Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Alanud jõuluaeg Alanud jõuluaeg Täna, 19. detsembril toimus Muusika jaoskonna poolt korraldatud Tallinna ringkonna jõulupidu, kuhu olid esinema kutsutud lapsed Männi lasteaiast. Niit ← Eelmine Jõulunäidend õpetas lastele ohutut liiklemist Järgmine → Pisarateni liigutav ringkonna aastapäev Tallinnas Alanud jõuluaeg

Alanud jõuluaeg

Helle Jürna

Täna, 19.detsembril toimus Muusika jaoskonna poolt korraldatud Tallinna ringkonna jõulupidu, kuhu olid esinema kutsutud lapsed Männi lasteaiast.

Alanud jõuluaeg
Lapsed esinemas Forto: H. Jürna

Esimest korda toimus Tallinna ringkonna jõulupidu selliselt, et kutsutud oli jõululaule ja salme esitama lasteaia lapsed. 12 särasilmset poissi-tüdrukut olid selgeks õppinud ilusa jõuluteemalise programmi, mida nad siis meile esitasid. Osales ka „vanaisa“, kes laulis kõigile teada-tuntud jõululaule. Pärast kontserti said lapsed ja külalised üheskoos maiustada. Külalised nautis toredat seltskonda ja laste esinemist, mis oli vahetult armas ja väga südantsoojendav.

Alanud jõuluaeg
Päkapikud Foto H. Jürna

Kena kuldne kringel

on mu jõulusalmis.

Selle tuttav ingel

tegi ahjus valmis.

Veel on hõbepähkleid

minu jõululoos.

Päkapikkudega

korjasin neid koos.

 

E.Niit

FastLion CMS

Alanud jõuluaeg

Alanud jõuluaeg

Lapsed esinemas Forto: H Jürna Esimest korda toimus Tallinna ringkonna jõulupidu selliselt, et kutsutud oli jõululaule ja salme esitama lasteaia lapsed Täna, 19.detsembril toimus Muusika jaoskonna poolt korraldatud Tallinna ringkonna jõulupidu, kuhu olid esinema kutsutud lapsed Männi lasteaiast.

Alanud jõuluaeg

www.naiskodukaitse.ee © 2023 » Naiskodukaitse