Uudised      KKK      Aastaplaan      Siseveeb      Kontakt      
Tutvustus Tutvustus KUS me tegutseme? Üle Eesti! Meil on jaoskondi 15 maakonnapõhises ringkonnas ja isegi kui Sinu koduvallas jaoskond puudub, saad liituda lähima jaoskonnaga või luua oma jaoskonna Tutvustus

Tutvustus

Naiskodukaitse on Kaitseliidu naisorganisatsioon, mille eesmärgiks on naiste kaasamine riigikaitsesse ning laiemalt kogu ühiskonna paremaks muutmisele. Siin leidub harivat ja väljakutseterohket tegevust igale naisele – kõik liikmed läbivad baasväljaõppe ja valivad vastavalt erialale lisakursuseid.

 

Naiskodukaitsjad saavad osaleda sõjalises riigikaitses, kuuludes Kaitseliidu poolt ettevalmistatavatesse üksustesse. Olulise suunana arendab Naiskodukaitse elanikkonnakaitse valdkonda. Iga Naiskodukaitse liige suudab hädaolukorras ise hakkama saada ja ka teisi aidata. Lisaks on väljatöötatud kõikidele Eesti inimestele suunatud mobiilirakendus „Ole valmis!“, kust saab juhiseid erinevates kriisiolukordades käitumiseks, koduste varude kogumiseks ja palju muud vajalikku.

 

Naiskodukaitse juhtmõte on lihtne, laiapindses riigikaitses on koht igale naisele ning naisorganisatsioonina suudetakse riigikaitse valdkonda kaasata ka paljud sellised naised, kes muidu päris kindlasti kõrvale jääksid.

 

Naiskodukaitsesse kuulub üle 2600 naise üle terve Eesti.

 

Tutvustus
Baasväljaõppe sõduriõppe moodul Tallinna ringkonnas. Foto: Heidi Tormet

MIDA me teeme? Loe meie tegevuse kohta täpsemalt.

 

MILLAL me tegutseme? Iga aasta alguses kinnitatakse väljaõppe ja ürituste ajakava. Selle järgi saad varakult planeerida, millistel üritustel osaleda. Vastavalt oma ajalistele võimalustele võid osaleda väljaõppes ja praktikas kas iga kuu või paar korda aastas. Minimaalne nõue on osaleda 48h tundi aastas (see on üks nädalavahetus). Uutel liikmetel tuleb 2 aasta jooksul läbida baasväljaõpe, mis koosneb 5 nädalavahetusest. 

 

KUIDAS liituda? Soovid liituda Naiskodukaitsega? Tore! Loe, kuidas seda teha.

 

KUS me tegutseme? Üle Eesti! Meil on jaoskondi 15 maakonnapõhises ringkonnas ja isegi kui Sinu koduvallas jaoskond puudub, saad liituda lähima jaoskonnaga või luua oma jaoskonna. 

FastLion CMS

Tutvustus

Tutvustus

Naiskodukaitse on Kaitseliidu naisorganisatsioon, mille eesmärgiks on naiste kaasamine riigikaitsesse ning laiemalt kogu ühiskonna paremaks muutmisele Siin leidub harivat ja väljakutseterohket tegevust igale naisele – kõik liikmed läbivad baasväljaõppe ja valivad vastavalt erialale lisakursuseid

Tutvustus

www.naiskodukaitse.ee © 2019 » Naiskodukaitse