Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Lilia Urb on ''Aasta tegu 2021'' Lääne ringkonna nominent Lilia Urb on ''Aasta Lilia on Naiskodukaitse Lääne ringkonna Lõuna-Läänemaa jaoskonna tegevliige alates 29. märtsist 2017 ja 2019. aastast valiti ta ka jaoskonna juhatusse. Lilia korraldas veebimängu “Ole valmis enne maru!”, mille eesmärk oli osalejatele anda märku ohtudest, mis võib meid kõiki rünnata kui õues möllab maru ning ei ole elektrit, vett, internetti jne. Mida teha, et võimalikult valutult ebamugavused üle elada. Osalejaid oli üle Eesti ja teavitustööd sai tehtud mänguliselt, tutvustatud mobiilirakendust “Ole valmis!” ja anda juhiseid erinevates olukordades käitumiseks. aastapäeva tähistamine koos Margega Foto: Mariann Peksar ← Eelmine Hiiumaa jaoskonna traditsiooniline küünlapäev Järgmine → Risti jaoskond tähistas kahte sündmust korraga Lilia Urb on ''Aasta tegu 2021'' Lääne ringkonna nominent

Lilia Urb on ''Aasta tegu 2021'' Lääne ringkonna nominent

Julia Sirkel, Triin Pärnpuu, Lii Urb ja Svetlana Aug 18. veebr. 2022

Lilia on Naiskodukaitse Lääne ringkonna Lõuna-Läänemaa jaoskonna tegevliige alates 29. märtsist 2017 ja 2019. aastast valiti ta ka jaoskonna juhatusse. Lilia korraldas veebimängu “Ole valmis enne maru!”, mille eesmärk oli osalejatele anda märku ohtudest, mis võib meid kõiki rünnata kui õues möllab maru ning ei ole elektrit, vett, internetti jne. Mida teha, et võimalikult valutult ebamugavused üle elada. Osalejaid oli üle Eesti ja teavitustööd sai tehtud mänguliselt, tutvustatud mobiilirakendust “Ole valmis!” ja anda juhiseid erinevates olukordades käitumiseks.

Lilia Urb on ''Aasta tegu 2021'' Lääne ringkonna nominent
Lilia perega. Foto: Lilia erakogu
Lilia Urb on ''Aasta tegu 2021'' Lääne ringkonna nominent
Lilia koos Marge ja Ragnega Lihula Gümnaasiumi kooliperele "Ole valmis!" äppi tutvustamas_Foto: NKK Lõuna-Läänemaa jaoskond

Lilia on kogukonna suur arendaja. MTÜ Kõmsi Külaseltsi esinaisena on ta 10 aasta jooksul läbi viinud või aidanud läbi viia erinevaid projekte, alustades kohaliku mänguväljaku või rularambi ehitamisega ja lõpetades Kõmsi noortetoa loomisega.

 

Kõmsi kohalikku külaelu arendav selts soovib taastada nüüd külasauna ja luua kogukonnale heaolukeskuse. Külakeskuses asuvale hüljatud katlamaja-saunahoonele soovitakse anda uus elu- rajada ühissaun, jõusaal ja massaa¾iteraapiate ruum. Unistuste elluviimiseks, esitas külaselts LHV remondilaenu toetusprogrammi “Kes teeb ära” omapoolse ettepaneku ning oli üks kuuest ideest, mis pääses konkursi lõppvooru.

 

MTÜ Kõmsi Külaseltsi esinaine Lilia Urb ja  Kaitseliidu Lääne maleva Lihula üksikkompanii pealik Reimo Reimer sõlmisid 8. juunil koostöökokkuleppe, mis aitab liita kogukondi ning tõsta nende valmisolekut erinevate kriiside lahendamiseks.

 

Lilia on hooliv, abivalmis ja ettevõtlik. Vaatamata sellele, et ta on mitme organisatsiooni vabatahtlik liige, on ta ka täiskohaga ema kolmele tütrele, kogukonna arendaja ja noorsootöötaja. Emana on ta imeline. Kõikide projektide ja toimetuste kõrvalt ei jäta ta oma pere kunagi tagaplaanile. Lilia leiab alati aega, et oma perega kvaliteetselt aega veeta.

 

Liliale on südamelähedaseks teemaks alati olnud noored ning seetõttu toetab ta alati igat nende ettevõtmist ja kuulab ära noorte mured, et neile lahendusi leida.

Lilial on samuti 24 tundi ööpäevas, aga ta leiab alati aega vabatahtlikuna panustada nii mitmetesse organisatsioonidesse südamega ning on väga hea EMA ning hooliv ABIKAASA.

Lilia Urb on ''Aasta tegu 2021'' Lääne ringkonna nominent
Lilia kohaneb ajas kiiresti ja veebikoosolekud või õppepäevad ei ole probleemiks. Foto: Kaja Lotman
Lilia Urb on ''Aasta tegu 2021'' Lääne ringkonna nominent
Matkal koos kaitseliitlaste ja noortega maleva vastutusalal. Foto: Marge Keldre
Lilia Urb on ''Aasta tegu 2021'' Lääne ringkonna nominent
TEGIJA MTÜ Kõmsi Külaseltsi perenaisena. Foto: Lilia erakogust
Lilia Urb on ''Aasta tegu 2021'' Lääne ringkonna nominent
Eesti Vabariigi 102. aastapäeva tähistamine koos Margega Foto: Mariann Peksar

FastLion CMS

Lilia Urb on ''Aasta

Lilia Urb on ''Aasta

Lilia perega Foto: Lilia erakogu Lilia koos Marge ja Ragnega Lihula Gümnaasiumi kooliperele "Ole valmis!" äppi tutvustamas_Foto: NKK Lõuna-Läänemaa jaoskond Lilia on kogukonna suur arendaja Lilia on Naiskodukaitse Lääne ringkonna Lõuna-Läänemaa jaoskonna tegevliige alates 29. märtsist 2017 ja 2019. aastast valiti ta ka jaoskonna juhatusse. Lilia korraldas veebimängu “Ole valmis enne maru!”, mille eesmärk oli osalejatele anda märku ohtudest, mis võib meid kõiki rünnata kui õues möllab maru ning ei ole elektrit, vett, internetti jne. Mida teha, et võimalikult valutult ebamugavused üle elada. Osalejaid oli üle Eesti ja teavitustööd sai tehtud mänguliselt, tutvustatud mobiilirakendust “Ole valmis!” ja anda juhiseid erinevates olukordades käitumiseks.

Lilia Urb on ''Aasta tegu 2021'' Lääne ringkonna nominent

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse