Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Minu naine on naiskodukaitsja Minu naine on naiskodukaitsja Naiskodukaitse moto on, et väärtustame kodumaad. Lisaks kodumaale väärtustame ka enda naisi, nii eile, täna, homme kui ka kõik järgnevad päevad, aastad. . . Naistepäeva puhul esitasime enda liikmete kallimatele mõned korrektselt tõsised ja toredalt lustakad küsimused, mis puudutavad veidike Naiskodukaitset ja veidi rohkem nende naisi. ← Eelmine Järgmisel baasväljaõppe moodulil näeme! Järgmine → Koostöö Poola saatkonnaga jätkub Minu naine on naiskodukaitsja

Minu naine on naiskodukaitsja

8. märtsil 2018

Naiskodukaitse moto on, et väärtustame kodumaad. Lisaks kodumaale väärtustame ka enda naisi, nii eile, täna, homme kui ka kõik järgnevad päevad, aastad... Naistepäeva puhul esitasime enda liikmete kallimatele mõned korrektselt tõsised ja toredalt lustakad küsimused, mis puudutavad veidike Naiskodukaitset ja veidi rohkem nende naisi.

Minu naine on naiskodukaitsja

Mis tunne tekib enda naist laigulises või pidulikus vormis nähes? 

Kui me  Remniku rannal Soome naistega pirukaid küpsetama õppisime, kinkis mulle üks soomlane Pori Jazz kirju lipsu koos hõbedase lipsunõelaga. Olen selle soome naise kingituse üle väga uhke. Kui paraadil naisi marssimas näen, liigub silm ikka toredat rivi silmitsema. Ma arvan, et pidulik vorm on üpris pilkupüüdev, eriti tore on naise kõrval autos sõita kui tal on pidulik vorm seljas. Laiguline vorm on vähem kaunis, rohkem meestele kohane.

 

Kui su naine tuleb järjekordselt koosolekult koju ja teatab, et nüüd on tal järgmine õppus, suurem üritus või pidu, siis kuidas sa sellele reageerid?

Olengi vahel üritustel käinud, eriti Haapsalu kultuurimajas. Meelde on jäänud proua Laide vitaalsus ja anne naisi juhtida. Üldiselt võtan peo kutsed rõõmuga vastu.

 

Kui tihti te kodus sõdurisuppi sööte?

Õnneks on rahuaeg ja sõdurisuppi ei pea kodus sööma, mõnikord teeme konservsuppi hernestest.

 

Kui sul oleks võimalik üheks nädalavahetuseks saada Naiskodukaitse tegevliikmeks, siis mida sa selle ajaga tahaksid teha?

Arvan, et ei teekski midagi erilist, sest rahuajal on tegevused ikka planeeritud ja paigas. Kui raskeks läheb, tuleb asja võtta nagu pikka reisi, kus tuleb võtta üks sadam korraga.

 

Kui naine kutsub sind üritusele kaasa kas enda kaaslaseks või appi korraldama, siis kas lähed kohe sama suure entusiasmiga nagu su naine?

Et meil on ahiküte, siis suvel lähen meelsasti kaasa, talvel peab kodus ahju kütma.

 

Lisaküsimus: see on aususe peale, ära guugelda ega küsi oma naiselt - kas sa tead, mis on Naiskodukaitse esinaise nimi?

NKK ajaloost võin tuua esile proua Raamoti, hilisemad esinaised on tihemini vahetunud ja vähem silma paistnud.

 

 

FastLion CMS

Minu naine on naiskodukaitsja

Minu naine on naiskodukaitsja

Mis tunne tekib enda naist laigulises või pidulikus vormis nähes? Kui me Remniku rannal Soome naistega pirukaid küpsetama õppisime, kinkis mulle üks soomlane Pori Jazz kirju lipsu koos hõbedase lipsunõelaga Olen selle soome naise kingituse üle väga uhke Naiskodukaitse moto on, et väärtustame kodumaad. Lisaks kodumaale väärtustame ka enda naisi, nii eile, täna, homme kui ka kõik järgnevad päevad, aastad... Naistepäeva puhul esitasime enda liikmete kallimatele mõned korrektselt tõsised ja toredalt lustakad küsimused, mis puudutavad veidike Naiskodukaitset ja veidi rohkem nende naisi.

Minu naine on naiskodukaitsja

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse