Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt
Naiskodukaitse koormusmatka võitis Võrumaa ringkond Naiskodukaitse koormusmatka võitis Võrumaa 8. -9. mail Valgamaal koos Eel-Ernaga toimunud Naiskodukaitse koormusmatkal osales sel aastal 8 võistkonda. Võidu saavutas Naiskodukaitse Võrumaa ringkonna võistkond. ← Eelmine Naistelt naistele: kutsume osalema heategevuslikul orienteerumismängus Järgmine → Saare maakonna aasta ema 2009 on emakeele õpetaja Marit Tarkin Naiskodukaitse koormusmatka võitis Võrumaa ringkond

Naiskodukaitse koormusmatka võitis Võrumaa ringkond

11. mail 2009

8.-9. mail Valgamaal koos Eel-Ernaga toimunud Naiskodukaitse koormusmatkal osales sel aastal 8 võistkonda. Võidu saavutas Naiskodukaitse Võrumaa ringkonna võistkond.

Selle aastane võistlus oli ajaliselt ja seega ka vahemaa poolest küll lühem, ent selle võrra tuli täita rohkem ülesandeid.

Näiteks võisteldi laskmises, miinivälja ületamises, meditsiiniülesandes, ületati kummipaadiga kiiruse peale jõge ning visati nuga. Üks keerulisemaid ja enim punkte andev väljakutse oli luureülesanne. Füüsiliselt kõige raskem oli aga veidi üle 6 km pikkune lõpujooks, mille finiš asus Kuutsemäe tipus.  Ja nii öelda  finišile järgnes üllatus – takistusrada, mis kulges üles-alla ümber Kuutsemäe  ja pani viimasedki jõuvarud proovile.

Kaheksast startinud võistkonnast lõpetas sel aastal koormusmatka kuus.
Esikolmik oli järgmine:
1. Võrumaa ringkonna võistkond  kooseisus Merili Truu, Madli Lainemaa, Grete Saarniit, Krista Veevo
2. Tartu ringkonna võistkond nr 1 kooseisus Tiiu Tõrra, Pilvi Kuld-Palk, Eda Leola, Kersti Podmoshenski
3. Järva ringkonna võistkond  kooseisus Birgit Albert, Terje Albert, Vivika Barnabas, Made-Britt Nurk.

Naiskodukaitse koormusmatk toimus  juba mitmendat aastat järjest koos  Eel-Erna võistlusega, mida korraldab Kaitseliidu Peastaap koostöös Erna Seltsiga.

FastLion CMS

Naiskodukaitse koormusmatka võitis Võrumaa

Selle aastane võistlus oli ajaliselt ja seega ka vahemaa poolest küll lühem, ent selle võrra tuli täita rohkem ülesandeid Näiteks võisteldi laskmises, miinivälja ületamises, meditsiiniülesandes, ületati kummipaadiga kiiruse peale jõge ning visati nuga 8.-9. mail Valgamaal koos Eel-Ernaga toimunud Naiskodukaitse koormusmatkal osales sel aastal 8 võistkonda. Võidu saavutas Naiskodukaitse Võrumaa ringkonna võistkond.