Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Naiskodukaitsjad revideerisid Hiiumaal oma nähtamatuid seljakotte Naiskodukaitsjad revideerisid Hiiumaal oma Kui toolide ringi ühiselt üles seatud ja konfidentsiaalsuskokkulepe sõlmitud, võis 30. septembri koolitus Kaitseliidu Hiiumaa malevkonna õppeklassis ka alata. “Stressi märkamine ja läbipõlemise ennetamine, stressiga toimetulek, depressioon ja sellega toimetulek” oli teema, mida asus vedama kogemusnõustaja ja psühhosotsiaalse kriisiabi nõustaja Piret Korol. Kui üksteisega jälle rääkima asuti, siis toodi välja erinevaid muljeid, naised jäid koolitusega väga rahule ja juba ootavad sellele järge ← Eelmine Lääne ringkonnas viidi läbi baasväljaõppe esmaabi moodul Järgmine → Baasväljaõppe sõdurioskuste moodul – mugavustsoonist välja! Naiskodukaitsjad revideerisid Hiiumaal oma nähtamatuid seljakotte

Naiskodukaitsjad revideerisid Hiiumaal oma nähtamatuid seljakotte

Veronika Isberg 4. okt. 2022

Kui toolide ringi ühiselt üles seatud ja konfidentsiaalsuskokkulepe sõlmitud, võis 30. septembri koolitus Kaitseliidu Hiiumaa malevkonna õppeklassis ka alata. “Stressi märkamine ja läbipõlemise ennetamine, stressiga toimetulek, depressioon ja sellega toimetulek” oli teema, mida asus vedama kogemusnõustaja ja psühhosotsiaalse kriisiabi nõustaja Piret Korol.

Piret Korol usub, et lood räägivad ja läbi lugude me ka õpime. Nii avas ta läbipõlemise, stressi ja depressiooni tagamaad ja tõi välja kriisiabi vajaduse olulisuse esimese 72 tunni jooksul. Milliseid valikuid saame ise teha, et endale turvatunne tagasi tuua ja kui oluline roll lähisuhetel ja oskusel neid hoida. Ja jõudsimegi oma nähtamatute seljakottideni. Mis on need head asjad ja rasked asjad, mida seljakotist leiame. Ja kuidas rasked asjad positiivseks ümber pöörata. Oli paaritööd ja ka vaikseid hetki, kus lasid kujutlusel lennata või jagatud looga samastuda. Hea oli teada saada, et lapsepõlvest pärit uudishimu on hea omada ka täiskasvanuna, ja meelde tuletada, et kritiseerime tegu, mis meid häirib, mitte inimest. Teame ja õpetame teistele STOP reeglit eksimise korral kasutama, pisut teise sisuga STOP reegel toimib ka selles vallas.

Naiskodukaitsjad revideerisid Hiiumaal oma nähtamatuid seljakotte
Vestlusring. Foto: Maret Kollin
Naiskodukaitsjad revideerisid Hiiumaal oma nähtamatuid seljakotte
Paarides küsimustele vastuseid leidmas. Foto: Maret Kollin
Naiskodukaitsjad revideerisid Hiiumaal oma nähtamatuid seljakotte
STOP! Foto: Maret Kollin

Sadama suunas sõitvas autos oli harjumatu vaikus, küllap käis igaüks veel mõttes läbi koolitusel kuuldu ja kohendas oma nähtamatut seljakotti. Kui üksteisega jälle rääkima asuti, siis toodi välja erinevaid muljeid, naised jäid koolitusega väga rahule ja juba ootavad sellele järge

FastLion CMS

Naiskodukaitsjad revideerisid Hiiumaal oma

Naiskodukaitsjad revideerisid Hiiumaal oma

Piret Korol usub, et lood räägivad ja läbi lugude me ka õpime Nii avas ta läbipõlemise, stressi ja depressiooni tagamaad ja tõi välja kriisiabi vajaduse olulisuse esimese 72 tunni jooksul Kui toolide ringi ühiselt üles seatud ja konfidentsiaalsuskokkulepe sõlmitud, võis 30. septembri koolitus Kaitseliidu Hiiumaa malevkonna õppeklassis ka alata. “Stressi märkamine ja läbipõlemise ennetamine, stressiga toimetulek, depressioon ja sellega toimetulek” oli teema, mida asus vedama kogemusnõustaja ja psühhosotsiaalse kriisiabi nõustaja Piret Korol.

Naiskodukaitsjad revideerisid Hiiumaal oma nähtamatuid seljakotte

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse