Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Risti jaoskond toimetab sinililledega Risti jaoskond toimetab sinililledega Juba kolmandat aastat algas Risti jaoskonna sinilille kampaania käiguga Lääne-Nigula vallavalitsusse, kus meid taas rõõmsalt oodati. Sealt edasi viis tee Kullamaa vallavalitsusse, Kullamaa kooli, Risti kooli ja Risti lasteaeda. Vahele mahtusid ka Palivere söögituba, Goldenbecki maja, Risti pood, Risti perearsti keskus ja Risti apteek. Ning loomulikult ei unustanud me Risti päästekomandot. Foto Kati Ojaver ← Eelmine Heategevuskampaania ''Anname au!'' Haapsalus Järgmine → "Anname au!" kampaania Lõuna-Läänemaal algas edukalt Risti jaoskond toimetab sinililledega

Risti jaoskond toimetab sinililledega

Kati Ojaver, 12.aprillil 2016

Juba kolmandat aastat algas Risti jaoskonna sinilille kampaania käiguga Lääne-Nigula vallavalitsusse, kus meid taas rõõmsalt oodati. Sealt edasi viis tee Kullamaa vallavalitsusse, Kullamaa kooli, Risti kooli ja Risti lasteaeda. Vahele mahtusid ka Palivere söögituba, Goldenbecki maja, Risti pood, Risti perearsti keskus ja Risti apteek. Ning loomulikult ei unustanud me Risti päästekomandot.

Risti jaoskond toimetab sinililledega
Sinililledega Lääne-Nigula vallavalitsuses. Foto Aksel Heidemann
Risti jaoskond toimetab sinililledega
Risti päästekomandos. Foto Kati Ojaver

Sel aastal on tore tõdeda, et enam polegi vaja väga palju selgitusi jagada, sest kõik juba teavad, mis kampaania on „Anname au!“ ja miks meie, naiskodukaitsjad, sinililli müüme. Igal pool võeti meid vastu naeratustega ja kiideti ka, et küll me oleme ikka tublid! Ja Taebla söögitoas oldi lausa mures, et ega me ometi neid pole unustanud. Ja Kullamaa koolis jälle kurdeti, et kõiki õpetajaid polnud sel päeval kahjuks koolis. Tegime siis nii nagu eelmiselgi aastal – jätsime koolidesse sinililli ja käepaelu, et keegi ilma ei jääks ning nädala pärast läheme annetatud rahale järele. Selline koostöö sobib maakohas hästi, sest kõik teavad-tunnevad üksteist ja ühiselt panustades saavad asjad ka paremini tehtud.

Risti jaoskond toimetab sinililledega
Palivere söögitoas oodati meid pikisilmi. Foto Aksel Heidemann

Kahjuks sellega suures osas meie võimalused piirduvadki, sest palju rohkem meil ettevõtteid polegi. Loomulikult saame koguda veel annetusi sõpradelt-tuttavatelt-töökaaslastelt ja oma pereliikmedki on kõik kenasti sinilillega varustatud. Oleme uhked, et saame natukenegi nii suurele heateole kaasa aidata ja loodame, et iga aastaga tuleb juurde neid inimesi, kes peavad sinilille kandmist auasjaks.

Anname au!

Risti jaoskond toimetab sinililledega
Peale nii toimekat päeva rõõmsalt kodu poole. Foto Kati Ojaver

FastLion CMS

Risti jaoskond toimetab sinililledega

Risti jaoskond toimetab sinililledega

Sinililledega Lääne-Nigula vallavalitsuses Foto Aksel Heidemann Risti päästekomandos Juba kolmandat aastat algas Risti jaoskonna sinilille kampaania käiguga Lääne-Nigula vallavalitsusse, kus meid taas rõõmsalt oodati. Sealt edasi viis tee Kullamaa vallavalitsusse, Kullamaa kooli, Risti kooli ja Risti lasteaeda. Vahele mahtusid ka Palivere söögituba, Goldenbecki maja, Risti pood, Risti perearsti keskus ja Risti apteek. Ning loomulikult ei unustanud me Risti päästekomandot.

Risti jaoskond toimetab sinililledega

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse