Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Imekaunis suvepäev Imekaunis suvepäev 09. 07. 2022 oli imekaunis suvepäev, mil õitsesid lilled, lendlesid liblikad, kokku sai hulk ilusaid ja toredaid naiskodukaitsjaid ja kõlasid ka mõned valjemad paugud. Nimelt toimus just sel laupäeval Piirsalu lasketiirus juba seitsmendat korda Lääne-Nigula jaoskonna korraldatud laskepäev lahingrelvadest. Esindatud oli 6 võistkonda üle terve Lääne ringkonna. Päev pakkus võimaluse proovida ja õppida laskmist lahingrelvast AK-4, mis oli nii mõnelegi osalejale päris esmakordne kogemus. Kogenumatel aga oli tore omavahel mõõtu võtta. Suurimad tänud kuuluvad siinkohal kannatlikele instruktoritele ja täpsetele ning õiglastele kohtunikele Tiit Lints´ile ja Arvi Matto´le! Foto: Anu Kulbok ← Eelmine "Anname au!" Järgmine → Kodutütar käis Haapsalu jaoskonnal külas Imekaunis suvepäev

Imekaunis suvepäev

Anu Kulbok 11. juulil 2022

09.07.2022 oli imekaunis suvepäev, mil õitsesid lilled, lendlesid liblikad, kokku sai hulk ilusaid ja toredaid naiskodukaitsjaid ja kõlasid ka mõned valjemad paugud. Nimelt toimus just sel laupäeval Piirsalu lasketiirus juba seitsmendat korda Lääne-Nigula jaoskonna korraldatud laskepäev lahingrelvadest. Esindatud oli 6 võistkonda üle terve Lääne ringkonna. Päev pakkus võimaluse proovida ja õppida laskmist lahingrelvast AK-4, mis oli nii mõnelegi osalejale päris esmakordne kogemus. Kogenumatel aga oli tore omavahel mõõtu võtta. Suurimad tänud kuuluvad siinkohal kannatlikele instruktoritele ja täpsetele ning õiglastele kohtunikele Tiit Lints´ile ja Arvi Matto´le!

Imekaunis suvepäev
Tiit räägib veelkord, kuidas käituda relvaga ohutult. Foto_Anu Kulbok
Imekaunis suvepäev
Arvil on kogemusi ning teadmisi laskmise kohta palju ja ta jagab neid alati ka naistele. Foto: Anu Kulbok

Ehkki füüsilist väljakutset pakkuv ülesanne ootamatult ära jäi, jättis see võimalust ja aega omavaheliseks suhtlemiseks, mis on selliste ürituste puhul üks suurimaid kasutegureid. Oleme ju samade väärtuste eest tegutsevad naised ja on tore mõttekaaslastega lähemalt tutvuda. Nii on ka edaspidi koostöö kergem sujuma. Maitsvat toitu ja kuuma kohvi pakkus nende vestluste juurde Julia Sirkel, kes oli sel korral kohal uhke toitlustushaagisega. Aitäh Sulle, Julia! Ja selle imelise koogi retsept, mis sel korral veel saladuseks jäi, tuleb Sul kunagi niikuinii välja rääkida!

 

Küll aga oli kohal Küllike Sinisalu oma nuputamis- ja tähelepanuülesandega, mis esmapilgul näis lihtne kuid pakkus siiski väljakutset. Aitäh, Küllike!

 

Samuti ei saa tänamata jätta Tiia Kaus´i, kes vastutas meditsiini eest ning oli kogu võistluse ajal kohusetundlikult olemas ja valmis vajadusel abi andma. Küll on suur õnn, kui meedik saab rahulikult olla ja võistlust nautida, leidis ta. Aitäh Sulle!

 

Ja ehkki autasustamistseremoonia ajaks jõudis kohale ka paduvihm, ei jäänud keegi sellest kurvemaks. Tulemused tulid uhked. Võitjaks osutus Haapsalu jaoskonna esindus koosseisus: Irina Fišina, Maire Kruus, Anne Kull ja Meline Sirkel, kes lasid kokku 340 silma. Individuaalarvestuse esikolmik oli Irina Fišina 93 silmaga, Anne Kull 91 silmaga ja Kristiina Liiv 87 silmaga. Võistlus oli väga tasavägine ja tegelikult lahendas kolmanda koha saatuse see, et Kristiinal oli „A“-sid arvestuses rohkem, kui sama summa lasknud Ave Larionoval.

 

Samuti saime õnnitleda Valge Laeva rohelise raja üldvõitjaid - Naiskodukaitse Lääne ringkonda esindanud võistkonda koosseisus Irina Fišina, Ege Vaga, Tuuli Reiman ja Kristel Klis. Uhke tulemus, naised!

 

Ning kena suvepäeva looduses, vürtsitatuna kerge püssirohulõhna ja hea huumoriga, võitsime me ju kõik. Aitäh kõigile osalejatele ja tublile korraldustiimile, mille eesotsas vapralt Svetlana Aug ja Malle Sepp!

Imekaunis suvepäev
Julia korraldas terve päeva toitlustuse ja see kõik oli väga maitsev. Foto: Anu Kulbok
Imekaunis suvepäev
Küllike jagab viimaseid näpunäiteid ülesande lahendamiseks. Foto: Anu Kulbok
Imekaunis suvepäev
Tiia valvsa meediku pilguga jälgimas kogu päeva laskmist ja leia pildilt liblikas. Foto: Anu Kulbok
Imekaunis suvepäev
Valge Laeva 2022 võitjad rohelisel rajal (vasakault Ege, Irina, Tuuli ja pildilt puudub Kristel). Foto: Anu Kulbok
Imekaunis suvepäev
Sveta ja Malle jälgisid laskepäeva kulgu ning lasketulemusi. Foto: Anu Kulbok
← Eelmine
"Anname au!"

FastLion CMS

Imekaunis suvepäev

Imekaunis suvepäev

Tiit räägib veelkord, kuidas käituda relvaga ohutult Foto_Anu Kulbok Arvil on kogemusi ning teadmisi laskmise kohta palju ja ta jagab neid alati ka naistele 09.07.2022 oli imekaunis suvepäev, mil õitsesid lilled, lendlesid liblikad, kokku sai hulk ilusaid ja toredaid naiskodukaitsjaid ja kõlasid ka mõned valjemad paugud. Nimelt toimus just sel laupäeval Piirsalu lasketiirus juba seitsmendat korda Lääne-Nigula jaoskonna korraldatud laskepäev lahingrelvadest. Esindatud oli 6 võistkonda üle terve Lääne ringkonna. Päev pakkus võimaluse proovida ja õppida laskmist lahingrelvast AK-4, mis oli nii mõnelegi osalejale päris esmakordne kogemus. Kogenumatel aga oli tore omavahel mõõtu võtta. Suurimad tänud kuuluvad siinkohal kannatlikele instruktoritele ja täpsetele ning õiglastele kohtunikele Tiit Lints´ile ja Arvi Matto´le!

Imekaunis suvepäev

www.naiskodukaitse.ee © 2023 » Naiskodukaitse