Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt
Põlva ringkonna naiskodukaitsja sai sõjaväelaste maailmamängudel siiski medali Põlva ringkonna naiskodukaitsja sai Naiskodukaitse Põlva ringkonna liige Daisy Kudre märtsis suusaorienteerumises saavutatud koht paranes ja ta sai võistlustelt pronksmedali, sest võistluse võitja diskvalifitseeriti. Daisy Kudre võistlemas, Foto: Daisy Kudre blogi ← Eelmine Äntust viivad 13 000 sammu alati Rooma Järgmine → Avalike suhete gruppide juhid kogunevad pealinna õppima Põlva ringkonna naiskodukaitsja sai sõjaväelaste maailmamängudel siiski medali

Põlva ringkonna naiskodukaitsja sai sõjaväelaste maailmamängudel siiski medali

Naiskodukaitse Põlva ringkonna liige Daisy Kudre märtsis suusaorienteerumises saavutatud koht paranes ja ta sai võistlustelt pronksmedali, sest võistluse võitja diskvalifitseeriti.

Daisy Kudre sai märtsis peetud sõjaväelaste ülemaailmsetel talimängudel Annecys Prantsusmaal suusaorienteerumises neljanda koha. Nüüd aga selgus, et võistluse võitnud venelanna Natalja Tomilova oli kasutanud dopingut ja Kudre saab pronksi.

„Toona oli venelanna kõikidest üle kolme minuti kiirem ja Daisyt jäi pronksmedalist lahutama vaid 26 sekundit,“ ütles kaitseväe peastaabi tugiteenistuste jaoskonna sporditeenistuse ülem major Heino Märks. „Tunneme Daisy saavutuse üle rõõmu, kurb on, et ta ei saanud medalit kaela autasutamisetseremoonial.“

Viimast aastat juunioride klassi kuuluv Kudre võistles märtsis sõjaväelaste ülemaailmsetel talimängudel 17 riigi suusaorienteerujaga lühirajal ja läbis selle ajaga 48.59. Pärast medalite ümber jagamist võitis võistluse venelanna Natalja Naumova ja hõbemedali sai prantslanna Elodie Bourgeois-Pin.

Daisy Kudre võistlemas, Foto: Daisy Kudre blogi

FastLion CMS

Põlva ringkonna naiskodukaitsja sai

Daisy Kudre sai märtsis peetud sõjaväelaste ülemaailmsetel talimängudel Annecys Prantsusmaal suusaorienteerumises neljanda koha Nüüd aga selgus, et võistluse võitnud venelanna Natalja Tomilova oli kasutanud dopingut ja Kudre saab pronksi Naiskodukaitse Põlva ringkonna liige Daisy Kudre märtsis suusaorienteerumises saavutatud koht paranes ja ta sai võistlustelt pronksmedali, sest võistluse võitja diskvalifitseeriti.