Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Ürituste sari: Naiskodukaitse kutsub külla Ürituste sari: Naiskodukaitse kutsub 03. märtsil 2016 toimus avatud loeng KL Lääne maleva õppeklassis, kuhu oli kogunenud palju huvilisi, et kuulata ettekannet „Haavahooldusvahendid koduses majapidamises“. Lektoriks oli Medical OÜ tootespetsialist Ülle Aamisepp. Foto Kadi Suurkask ← Eelmine Ülinakkav „karbipisik" on jõudnud Läänemaalt Hiiumaale Järgmine → Lääne naiskodukaitsjad pidasid aasta tähsaima koosoleku Ürituste sari: Naiskodukaitse kutsub külla

Ürituste sari: Naiskodukaitse kutsub külla

Merle Soone 14.märtsil 2016

03.märtsil 2016 toimus avatud loeng KL Lääne maleva õppeklassis, kuhu oli kogunenud palju huvilisi, et kuulata ettekannet „Haavahooldusvahendid koduses majapidamises“. Lektoriks oli Medical OÜ tootespetsialist Ülle Aamisepp.

Ürituste sari: Naiskodukaitse kutsub külla
Foto Kadi Suurkask

Nagu me teame, on haava paranemise eelduseks korrektne haavahooldus koos põhjusliku raviga ning haavade õige hooldus aitab organismil kiiremini paraneda.

 

Loengust saime vastused paljudele küsimustele:

*Millega haava puhastada?

*Milliseid haavahooldusvahendeid, sidumisvahendeid ja plaastreid valida ning kasutada?

*Kui sageli haavasidet vahetada?

*Missugused vahendid aitavad nahakahjustustel kiiremini paraneda?

*Milliseid haavahooldusvahendeid oleks hea metsa kaasa võtta? Jpm.

 

 Peagi on ees suvi, mis on puhkuste aeg ning aktiivsema elustiili juures puutume kokku ka kriimude, marrastuste ja teiste haavadega. Õnneks on olemas plaastrid, haavaliimid ja mitmed muud vahendid, mis sellises olukorras abiks. Pindmiste haavade ja marrastuste hooldamisega saab igaüks kodus ise hakkama, kui veidi aega haavahooldusele pühendab.

Ürituste sari: Naiskodukaitse kutsub külla
Foto Kadi Suurkask

FastLion CMS

Ürituste sari: Naiskodukaitse kutsub

Ürituste sari: Naiskodukaitse kutsub

Foto Kadi Suurkask Nagu me teame, on haava paranemise eelduseks korrektne haavahooldus koos põhjusliku raviga ning haavade õige hooldus aitab organismil kiiremini paraneda Loengust saime vastused paljudele küsimustele: *Millega haava puhastada? *Milliseid haavahooldusvahendeid, sidumisvahendeid ja plaastreid valida ning kasutada? *Kui sageli haavasidet vahetada? *Missugused vahendid aitavad nahakahjustustel kiiremini paraneda? *Milliseid haavahooldusvahendeid oleks hea metsa kaasa võtta? Jpm 03.märtsil 2016 toimus avatud loeng KL Lääne maleva õppeklassis, kuhu oli kogunenud palju huvilisi, et kuulata ettekannet „Haavahooldusvahendid koduses majapidamises“. Lektoriks oli Medical OÜ tootespetsialist Ülle Aamisepp.

Ürituste sari: Naiskodukaitse kutsub külla

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse