Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Risti jaoskonnas planeeritud laskepäev vastlapäeva võtmes Risti jaoskonnas planeeritud laskepäev Võistluste korraldamiseks on asupaiga leidmise kõrval on oluline osa ka söögil. Nii asusime meie juba reedel hernesupi jaoks toiduaineid tükeldama. Ilm polnud reedel just paljulubav, kuid lootsime väga, et ehk laupäevaks muutub kuivemaks. ← Eelmine Hiiumaa jaoskonna tervisekilomeetrid veebruaris Järgmine → Naiskodukaitse laskevõistlus Lääne ringkonna moodi Risti jaoskonnas planeeritud laskepäev vastlapäeva võtmes

Risti jaoskonnas planeeritud laskepäev vastlapäeva võtmes

Eha Grossev 17. märtsil 2020

Võistluste korraldamiseks on asupaiga leidmise kõrval on oluline osa ka söögil. Nii asusime meie juba reedel hernesupi jaoks toiduaineid tükeldama. Ilm polnud reedel just paljulubav, kuid lootsime väga, et ehk laupäevaks muutub kuivemaks.

Nii ka juhtus. Laupäeva hommikul oli veidike udune, aga vahelduva päikesega kuiv ilm. Tore, kui ikka kõik mängivad kaasa! Supipada tulele ja nii see hommik algas.

Tasapisi hakkas külalisi laekuma ja olime arvestanud 42 osavõtjaga. Enne ametlikku rivistust selgus, et kokku on 9 võistkonda ja 47 osavõtjat, lisaks veel päästeameti töötajad! Osavõtjate hulgas oli palju lapsi. Olime selle üle väga uhked. 

Risti jaoskonnas planeeritud laskepäev vastlapäeva võtmes
Kogunes suur hulk osalisi. / Foto Eha Grossev.
Risti jaoskonnas planeeritud laskepäev vastlapäeva võtmes
Kus see vesi siis on? / Foto Kerli Tael.
Risti jaoskonnas planeeritud laskepäev vastlapäeva võtmes
Elevust jagus terve päev. / Foto Kerli Tael.

Kogu päev sujus positiivses meeleolus, kontrollpunktides olid põnevad tegevused.

Lõpprivistuses oli näha ainult rahulolu ja rõõmsaid silmi! KL maleva pealikul oli kõikidele naistele tulbiõis saabuva rahvusvahelise naistepäeva puhul. Kõik osalejad said päeva lõpus diplomi. Viimaks saabus kõigil võimalus maitsta meie imemaitsvat hernesuppi ja omadisainitud vastlakukleid!

 

Risti jaoskonnas planeeritud laskepäev vastlapäeva võtmes
Uusi potensiaalseid liikmeid tuleb juba varakult kaasata. / Foto Kerli Tael.

Väga suure töö tegid ära Risti jaoskonna naiskodukaitsjad ja KL Risti malevkonna mehed. Ühiselt sisustati seitsmes erinevas kontrollpunktis tegevused.  Kontrollpunktide leidmiseks tuli osalejatel tunda orienteerumise põhitõdesid. Köögitoimkond oli super ja nagu alati – kõige maitsvam hernesupp ja vastlakuklid!

Suur tänu kõikidele osavõtjatele ja kindlasti õppisime sellest üritusest kõik, et järgmistel aastatel veelgi huvitavamalt seda laskepäeva vastlapäeva võtmes korraldada!

Päeva lõppedes käis päike veel pilvepiirilt kontrollimas, kas üritus on ikka ilusti lõppenud. Kõik osalejad kuivalt koduteele saadetud, said vihmapilved loa rivitult ja õhturahu saabus peene vihmakrabina saatel.

FastLion CMS

Risti jaoskonnas planeeritud laskepäev

Risti jaoskonnas planeeritud laskepäev

Nii ka juhtus Laupäeva hommikul oli veidike udune, aga vahelduva päikesega kuiv ilm Võistluste korraldamiseks on asupaiga leidmise kõrval on oluline osa ka söögil. Nii asusime meie juba reedel hernesupi jaoks toiduaineid tükeldama. Ilm polnud reedel just paljulubav, kuid lootsime väga, et ehk laupäevaks muutub kuivemaks.

Risti jaoskonnas planeeritud laskepäev vastlapäeva võtmes

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse