Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Ringkonna aastapäev - sel aastal hoopis teisiti! Ringkonna aastapäev - sel Juba nädalapäevad enne aastapäeva tabasin end mõttelt – kas mu pidulik vorm on aastapäevaks ikka korras? Kuid siis tuli kohe teine mõte – sel aastal toimub ringkonna sünnipäev hoopis teisiti, riietus lihtsalt viisakas! Suur tänu Janele, instruktorile ja juhatusele selle organiseerimise ja näitemängu eest! Tahaksin lõpetada ringkonna esinaise Jane Koitlepa sõnadega: Teiega koos, see ongi kvaliteetaeg! Tähtpäevad ← Eelmine Sakala ringkonna tunnustused 2018 Järgmine → Tutvusime Lääne-Virumaa rikkustega Ringkonna aastapäev - sel aastal hoopis teisiti!

Ringkonna aastapäev - sel aastal hoopis teisiti!

Ene Sügav 29. nov. 2018

Juba nädalapäevad enne aastapäeva tabasin end mõttelt – kas mu pidulik vorm on aastapäevaks ikka korras? Kuid siis tuli kohe teine mõte – sel aastal toimub ringkonna sünnipäev hoopis teisiti, riietus lihtsalt viisakas!

Ringkonna aastapäev - sel aastal hoopis teisiti!
Ringkonna aastapäev - sel aastal hoopis teisiti!
Fotod: Gunnar Teas

Aastapäev algas traditsiooniliselt ringkonna esinaise sõnavõtuga.

Jane Koitlepp tõi esile, et kõik ringkonna naiskodukaitsjad vääriksid aasta naiskodukaitsja tiitlit. Aasta suurõppusel Siil osalejaid oli lausa 91% kogu ringkonna liikmete arvust. Rõõmu teeb ka fakt, et see oli kõige kõrgem Eestis. Toimusid kõik tavapäraste tegevused: lõime kaasa Anname Au kampaanias, väljaõpetel ja koolitustel, osalesime paraadidel, spordivõistlustel ja rattamatkadel, toitlustasime, aga avasime ka Anna-Marie Kuke mälestuskivi.

Tervituskõneks sai sõna Sakala maleva pealik Andrus Tiitus. Meidki rõõmustab, et üks asi, mis Sakala malevas korras, on koostöö Naiskodukaitsega!

Ringkonna aastapäev - sel aastal hoopis teisiti!

Edasi sai sõna kauaaegne ringkonna liige Malle Lohk. Ta esitas humoorika luuletuse vanadusest ja sellest miks on ta ringkonna tegemistest veidikene kõrvale jäänud.

Ringkonna aastapäev - sel aastal hoopis teisiti!
Foto: Jane Koitlepp

Aastapäevale on omane uute liikmete pühaliku tõotuse andmine. Seekord olid ette palutud Rene Vahtra, Evelin Laanemäe, Jaanika Oherd, Erle Nõgene, Mari-Liis Rikkinen, Anu Rätsep, Karin Kala, Liis Käsper,  Raili Pedak, Kadri Kuusk, Salli Järve.

Aastapäeva kõige pidulikum osa on kahtlemata tunnustamine. Lähemalt keda ja mille eest tunnustati  loe siit

Ringkonna aastapäev - sel aastal hoopis teisiti!
Esiplaanil tunnustus, mis hiljem kaduma läks.

Niipea kui Lembe oli kuulutanud välja viimase tunnustuse – tekkis paanika, kuhu on kadunud tunnuskiri ja kingitus. Aastapäev oli sinnani kulgenud tavapäraselt, kuid edasi hoopis teisiti. Meie, ringkonna naiskodukaitsjad, pidime lahendama müsteeriumi, kes oli võtnud autasu. Kahtluse all olid juhatuse liikmed ja instruktor. Meil oli aega 45 minutit et küsitleda kahtlusaluseid, uurida nende kotte-ühesõnaga uurimist läbi viia. See polnud sugugi kerge, kõik ajasid süüd kellegi teise peale ja olid tõesti väga head näitlejad. Kui lõpuks tulemused välja toodi, selgus, et ainult üks võiskond oli arvanud õigesti! Aga kõik meie ülejäänud olime jälle kogemuse võrra rikkamad.

Ringkonna aastapäev - sel aastal hoopis teisiti!
Fotod: Gunnar Teas

Müsteerium lahendatud, võisime nautida pidulaua hõrgutisi

Selline oligi meie selleaastane teistmoodi aastapäev. Suur tänu Janele, instruktorile ja juhatusele selle organiseerimise ja näitemängu eest!

Tahaksin lõpetada ringkonna esinaise Jane Koitlepa sõnadega: Teiega koos, see ongi kvaliteetaeg!

FastLion CMS

Ringkonna aastapäev - sel

Ringkonna aastapäev - sel

Fotod: Gunnar Teas Aastapäev algas traditsiooniliselt ringkonna esinaise sõnavõtuga Jane Koitlepp tõi esile, et kõik ringkonna naiskodukaitsjad vääriksid aasta naiskodukaitsja tiitlit Juba nädalapäevad enne aastapäeva tabasin end mõttelt – kas mu pidulik vorm on aastapäevaks ikka korras? Kuid siis tuli kohe teine mõte – sel aastal toimub ringkonna sünnipäev hoopis teisiti, riietus lihtsalt viisakas!

Ringkonna aastapäev - sel aastal hoopis teisiti!

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse