Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Imelised pitsid ja põnevad paelad Imelised pitsid ja põnevad Lihula lilltikand on saavutanud laia kuulsuse ja seetõttu tundsid Lõuna-Läänemaa jaoskonna naiskodukaitsjad huvi, millega tegeleb Lihula mõisas tegutsev käsitööring. Meie jaoskonna tegevliige Maarja juhendab seda ringi. Foto Kaja Lotman ← Eelmine Mälestuspäev väikeses Matsalu külas Järgmine → Heategevuskampaania ''Anname au!'' Haapsalus Imelised pitsid ja põnevad paelad

Imelised pitsid ja põnevad paelad

Kaja Lotman, 30.märts 2016

Lihula lilltikand on saavutanud laia kuulsuse ja seetõttu tundsid Lõuna-Läänemaa jaoskonna naiskodukaitsjad huvi, millega tegeleb Lihula mõisas tegutsev käsitööring. Meie jaoskonna tegevliige Maarja juhendab seda ringi.

Imelised pitsid ja põnevad paelad
Anneli Mursi kaunilt pilutatud käsitöö. Foto Kaja Lotman

 

Lisaks Maarjale leidsime usinate naiste ringist Lihula säärepaelu punumas  Eda Aaviku ning imelise pilutustöö oli ette võtnud Anneli Murs.

Üsna varsti, kui raamatupidamise toimingud tehtud saavad ja materjalid välja jagatakse, asuvad ka teised meie  jaoskonna liikmed näputööd tegema. Plaanime teha väikesed helkurtikandiga vildist ruudukesed, mida saab kasutad erinevateks otstarveteks ja on ühtlasi kingitusteks neile, keda tänada soovime.
Imelised pitsid ja põnevad paelad
Käsitööringi tööd uudistamas. Foto Kaja Lotman

FastLion CMS

Imelised pitsid ja põnevad

Imelised pitsid ja põnevad

Anneli Mursi kaunilt pilutatud käsitöö Foto Kaja Lotman Lisaks Maarjale leidsime usinate naiste ringist Lihula säärepaelu punumas Eda Aaviku ning imelise pilutustöö oli ette võtnud Anneli Murs Lihula lilltikand on saavutanud laia kuulsuse ja seetõttu tundsid Lõuna-Läänemaa jaoskonna naiskodukaitsjad huvi, millega tegeleb Lihula mõisas tegutsev käsitööring. Meie jaoskonna tegevliige Maarja juhendab seda ringi.

Imelised pitsid ja põnevad paelad

www.naiskodukaitse.ee © 2023 » Naiskodukaitse