Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Kohtume Tammsaare pargis riigikaitse ja välispoliitika päeval! Kohtume Tammsaare pargis riigikaitse Naiskodukaitse Tallnna ringkond tutvustab oma organisatsiooni reedel, 18. aprillil Eesti NATO Ühingu korraldatud riigikaitse ja välispoliitika päeval Tammsaare pargis ning jagab soovijatele sõdurisuppi. Tulge kõik veetma ilusat kevadpäeva Tammsaare pargis! Avalikud suhted ← Eelmine Materjale relvaatesteerimise meditsiiniülesandeks Järgmine → Militaarvõistlusi tutvustav infoõhtu Kohtume Tammsaare pargis riigikaitse ja välispoliitika päeval! riigikaitse ja välispoliitika päev; eesti nato ühing; tammsaare park

Kohtume Tammsaare pargis riigikaitse ja välispoliitika päeval!

Marilin Prants ja Annika Hunt, akadeemiline jsk 15. aprillil 2008

Naiskodukaitse Tallnna ringkond tutvustab oma organisatsiooni reedel, 18. aprillil Eesti NATO Ühingu korraldatud riigikaitse ja välispoliitika päeval Tammsaare pargis ning jagab soovijatele sõdurisuppi.

Teabeüritus algab kell 14.00 ning lõpeb kella 19-20.30 kestva kontserdiga, kus esinevad Gerli Padar ja ansabel Glive.

Laiale avalikkusele näidatakse üritusel esmakordselt Erik Boltowski vastvalminud filmi "Liiliarist. Naiskodukaitse 80", mis räägib Naiskodukaitse ajaloost, tänapäevastest tegevusaladest ning liikmeskonna mõttelaadist. Filmi saab näha suurel ekraanil kella 14.30-15.15.

Reedesel riigikaitse ja välispoliitika päeval Tammsaare pargis esineb kaitseväe orkester, leiab aset sõjakoolide tutvustus, kaitse- ja julgeolekupoliitika eksperdid arutlevad avalikult teemal "NATO pärast Bukaresti", välisoperatsioonidel käinud Eesti poisid jagavad oma muljeid ning näitavad pilte. Samas toimub ka militaaresmaabi koolitus ja viktoriin. 
Põhjalikum päevakava.

Tulge kõik veetma ilusat kevadpäeva Tammsaare pargis!

FastLion CMS

Kohtume Tammsaare pargis riigikaitse

Kohtume Tammsaare pargis riigikaitse

Teabeüritus algab kell 14 00 ning lõpeb kella 19-20 Naiskodukaitse Tallnna ringkond tutvustab oma organisatsiooni reedel, 18. aprillil Eesti NATO Ühingu korraldatud riigikaitse ja välispoliitika päeval Tammsaare pargis ning jagab soovijatele sõdurisuppi.

Kohtume Tammsaare pargis riigikaitse ja välispoliitika päeval!

riigikaitse ja välispoliitika päev; eesti nato ühing; tammsaare park
www.naiskodukaitse.ee © 2023 » Naiskodukaitse