Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Naiskodukaitse Lääne ringkonna kandidaat konkursile “Aasta naiskodukaitsja” Naiskodukaitse Lääne ringkonna kandidaat Naiskodukaitse Lääne ringkonna juhatuse otsusega valiti NKK Lääne ringkonnast konkursile “Aasta naiskodukaitsja”JULIA SIRKEL . Kandidaate oli erinevatest jaoskondadest kokku kolm. Reeli Rae, Lääne-Nigula jaoskonna esinaine ← Eelmine Lääne ringkonna meeleolukas laskepäev Haapsalus Järgmine → Põnev koolitus ja maitsvad toidud Naiskodukaitse Lääne ringkonna kandidaat konkursile “Aasta naiskodukaitsja”

Naiskodukaitse Lääne ringkonna kandidaat konkursile “Aasta naiskodukaitsja”

Eda Loik, Lääne ringkonna esinaine .Reeli Rae, Lääne-Nigula jaoskonna esinaine . 23. nov. 2019

Naiskodukaitse Lääne ringkonna juhatuse otsusega valiti NKK Lääne ringkonnast konkursile “Aasta naiskodukaitsja”JULIA SIRKEL . Kandidaate oli erinevatest jaoskondadest kokku kolm.

Naiskodukaitse Lääne ringkonna kandidaat konkursile “Aasta naiskodukaitsja”
Sügostormil. Foto_Kristina Kukk (Lihula)

Julia Sirkel on Naiskodukaitse tegevliige juba aastast 2000. Esilagu tegutses ta rohkem koos kaitseliitlastega, aga viimased kümme aastat on ta oma vaba aega sõbralikult jaganud Kaitseliidu ja Naiskodukaitse vahel. Julia on läbinud NKK baasväljaõppe moodulid mitu korda, sest ta on arvamusel, et organisatsioon areneb ning ka tema ise ja seoses sellega on igast moodulist taas midagi uut olulist õppida. Aastal 2016. läbis ta Kaitseliidu sõdurioskuste kursuse ning leidis taas tihedama kokkupuutepunkti Kaitseliiduga. 2017. aastast täidab ta Lahingkompanii juhtimis- ja tagalarühm väliköögimeeskonnas koka abi ülesannet. Julia on kaitseliitlaste poolt väga hinnatud, sest õppustel on söök alati väga maitsev ning lisaks osaleb ta ka Kaitseliidu erinevatel õppustel, et osata käituda väliköögis lahingolukorras.

Julia Sirkel on üks julgeid ja hakkajaid, kes on viimased kümme aastat osalenud NKK koormusmatkal. Enne seda puudus jaoskonnal oma kindel võistkond. Nüüd on eesmärgiks võetud uute liikmete kaasamine, et ühel hetkel oleks olemas väärilised mantlipärijad. Lisaks on Julia juba mitmeid aastaid osalenud Lihula Üksikkompanii poolt korraldataval patrullvõistlusel „Sügistorm“ ja sellel aastal oli võistlus 36 tundi pikk ning tegevused kontrollpunktides eeldasid teadmisi ja naiste võistkond sai hakkama ja lõpetas võistluse ning taas suure kogemuse võrra rikkamad.

Naiskodukaitse Lääne ringkonna kandidaat konkursile “Aasta naiskodukaitsja”
Lääne Maakonna Keskraamatukogus./ Foto_Arvo Tarmula

2018. aastal valiti Julia NKK Lääne ringkonna juhatuse liikmeks. Juhatus on tema ülesandeks lisaks jaoskondade vahelise koostöö parandamiseks ka liikmete tunnustamisega seotud teema. Julia on püüdnud kiiresti saada kurssi ringkonna juhatuse tööga ja küsib julgelt abi NKK Lääne ringkonna instruktorilt või arutab teemasid läbi juhatusega. Julia on teinud viimased kaks aastat koostööd ka Poola saatkonnaga, et säilitada Maira Laidoneriga seotud mälestusi Haapsalus. Lisaks oli Julia ka üks võtmeisik, kes koostöös Risti malevkonna juhatuse kaitseliitlastega sai Lääne-Nigula jaoskonnale oma KODU 0 rendiga ja kommunaalkulud tasub Lääne-Nigula vald. Oma kodus viiakse läbi kõik jaoskonna juhatuste koosolekud, kutsutakse külla teisi jaoskondi jne. Julja on hakkaja, julge ning oma arvamusega, aga sealjuures arvestab ta teiste arvamustega. Julia on meeskonnainimene, kes julgeb võtta vastutust.

Julia on teotahteline, suure südamega, leidlik, sõnapidaja ja väärikas naiskodukaitsja. Lääne ringkond on uhke, et meie ridades tegutseb JULIA SIRKEL.

Eda Loik, Lääne ringkonna esinaine

Naiskodukaitse Lääne ringkonna kandidaat konkursile “Aasta naiskodukaitsja”
Sügostormil. Foto_Kristina Kukk (Lihula)

Julia on Naiskodukaitse liige juba 29.05.2000 aastast. Ta on  Lääne-Nigula jaoskonna revisjonikomisjoni liige, veel kuulub ta Lääne ringkonna juhatusse ja KL Lahingkompanii tagala koosseisu. Julia panus Lääne ringkonnale on tema põhjalikkus igas asjas, mis ta ette võtab, eriliselt südameasi on Julia jaoks koostöö oma ringkonna jaoskondade vahel ja ringkonna esindamine erinevatel üritustel (toitlustamine, “Ole valmis” äpi tutvustamine, meditsiin ja spordivõistlused). Julia lemmiktegevused organisatsioonis on sõjalised rännakud ja patrullvõistlused. Viimastel aastatel pole möödunud ühtegi suuremat võistlust ilma temata. Julia jaoks ei ole olemas sõna “ei saa või pole võimalik”, tema jaoks on kõik võimalik, tuleb ainult tahta.

Reeli Rae, Lääne-Nigula jaoskonna esinaine

FastLion CMS

Naiskodukaitse Lääne ringkonna kandidaat

Naiskodukaitse Lääne ringkonna kandidaat

Sügostormil Foto_Kristina Kukk (Lihula) Julia Sirkel on Naiskodukaitse tegevliige juba aastast 2000 Naiskodukaitse Lääne ringkonna juhatuse otsusega valiti NKK Lääne ringkonnast konkursile “Aasta naiskodukaitsja”JULIA SIRKEL . Kandidaate oli erinevatest jaoskondadest kokku kolm.

Naiskodukaitse Lääne ringkonna kandidaat konkursile “Aasta naiskodukaitsja”

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse