.05
Lüganuse jsk üritus 28.0528.05
JUUNI AlgusLõpp 
Narva e-infopäev02.0602.06
Lüganuse jsk. üritus 03.0603.06
NKK Evakuatsiooni rühmajuhtide õppepäev04.0604.06
Ringkonna juhatus nr 606.0606.06
NKK Esmaabi erialavõistlus10.0611.06
NKK Staabiassistendi baaskursus 2 nv10.0612.06
Avinurme jsk juhatus11.0611.06
Laskepäev Murus18.0618.06
JUULI AlgusLõpp 
NKK Juhtide laager02.0703.07
Ringkonna juhatus nr 704.0704.07
Narva e-infopäev07.0707.07
Lüganuse jsk üritus 09.0709.07
Jõhvi jsk juhatus 12.0712.07
Tervislik mudaravi (mudajooks Pajusis)16.0716.07
Avinurme jsk juhatus 20.0720.07
AUGUST AlgusLõpp 
Ringkonna juhatus nr 8 01.0801.08
Ringkonna juhtide õppepäev  
Esmaabi erialagrupi täiendõpe06.0807.08
NKK Ohutushoiu laager Ole Valmis 06.0807.08
NKK Mari Raamoti rattamatk06.0807.08
NKK Toitlustusmeeskonna juhi praktika (Pitka)08.08.14.08
NKK Välikoka kursuse praktika (Pitka)08.0814.08
Lüganuse jsk juhatus 11.0811.08
Avinurme jsk üritus 21.0821.08
Sinimäe retk  
SEPTEMBER AlgusLõpp 
NKK aastapäev03.0903.09
Ringkonna juhatus nr 9 05.0905.09
Avinurme jsk juhatus 07.0907.09
Narva e-infopäev08.0908.09
Lüganuse jsk üritus18.0918.09
NKK Vormikandmise päev / 31.a NKK taasasutamisest20.0920.09
Jõhvi jsk üritus22.0922.09
NKK Meditsiini erialagrupi õppepäevad24.0924.09
NKK Naiskodukaitse ajalooseminar24.0924.09
Narva retk24.0924.09
OKTOOBER AlgusLõpp 
NKK Toitlustusmeeskonna juhi praktika01.1008.10
NKK Välikoka kursuse praktika01.1008.10
Ringkonna juhatus nr 10 03.1003.10
Narva e-infopäev06.1006.10
NKK laskevõistlus sportrelvadest08.1008.10
Lüganus jsk juhatus10.10 10.10
Jõhvi jsk üritus 15.1015.10
NKK Ohutushoiu instruktorite seminar15.1016.10
Ringkonna aastapäev 2522.1022.10
NKK Mentori kursus22.1023.10
NKK Avalike suhete kursus29.1030.10
NOVEMBER Algus Lõpp
Jõhvi jsk üritus02.1102.11
Narva e-infopäev03.1103.11
Ringkonna juhatus nr 1107.1107.11
Lüganuse jsk üritus12.1112.11
Avinurme jsk üritus12.1112.11
Narva jsk juhatus 14.1114.11
Jõhvi jsk üritus16.1116.11
NKK Evakuatsiooni rühmajuhtide väljaõpe18.1119.11
NKK juhtide õppepäevad25.1127.11
DETSEMBER Algus Lõpp
NKK Revisjonikomisjonide õppepäev03.1203.12
Ringkonna juhatus nr 1205.1205.12
Avinurme jsk juhatus 07.1207.12
Narva e-infopäev08.1208.12
Lüganuse jsk üritus09.1209.12
Avinurme jsk üritus 17.1217.12
Jõhvi jsk üritus  

FastLion CMS

TEGEVUSPLAAN 2022

TEGEVUSPLAAN 2022

NKK - üle-eestiline üritus; KLK - Kaitseliidu kooli kursus JAANUAR Algus Lõpp Vabadussõjas võidelnute aastapäev 03 01 03 Tegevusplaan võib muutuda olenevalt teistest üritustest või seoses Covid-19 ja seda täiendatakse muudatuste selgumisel. Täpsem info ürituste sisu kohta saadetakse ringkonna/jaoskonna esinaiste või instruktori poolt.

TEGEVUSPLAAN 2022

www.naiskodukaitse.ee © 2021 » Naiskodukaitse