Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt
Naiskodukaitse välitoitlustuse erialavõistluse võitsid virukad Naiskodukaitse välitoitlustuse erialavõistluse võitsid Laupäeval Ebaveres peetud Naiskodukaitse välitoitlustuse erialavõistluse võitis Viru ringkonna naiskond. Võidunaiskond kogus 162,5 punkti. Foto: Kristel Kitsing Fotod : Silver Aasumets ja Kristel Kitsing Toitlustamine Võistlused ← Eelmine Naiskodukaitsjad panevad kokandusoskused proovile Järgmine → Naiskodukaitse ajaloo uurimine on kui detektiivitöö Naiskodukaitse välitoitlustuse erialavõistluse võitsid virukad

Naiskodukaitse välitoitlustuse erialavõistluse võitsid virukad

21. sept. 2020

Laupäeval Ebaveres peetud Naiskodukaitse välitoitlustuse erialavõistluse võitis Viru ringkonna naiskond. Võidunaiskond kogus 162,5 punkti.

Viru ringkonna naised läksid võistlusele lootuses kaitsta kaheksandat kohta. Koju tuldi hoopiski esimese kohaga. Võistkond koosseisus Eha Valdna, Ehte Mumm ja Katrin Roots pidasid erialavõistluse ülesandeid vahvateks.

Katrin Roots rääkis, et esmaabi kontrollpunkti ülesanne oli kõige raskem. Ehte Mummi meelest oli see aga parim. Kalapüüki pidasid kõik kolm naist ülesandeks, mis õnnestus.

"Tunnetus oli hea – sobis see kuidagi," lausus Mumm. Katelokis vutimuna keetmine oli samuti põnev ülesanne, mis meeldis kõgile.

"Välikokad ei tee tavaliselt nii väikestes kogustes süüa," nentis välikoka kursuse lõpetanud Katrin Roots.

Välikokkade erialavõistlus koosnes kahest osast: välikatlas toidu valmistamisest ning patrullvõistlusega sarnasest harjutusest, kus naiskonnad liikusid etteantud aja jooksul punktist punkti, lahendades välitoitlustuse teoreetilisi ülesandeid.

Teise koha saavutas 148,5 punktiga Tartu I ja kolmandaks tuli Tallinna ringkonna naiskond, kes kogus 143,5 punkti.

Võistlusel osales kaksteist võistkonda, Tartu oli esindatud kahe tiimiga.

Naiskodukaitse välitoitlustuse erialavõistlus. Foto: Kristel Kitsing

Fotod: Silver Aasumets ja Kristel Kitsing

FastLion CMS

Naiskodukaitse välitoitlustuse erialavõistluse võitsid

Viru ringkonna naised läksid võistlusele lootuses kaitsta kaheksandat kohta Koju tuldi hoopiski esimese kohaga Laupäeval Ebaveres peetud Naiskodukaitse välitoitlustuse erialavõistluse võitis Viru ringkonna naiskond. Võidunaiskond kogus 162,5 punkti.