Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Naiskodukaitse Haapsalu jaoskonna üldkoosoleku kokkuvõte Naiskodukaitse Haapsalu jaoskonna üldkoosoleku Haapsalu jaoskond viis 5. märtsil 2017 läbi iga-aastase üldkoosoleku. Aasta tähtsaima koosoleku eesmärgiks oli analüüsida eelmise aasta tegemisi, heita pilk 2017 aasta plaanidele ning läbi viia vajalikud valimised. ← Eelmine „Olgu terve maailm kaalujaid ja kõhklejaid täis - meie ei jäta, sest meist saab asja!“ Järgmine → Kampaania ''Anname au!'' avalöök Naiskodukaitse Haapsalu jaoskonna üldkoosoleku kokkuvõte

Naiskodukaitse Haapsalu jaoskonna üldkoosoleku kokkuvõte

Aliine Matisen 25. märtsil 2017

Haapsalu jaoskond viis 5. märtsil 2017 läbi iga-aastase üldkoosoleku. Aasta tähtsaima koosoleku eesmärgiks oli analüüsida eelmise aasta tegemisi, heita pilk 2017 aasta plaanidele ning läbi viia vajalikud valimised.

Naiskodukaitse Haapsalu jaoskonna üldkoosoleku kokkuvõte
Foto Heiki Magnus

Plaan on teha tegevliikmete ja juhtidega arenguvestlusi, et selgitada välja nende soovid, eesmärgid ja panna paika ka võimalikud koolitusplaanid eelseisvaks aastaks.  2016 aastaaruandest leiti, et oleks vaja suurendada liikmete aktiivsust, samuti ka passiivseid liikmeid tegevusse tagasi suunata. Tähtsal kohal oli ka mentorluse teema, millele püütakse 2017 aastal rohkem. Samuti pannakse suuremat rõhku liikmemaksu tasumisele. Väljatöötamsiel on uutele liikmetele mõeldud infovoldik. Oluline on jäädvustada ja uurida Haapsalu jaoskonna ajalugu - ka see tegevus on käima lükatud. Tundub, et projekte, mõtteid ja tegevusi, millega tegeleda ja kus kaasa lüüa, jagub kõigile, tuleb ainult õige üles leida.Esinaine Vaima Valk tegi ettekande 2016. aasta jaoskonna põnevatest ja tähtsamatest sündmustest rõhku panna.

Naiskodukaitse Haapsalu jaoskonna üldkoosoleku kokkuvõte
Häältelugejad Siret ja Katrin tööhoos. Foto Sveta Mustkivi
Naiskodukaitse Haapsalu jaoskonna üldkoosoleku kokkuvõte
Haapsalu jaoskonna uus juhatus. Foto Heiki Magnus

Valimiste tulemusel sai jaoskond endale ka uued juhatuse liikmed.  Esinaiseks valiti Maire Kruus ja aseesinaiseks Merle Soone, liikmeteks Kaja Mander, Diana Saarniit ja Katrin Reede. Jõudu ja sihikindlust neile kõige vajaliku ning põneva elluviimisel.

Naiskodukaitse Haapsalu jaoskonna üldkoosoleku kokkuvõte
Pidulik tõotuse lugemine. Foto Heiki Magnus

Koosolekule lisas pidulikkust kahe uue tegevliikme NKK tõotuse andmine saalitäie rahva ees. Tõotust lugesid Siret Põldur ja Sirje Treiman.

 

Mina ootasin seda koosolekut väga, sest minu mõte tulla üle Naiskodukaitse Tartu ringkonnast Lääne ringkonna Haapsalu jaoskonda küpses mitu mitu head aastat ning lõpuks sai see otsus tehtud. Loodan, et saan anda organisatsioonis olles oma panuse ürituste korraldamisse, samuti ehk ka Haapsalu jaoskonna arengus ja ajaloo uurimisel.

FastLion CMS

Naiskodukaitse Haapsalu jaoskonna üldkoosoleku

Naiskodukaitse Haapsalu jaoskonna üldkoosoleku

Foto Heiki Magnus Plaan on teha tegevliikmete ja juhtidega arenguvestlusi, et selgitada välja nende soovid, eesmärgid ja panna paika ka võimalikud koolitusplaanid eelseisvaks aastaks 2016 aastaaruandest leiti, et oleks vaja suurendada liikmete aktiivsust, samuti ka passiivseid liikmeid tegevusse tagasi suunata Haapsalu jaoskond viis 5. märtsil 2017 läbi iga-aastase üldkoosoleku. Aasta tähtsaima koosoleku eesmärgiks oli analüüsida eelmise aasta tegemisi, heita pilk 2017 aasta plaanidele ning läbi viia vajalikud valimised.

Naiskodukaitse Haapsalu jaoskonna üldkoosoleku kokkuvõte

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse