Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Põlvamaa noortekonverents „Noorte rohelisem elu?!“ Põlvamaa noortekonverents „Noorte rohelisem Traditsioonide jätkamiseks otsustasime välja minna konverentsile „Noorte rohelisem elu?!“, mis toimus 9. novembril Põlva Kultuuri- ja Huvikeskuses. Vastav ettepanek sai tehtud ka ringkonna juhatusele ning kui nendepoolne toetus oli olemas, jäi üle vaid korraldajatele oma osalemissoovist märku anda. Seekordne konverents oli korralduslikult varasemast erinev – ennast esitleda ei saanud me traditsioonilises nn näituseboksis, vaid osaluskohvikus. Nimelt, peale ettekannete ja teatrietenduse lõppu, jagunesid osavõtjad laudkondadesse ja said võimaluse arutleda väga erinevate teemade, muuhulgas meie teema „Noored Kaitseliidus“, üle. Täname korraldajaid, teiste laudkondade eestvedajaid ja muidugi osalejaid! ← Eelmine Mari Raamoti lugu - kui poleks oma silmaga näinud, siis ei usuks ka! Järgmine → Ühtsustunne viis võidule! Põlvamaa noortekonverents „Noorte rohelisem elu?!“

Põlvamaa noortekonverents „Noorte rohelisem elu?!“

K. Epler 12. nov. 2012

Traditsioonide jätkamiseks otsustasime välja minna konverentsile „Noorte rohelisem elu?!“, mis toimus 9. novembril Põlva Kultuuri- ja Huvikeskuses. Vastav ettepanek sai tehtud ka ringkonna juhatusele ning kui nendepoolne toetus oli olemas, jäi üle vaid korraldajatele oma osalemissoovist märku anda. Seekordne konverents oli korralduslikult varasemast erinev – ennast esitleda ei saanud me traditsioonilises nn näituseboksis, vaid osaluskohvikus. Nimelt, peale ettekannete ja teatrietenduse lõppu, jagunesid osavõtjad laudkondadesse ja said võimaluse arutleda väga erinevate teemade, muuhulgas meie teema „Noored Kaitseliidus“, üle.

Põlvamaa noortekonverents „Noorte rohelisem elu?!“

Meie laua juurest käis läbi umbes 60 põhikooli- ja gümnaasiumiealist noort ja kõik nad olid meie teema 13 võimaliku seast valinud. Tõele au andes, pooled olid juba tegevad noorkotkad või kodutütred, aga teine pool jälle kas kuulis esimest korda Kaitseliidust ja tema allorganisatsioonidest või oli midagi kuulnud, aga soovis rohkem teada saada. Avaldati ka soovi organisatsiooniga liituda.

Ühel laudkonnal palusime kirjutada paberile esimese mõtte, mis Eestiga seostub ja tulemus ei vaja kommentaare:

 

Kõige suurem õppetund meile endile oli, et peame parandama oma teadmisi sellest, kuidas noori oma mõtteid avaldama panna.

Palju sai siiski räägitud ja kõlamajäänu sai niiviisi kokku võetud:

 

Kaitseliit - 

-     annab kogemusi

  • tegevuste praktiline läbitegemine
  • õige käitumine kriisisituatsioonis.

 -    annad sõrme, võtab käe

  • jätkusuutlik organisatsiooniline tegevus läbi elu – alustad noorte organisatsioonist ja jätkad täiskasvanute seas
  • enese proovilepanek

 -    noored püsivad organisatsioonis, aga vajavad selleks ÄGEDAT JUHTI.

 

Täname korraldajaid, teiste laudkondade eestvedajaid ja muidugi osalejaid!

 

Põlvamaa noortekonverents „Noorte rohelisem elu?!“

FastLion CMS

Põlvamaa noortekonverents „Noorte rohelisem

Põlvamaa noortekonverents „Noorte rohelisem

Meie laua juurest käis läbi umbes 60 põhikooli- ja gümnaasiumiealist noort ja kõik nad olid meie teema 13 võimaliku seast valinud Tõele au andes, pooled olid juba tegevad noorkotkad või kodutütred, aga teine pool jälle kas kuulis esimest korda Kaitseliidust ja tema allorganisatsioonidest või oli midagi kuulnud, aga soovis rohkem teada saada Traditsioonide jätkamiseks otsustasime välja minna konverentsile „Noorte rohelisem elu?!“, mis toimus 9. novembril Põlva Kultuuri- ja Huvikeskuses. Vastav ettepanek sai tehtud ka ringkonna juhatusele ning kui nendepoolne toetus oli olemas, jäi üle vaid korraldajatele oma osalemissoovist märku anda. Seekordne konverents oli korralduslikult varasemast erinev – ennast esitleda ei saanud me traditsioonilises nn näituseboksis, vaid osaluskohvikus. Nimelt, peale ettekannete ja teatrietenduse lõppu, jagunesid osavõtjad laudkondadesse ja said võimaluse arutleda väga erinevate teemade, muuhulgas meie teema „Noored Kaitseliidus“, üle.

Põlvamaa noortekonverents „Noorte rohelisem elu?!“

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse