Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Naiskodukaitse Lääne ringkonna "Aasta tegija 2020" on TRIIN PÄRNPUU! Naiskodukaitse Lääne ringkonna "Aasta Triin on naiskodukaitsja aastast 2003 ja alustas tegutsemist Haapsalu jaoskonnas. 2014. aastal oli ta Lõuna-Läänemaa jaoskonna üks asutajaliikmeid ning valiti kohe ka juhatuse liikmeks. Nüüd on Triin juba neli aastat juhtinud jaoskonna tööd. Foto: Naiskodukaitse Lääne ringkond ← Eelmine Soodaga või ilma soodata Järgmine → Jõuluviperused Lääne ringkonna Haapsalu jaoskonnas Naiskodukaitse Lääne ringkonna "Aasta tegija 2020" on TRIIN PÄRNPUU!

Naiskodukaitse Lääne ringkonna "Aasta tegija 2020" on TRIIN PÄRNPUU!

Ragne Kalmet ja Marge Kelder 10. dets. 2020

Triin on naiskodukaitsja aastast 2003 ja alustas tegutsemist Haapsalu jaoskonnas. 2014. aastal oli ta Lõuna-Läänemaa jaoskonna üks asutajaliikmeid ning valiti kohe ka juhatuse liikmeks. Nüüd on Triin juba neli aastat juhtinud jaoskonna tööd.

Naiskodukaitse Lääne ringkonna "Aasta tegija 2020" on TRIIN PÄRNPUU!
Naiskodukaitse Lääne ringkonna esinaine annab Triinule üle kingituse, tänukirja ja lilled. Foto: Vendo Jugapuu

Triin on Lääne ringkonna ühe evakuatsioonirühma juhi abi. Ta on läbinud erinevaid koolitusi, mis aitavad paremini saada aru evakuatsioonirühma eesmärgist ja töökorraldustest. Suurõppusel „Siil 2018“ oli Triin koos teiste Lõuna-Läänemaa jaoskonna naiskodukaitsjatega vastutamas Metsküla kooli juures kolm päeva tegutsenud evakuatsioonipunkti töö eest. Eelmise aasta suurõppuse „Orkaan XIV“ raames viidi läbi evakuatsiooniõppus ning Triinu ülesanne oli suhelda rühma kõigi meeskonna juhtidega ning selgitada neile õppusel rühma juhi ja rühmaliikmete ülesandeid. Sellel aastal kutsuti kokku meeskonnajuhid ja koos Kaitseliidu Lääne maleva pealikuga istuti koos kokku, et siis koos rühma juhiga anda edasi viimaselt koolitustelt saadud teadmised. Triin on võtnud eesmärgiks koostöös kodukoha omavalitusega kaardistada ära sealsed evakuatsioonipunktid.  

 

Triin on Lääne ringkonna juhatuse liige teist aastat. Juhatuse töös on ta võtnud omale ülesandeid: vajadusel protokollib koosolekuid ning aitab korraldada jaoskonna ja ringkonna väljaõpet KL Lihula üksikkompanii ruumides.

Naiskodukaitse Lääne ringkonna "Aasta tegija 2020" on TRIIN PÄRNPUU!
Koostöös kohalike politsenikega aidati turvata 1. septembril ülekäiguradasid. Foto: Naiskodukaitse Lääne ringkond

Triin on mitu aastat olnud eestvedaja Lõuna-Läänemaa jaoskonna sünnipäevade korraldamise ja nende tähistamise traditsiooniks muutmisel. Samuti on ta panustanud meeskonnaliikmena Lihula Kohvikutepäeva ajal Naiskodukaitse kohvikus „Valge Liilia“. Läbi selle on ta loonud võimaluse organisatsiooni tutvustamiseks kohalikule kogukonnale. Triinu eeskujul on jaoskonnaga liitunud uusi naisi ja ta toetab nende kohanemist organisatsiooniga. Ta on palju panustanud ka mobiilirakenduse „Ole valmis!“ tutvustamisel kohalikes koolides, asutustes ja omavalitsuses. 2019. aastal korraldas Triin Lääne ringkonnale motivatsiooniürituse- põnev kanuumatk Kasari jõel. 

Naiskodukaitse Lääne ringkonna "Aasta tegija 2020" on TRIIN PÄRNPUU!
Naiskodukaitse Lõuna-Läänemaa jaoskond Võidupüha tähistamas (Triin vasakult teine). Foto: Robin Reimer

Triin on olnud Kaitseliidu Lihula üksikkompanii ja Lõuna-Läänemaa aastapäeva ühise korraldamise juures abiks. Ta on ühendavaks lüliks Kaitseliidu, Kodutütarde ja Noorte Kotkaste vahel ning omavaheline koostöö on väga hea ja suureks eeskujuks teistele.

Triin on läbinud Naiskodukaitse baasväljaõppe kõik moodulid ja jälgib oma jaoskonnas, et ka teised naised läbiksid need kursused võimalikult kiiresti. Triin tegeleb ka enda harimisega ja on osalenud mitmetel Kaitseliidu Kooli koolitusetel ja õppepäevadel. Ta on aidanud kaasa kampaania „Anname au!“ läbiviimisel ringkonnas ja oli abiks kevadel Covid-19 ajal PPAl Virtsu sadamas. Lisaks on ta osa võtnud patrullvõistlusest „Valge Laev“ aasatel 2015 ja 2019.

Triin oli kutsustud koos abikaasaga 20. augustil Kadrioru Roosiaeda presidendi vastuvõtule.

jpg (.jpg 0,2Mb).
Naiskodukaitse Lääne ringkonna "Aasta tegija 2020" on TRIIN PÄRNPUU!
Eesti Vabariigi iseseisuse taastamise aastapäeva vastuvõtul Naiskodukaitse Lääne ringkonna esindusega. Foto: Naiskodukaitse Lääne ringkond

FastLion CMS

Naiskodukaitse Lääne ringkonna "Aasta

Naiskodukaitse Lääne ringkonna "Aasta

Naiskodukaitse Lääne ringkonna esinaine annab Triinule üle kingituse, tänukirja ja lilled Foto: Vendo Jugapuu Triin on Lääne ringkonna ühe evakuatsioonirühma juhi abi Triin on naiskodukaitsja aastast 2003 ja alustas tegutsemist Haapsalu jaoskonnas. 2014. aastal oli ta Lõuna-Läänemaa jaoskonna üks asutajaliikmeid ning valiti kohe ka juhatuse liikmeks. Nüüd on Triin juba neli aastat juhtinud jaoskonna tööd.

Naiskodukaitse Lääne ringkonna "Aasta tegija 2020" on TRIIN PÄRNPUU!

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse