Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Risti jaoskond loob traditsioone Risti jaoskond loob traditsioone Aasta 2015 oli Risti jaoskonnale neljas tegutsemisaasta peale taasloomist. Esimene „joovastus“ on möödas, välja on kujunenud oma rahulik joon toimetustes ning teadmine, et meie naised alt ei vea. Meil on tänaseks 22 liiget, kellest 3 on ühe pere 3 põlvkonda – Aime, Marika ja Brenda-Marietta Pukk. Teadaolevalt oleme sellepoolest ainulaadne jaoskond Naiskodukaitses. Ootame endi hulka uusi tegusaid naisi, et koos õppida, areneda ja aidata ning soovime kõigile toredat aastavahetust! ← Eelmine Naiskodukaitse Lõuna-Läänemaa jaoskonna esimene aasta Järgmine → Kaitseliidu Lihula üksikkompanii tähtpäeva tähistamine Risti jaoskond loob traditsioone

Risti jaoskond loob traditsioone

Kati Ojaver 31. dets. 2015

Aasta 2015 oli Risti jaoskonnale neljas tegutsemisaasta peale taasloomist. Esimene „joovastus“ on möödas, välja on kujunenud oma rahulik joon toimetustes ning teadmine, et meie naised alt ei vea. Meil on tänaseks 22 liiget, kellest 3 on ühe pere 3 põlvkonda – Aime, Marika ja Brenda-Marietta Pukk. Teadaolevalt oleme sellepoolest ainulaadne jaoskond Naiskodukaitses.

Risti jaoskond loob traditsioone
Küüditatute mälestuspäeval Risti risti juures osales kokku 111 kogukonna liiget. Foto A.Heidemann

Aastal 2015 on Risti naiskodukaitsjad kokku osalenud pea 50 üritusel. Meie esindus oli väljas relvarahu aastapäeval, vabariigi aastapäeval, küüditamise aastapäeval ja piiskopi pühitsemisel Haapsalu Toomkirikus. Osalesime Valgel laeval ja Kaitseliidu Lääne maleva perepäeval, avalike suhete ja ajaloo võistlusel Hiiumaal, andsime oma panuse Sinilillekampaaniasse ning käisime Keila jaoskonna korraldatud praktiliste oskuste päeval. Ristil kuulasime ajalugu üritustel „Ivo Lillioja 120“ ja „Ago Reio mälestusõhtu“. Vahva oli kohtumine Asuküla naistega – sai törts asist juttu puhutud ja koos õunamoosi keedetud. Juba teist aastat käisime Suure-Lähtrus lastelaagrit toitlustamas ning „Teeme ära“ talgupäeval aitasime nii koristustöödel kui ka toitlustamisel.

Risti jaoskond loob traditsioone
Pirita kloostris. Foto K.Ojaver

Meie enda korraldatud ettevõtmistest jäi väga eriline mälestus naistepäevast. Nimelt algas see koosolekuga bussis teel Tallinna, jätkus orhideede näitusega Botaanikaaias ja päädis pealelõunaga Pirita kloostris, kus Lagle Parek meile endast, kloostrist ning elust rääkis. Mainimata ei saa jätta ka meie Daamide vibupäeva, mis juba traditsiooniks on kujunemas ning malevkonna päeva, mille me sel aastal algatasime tänuks hea koostöö eest Risti malevkonnaga.

Risti jaoskond loob traditsioone
Hingedepäeval Risti hooldekodus. Foto K.Ojaver

Risti jaoskonna kõige olulisemaks teoks aastal 2015 pean kindlasti Naiskodukaitse sõdurioskuste baasväljaõppe korraldamist Risti majas - koostöös Risti malevkonnaga sujus kõik väga kenasti, osalejad jäid väljaõppega rahule ja meie saime ühe suure kogemuse võrra rikkamaks. Kõige kaunimaks teoks aga pean hingedepäeval tehtud külaskäiku Risti Hooldekodusse, kus meid lausa kallistustega vastu võeti ja särasilmi tagasi kutsuti.

Risti jaoskond loob traditsioone
Sõdurioskuste omandamine. Foto A.Heidemann

Oleme uhked Kaitseliidu Lääne maleva aastapäevapeol saadud kiituskirja üle, mis ütleb, et Risti jaoskond on aasta 2015 kõige üksmeelsem jaoskond ning läheme saabuvale ahviaastale vastu sirge selja ja heade mõtetega. Ootame endi hulka uusi tegusaid naisi, et koos õppida, areneda ja aidata ning soovime kõigile toredat aastavahetust!

FastLion CMS

Risti jaoskond loob traditsioone

Risti jaoskond loob traditsioone

Küüditatute mälestuspäeval Risti risti juures osales kokku 111 kogukonna liiget Foto A Aasta 2015 oli Risti jaoskonnale neljas tegutsemisaasta peale taasloomist. Esimene „joovastus“ on möödas, välja on kujunenud oma rahulik joon toimetustes ning teadmine, et meie naised alt ei vea. Meil on tänaseks 22 liiget, kellest 3 on ühe pere 3 põlvkonda – Aime, Marika ja Brenda-Marietta Pukk. Teadaolevalt oleme sellepoolest ainulaadne jaoskond Naiskodukaitses.

Risti jaoskond loob traditsioone

www.naiskodukaitse.ee © 2023 » Naiskodukaitse