Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Kallistus emale Kallistus emale Naiskodukaitsjad ja kodutütred korraldasid 12. mail kenaks traditsiooniks saanud emadepäeva kogupereürituse „Kallistus emale“. Üritus algas kontserdiga, kus astus üles Tallinna ringkonna Muusika jaoskonna naiskodukaitsjatest laulukoor. Koor esitas kolm emadepäevalaulu, kodutütred esinesid luuletuste, laulude ja pillimänguga. Kontsert oli oma lihtsuses lööv. Viltimise töötuba Foto: Juta Sõueauk Muusika jaoskonna naiskodukaitsjad Foto: Juta Sõueauk Heegeldamise töötuba Foto: Juta Sõueauk Toitlustamise töötuba Foto: Juta Sõueauk ← Eelmine Aga millega te tegelete? Järgmine → Tango, Tango, Juliet, Uniform – sidekontroll viiele Kallistus emale emadepäev; kallistus emale

Kallistus emale

Minna Pert 23. mail 2012

Naiskodukaitsjad ja kodutütred korraldasid 12. mail kenaks traditsiooniks saanud emadepäeva kogupereürituse „Kallistus emale“. Üritus algas kontserdiga, kus astus üles Tallinna ringkonna Muusika jaoskonna naiskodukaitsjatest laulukoor. Koor esitas kolm emadepäevalaulu, kodutütred esinesid luuletuste, laulude ja pillimänguga. Kontsert oli oma lihtsuses lööv.

Kallistus emale
Noored kotkad saadavad kitarridel kodutütar Mari-liis Kösti Foto: Juta Sõueauk

Pärast piduliku osa lõppu pakkus suupistelaud kohvi, küpsiseid ja komme. Edasi suundusid huvilised töötubadesse. Kõik töötoad olid sel aastal hästi läbi mõeldud ja sisukad. Eelmisel aastal populaarne näomaalingute töötuba võlus seegi kord nii pisemaid kui ka suuremaid. Kõik soovijad said endale meelepärase maalingu näole – kes oli liblikas, kes mesilane. Peenemat näputööd sai proovida heegeldamise töötoas, kus valmisid tütarlapselikud sõrmused ja prossid. Põnevust pakkus orienteerumine, mida viisid läbi Tallinna maleva noorkotkad. Viltimise töötoas suure tööhoo käigus sai otsa mitu viltimisnõela, kuid valmisid ka vahvad loomad ja ehted. Kokandushuvilised said kätt proovida toitlustamise töötoas, kus küpsetati maitsvaid pirukaid ja küpsiseid ning tehti võileibugi. Fimo savi töötoas katsetasime voolimist – savist valmistatud ehted tulid omanäolised.

Töötubade instruktorid olid hästi ettevalmistunud ja juhendasid asjalikult. Külaliste aktiivne osavõtt tegi korraldajatele rõõmu. „Kallistus emale“ muutis pilves ja jaheda laupäeva palju päikselisemaks.

Kallistus emale
Viltimise töötuba Foto: Juta Sõueauk
Kallistus emale
Muusika jaoskonna naiskodukaitsjad Foto: Juta Sõueauk
Kallistus emale
Heegeldamise töötuba Foto: Juta Sõueauk
Kallistus emale
Toitlustamise töötuba Foto: Juta Sõueauk

FastLion CMS

Kallistus emale

Kallistus emale

Noored kotkad saadavad kitarridel kodutütar Mari-liis Kösti Foto: Juta Sõueauk Pärast piduliku osa lõppu pakkus suupistelaud kohvi, küpsiseid ja komme Edasi suundusid huvilised töötubadesse Naiskodukaitsjad ja kodutütred korraldasid 12. mail kenaks traditsiooniks saanud emadepäeva kogupereürituse „Kallistus emale“. Üritus algas kontserdiga, kus astus üles Tallinna ringkonna Muusika jaoskonna naiskodukaitsjatest laulukoor. Koor esitas kolm emadepäevalaulu, kodutütred esinesid luuletuste, laulude ja pillimänguga. Kontsert oli oma lihtsuses lööv.

Kallistus emale

emadepäev; kallistus emale
www.naiskodukaitse.ee © 2023 » Naiskodukaitse