Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Katelde juures mõõtu võtmas Katelde juures mõõtu võtmas 1. -2. 10. 2016 toimus Tallinnas üleriigiline Naiskodukaitse välitoitlustuse erialavõistlus. ← Eelmine Põrgupõhja radadel Järgmine → Risti naised räätsadega rabas Katelde juures mõõtu võtmas

Katelde juures mõõtu võtmas

Merle Soone, 13.oktoober 2016 13. okt. 2016

1.-2.10.2016 toimus Tallinnas üleriigiline Naiskodukaitse välitoitlustuse erialavõistlus.

Katelde juures mõõtu võtmas
Foto Merle Soone

Kohale oli tulnud seekord 14 võistkonda.  NKK Lääne ringkonda esindasid Julia Sirkel, Aet Tänav, Anne Vallik ja Merle Soone.

 

Päev algas võistkondadele erinevate tegevustega. Esimeseks soorituseks oli meil takistustega alas kinniseotud silmadega välikatla tassimine, mis oli vett ääreni täis. Tuli veel täpsust lasta, maitseaineid ära tunda, määrata vahemaid ja lahendada test.

Katelde juures mõõtu võtmas
Võistlusrada võistkondade ootel. Foto Merle Soone
Katelde juures mõõtu võtmas
Väliköögi makett - üks ülesannetest. Foto Merle Soone

 

Õhtuseks  kulminatsiooniks koguti pinget. Väljakutse - õhtusöögi valmistamine 30-le inimesele ja iga portsjoni kaal pidi olema täpselt 150 gr ilma kaalu kasutamata.

 

Üks  asi sai küll selgemast selgemaks - kui sul on hea meeskond ja parim õhkkond, siis võid teha mida iganes. Meil oli see kõik olemas!

 

Oma üheksanda kohaga jäime igati rahule.

 

FastLion CMS

Katelde juures mõõtu võtmas

Katelde juures mõõtu võtmas

Foto Merle Soone Kohale oli tulnud seekord 14 võistkonda NKK Lääne ringkonda esindasid Julia Sirkel, Aet Tänav, Anne Vallik ja Merle Soone 1.-2.10.2016 toimus Tallinnas üleriigiline Naiskodukaitse välitoitlustuse erialavõistlus.

Katelde juures mõõtu võtmas

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse