Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Kaitseliidu Lihula üksikkompanii tähtpäeva tähistamine Kaitseliidu Lihula üksikkompanii tähtpäeva Kaitseliidu Lihula üksikkompanii eelkäija, Lihula malevkonna loomise kuupäevaks oli 6. jaanuar 1925. Et ka üksikkompanii asutamise kuupäevaks on kinnitatud 6. jaanuar 2013, siis tähistati sel aastal esmakordselt nii üksikkompanii kui ka tema eelkäija, Lihula malevkonna aastapäeva 9. jaanuaril. Naiskodukaitse Lõuna-Läänemaa jaoskonnale oli suur au ja rõõm, et ka meid kutsuti sellele toredale sündmusele. ← Eelmine Risti jaoskond loob traditsioone Järgmine → Risti jaoskond pidas aastakoosolekut Kaitseliidu Lihula üksikkompanii tähtpäeva tähistamine

Kaitseliidu Lihula üksikkompanii tähtpäeva tähistamine

Kaja Lotman 11.jaanuar 2016

Kaitseliidu Lihula üksikkompanii eelkäija, Lihula malevkonna loomise kuupäevaks oli 6.jaanuar 1925. Et ka üksikkompanii asutamise kuupäevaks on kinnitatud 6.jaanuar 2013, siis tähistati sel aastal esmakordselt nii üksikkompanii kui ka tema eelkäija, Lihula malevkonna aastapäeva 9.jaanuaril. Naiskodukaitse Lõuna-Läänemaa jaoskonnale oli suur au ja rõõm, et ka meid kutsuti sellele toredale sündmusele.

Kaitseliidu Lihula üksikkompanii tähtpäeva tähistamine

Kaitseliidu liikmed on näinud kõvasti vaeva, et korrastada oma uus kodu Lihula mõisa parema tiiva esimesel korrusel. Kolm tuba on juba üsna korras, suuremat remonti vajavad veel tagumine koridor ning santitaarsõlm. Valmimisjärgus toad on aga suurepärased, et pidada küünalvalguspidu.

Kaitseliidu tänukirja said mitmed tublid võistlustel osalejad, laskurid ning Orkaanil ja Siilil osalejad. Ka naiskodukaitse esindajaid peeti meeles - tänati Kaidi Antsit ja Karin Aruotsa, kes olid kõige enam kaasa aidanud Lihula mõisa  ruumide korrastamisel. Tänukirja sai Kersti Täht Siilil ja Orkaanil üles näidatud heade tulemuste eest ning Kaja Lotman Lihula üksikompanii ja Lõuna Läänemaa jaoskonna heade suhete hoidmise eest. Lisaks tänati veel Eda Aavikut ja Triin Leeverti ajaloopäeva läbiviimisel abistamise eest.

Naiskodukaitse toetas toredat koosviibimist tordiga ja lisaks kingiti suur sini-must-valge küünal, mis valgustaks teed Eesti vabaduse hoidmisel. Kinkisime ka arvatavalt 1936. aastal jäädvustatud Lihula malevkonna  kompaniide pealike foto, mis vajab veel uuringut, et selgitada kõikide pealike nimed.

Naiskodukaitse poolt soovisime üksikkompaniile head koostööd  ning, et ajalugu oleks selge ja tulevik helge.

FastLion CMS

Kaitseliidu Lihula üksikkompanii tähtpäeva

Kaitseliidu Lihula üksikkompanii tähtpäeva

Kaitseliidu liikmed on näinud kõvasti vaeva, et korrastada oma uus kodu Lihula mõisa parema tiiva esimesel korrusel Kolm tuba on juba üsna korras, suuremat remonti vajavad veel tagumine koridor ning santitaarsõlm Kaitseliidu Lihula üksikkompanii eelkäija, Lihula malevkonna loomise kuupäevaks oli 6.jaanuar 1925. Et ka üksikkompanii asutamise kuupäevaks on kinnitatud 6.jaanuar 2013, siis tähistati sel aastal esmakordselt nii üksikkompanii kui ka tema eelkäija, Lihula malevkonna aastapäeva 9.jaanuaril. Naiskodukaitse Lõuna-Läänemaa jaoskonnale oli suur au ja rõõm, et ka meid kutsuti sellele toredale sündmusele.

Kaitseliidu Lihula üksikkompanii tähtpäeva tähistamine

www.naiskodukaitse.ee © 2023 » Naiskodukaitse