Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Oktoober - uued algused, traditsioonid ja tunnustused Oktoober - uued algused, Kui september möödus meie naiskodukaitsjatel valdavalt ussisõdalaste formeerimisel, toitlustamisel, lahkformeerimise lainel, siis oktoober oli täis erinevaid sündmusi alates väljaõppest sünnipäevapidustusteni. Tammets #naiskodukaitse #harivõpe #laskesport #liikumisaasta #alutaguseringkond26 #naisedriigikaitses #vabatahtlik Laskesport Sport Tähtpäevad ← Eelmine Metsarahvapäeva matk koos "õppusega" Järgmine → Alutaguse ringkonna "Aasta naiskodukaitsja" kandidaat on Merje Mälton Oktoober - uued algused, traditsioonid ja tunnustused

Oktoober - uued algused, traditsioonid ja tunnustused

Leena Tammets 4. nov. 2023

Kui september möödus meie naiskodukaitsjatel valdavalt ussisõdalaste formeerimisel, toitlustamisel, lahkformeerimise lainel, siis oktoober oli täis erinevaid sündmusi alates väljaõppest sünnipäevapidustusteni.

Oktoober - uued algused, traditsioonid ja tunnustused
Alutaguse ringkonna osalejad üle-eestilisel karikavõistlusel sportrelvadest laskmisel

Narva jaoskonna korraldatud 14.oktoobril Narvas üle-eestilisel karikavõistlusel sportrelvadest laskmisel võidutses (taaskord) Alutaguse ringkond: 

Sportpüssi laskmisel saavutas esikoha Varvara Rogaten (kodutütar) ja II koha Anastassia Olewicz

🔫Sportpüstoli laskmisel saavutas II koha Veera Rumjantseva. 

 

Oktoobris alanud sõdurioskuste kursusel alustas rekordiliselt palju naisi - lausa 4! Jõudu ja vilumust kursusel asjaosalistele. 

 

Uusi oskusi omandati nii avalike suhete kursusel kui ka veebikoolitusel 🔏“Turvaline internet”. 

 

Oktoober - uued algused, traditsioonid ja tunnustused
Aasta tegija - Merje Mälton

22.oktoobril tähistasime ringkonna 26. aastapäeva. Sünnipäeva hommik algas liikumisaastale kohaselt väikese matkaga Toila ümbruses. Trotsisime külma ja nautisime kaunist loodust. Mere kaldale jäid meist maha kivitornid. Matkale järgnes pidulik lõuna ja sünnipäevatort. Vaatasime tagasi tegutsemisaastale ning tunnustasime selle aasta silmapaistvamaid liikmeid ja abilisi. 

Muuhulgas, kuulutati välja traditsioonilised aasta nominendid:

👩‍🎓Aasta õppur – Kadriina Krüüts

🥇Aasta spordiedendaja – Jonne Rooma

🤹‍♀️Aasta üllataja – Kairi Johannes

🦹‍♀️Aasta tegija - Merje Mälton

 

 

Oktoober - uued algused, traditsioonid ja tunnustused
Sporditoimkonna võistkond Metsavenna retkel

28.oktoobril osales sporditoimkonna 3-liikmeline võistkond Metsavenna retkel. Lüganuse valla metsasel alal tuli läbida ca 16 km rada ning lahendada kontrollpunktides ülesandeid. Osalenute sõnul oli rada lihtne, ülesanded huvitavad ning hea ilm⛅️. 

 

Liikumisele pühendatud kuule pani punkti Lüganuse jaoskond, kes kutsus üles liikmeid aktiivsele liikumisele 16-31.10. Vaatamata tagasihoidlikule osalusele koguti üle 170 000 sammu. Terves kehas virgas vaim 😇.

 

Fotod: B. Paumere, L. Tammets

 

#naiskodukaitse #harivõpe #laskesport #liikumisaasta  #alutaguseringkond26 #naisedriigikaitses #vabatahtlik 

 

FastLion CMS

Oktoober - uued algused,

Oktoober - uued algused,

Alutaguse ringkonna osalejad üle-eestilisel karikavõistlusel sportrelvadest laskmisel Narva jaoskonna korraldatud 14 oktoobril Narvas üle-eestilisel karikavõistlusel sportrelvadest laskmisel võidutses (taaskord) Alutaguse ringkond: Sportpüssi laskmisel saavutas esikoha Varvara Rogaten (kodutütar) ja II koha Anastassia Olewicz 🔫Sportpüstoli laskmisel saavutas II koha Veera Rumjantseva Kui september möödus meie naiskodukaitsjatel valdavalt ussisõdalaste formeerimisel, toitlustamisel, lahkformeerimise lainel, siis oktoober oli täis erinevaid sündmusi alates väljaõppest sünnipäevapidustusteni.

Oktoober - uued algused, traditsioonid ja tunnustused

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse