Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Valga ringkonna teabepäev Sangastes Valga ringkonna teabepäev Sangastes 06. 08. 2011. a. toimus Sangastes Rukkifestival. Sangaste alevikus Silva - Agro platsil toimus rukkimaarjapäevale pühendatud laat. Usun, et saame veel sellel aastal NKK ridadesse uusi aktiivseid liikmeid! Nade¾da Alliksaar ← Eelmine Rahvusvaheline Valga Militaarajaloo Festival Järgmine → Naiskodukaitsjad tähistavad aastapäeva laeval Valga ringkonna teabepäev Sangastes

Valga ringkonna teabepäev Sangastes

Tatjana Laadi 29. augustil 2011

06.08.2011.a. toimus Sangastes Rukkifestival. Sangaste alevikus Silva - Agro platsil toimus rukkimaarjapäevale pühendatud laat.

Valga ringkonna teabepäev Sangastes
Nade¾da ja Tatjana

Kuna koos oli palju rahvast, leidsime, et tore oleks kohalikele ja ka võõrastele tutvustada Naiskodukaitse organisatsiooni.
Läksime koos Nade¾a Alliksaarega laada alguseks kohale, varustatuna infovoldikute ja õhupallidega. Kaasas oli ka Kaitseliidu Valgamaa malevat tutvustav raamat. Nade¾a kandis NKK pidulikku vormi ja nägi väga esinduslik välja. Minul oli seljas "laiguline vorm" - näitamaks, et lisaks pidulikele üritustele tegeldakse ka argipäevaste, eluliste oskuste omandamisega (õpitakse sõduritarkusi, meditsiini, toitlustamist).


Valga ringkonna teabepäev Sangastes
Huvilised koos Nade¾daga

Praktiliselt kõik laadal viibinud nägid meid, suur enamus käis infot küsimas.
Ka laada raadio tegi meiega intervjuu, milles Nade¾a rääkis põhjalikult NKK ülesannetest ja NKK eestvedamisel toimuvatest huvitavatest üritustest, uute oskuste omandamisest, laste kaasamisest jms. Pärast seda oli huvi veelgi suurem -meiega tutvumas käis igas vanuses naisi, oli ka mehi, kes oleksid NKK - ga meelsasti liitunud. Kutsusine neid toetajaliikmeteks. Mitmed naised olid väljaspoolt Valgamaad, neile soovitasime pöördida oma maakonnas asuva NKK ringkonda. Festivalil olid esinejad Lätist, kes tundsid samuti suurt huvi NKK vastu, kuna neid analoogset organisatsiooni ei ole. Soovitasime neilgi Lätis oma organisatsioon luua!


Kuna palju oli huvilisi Sangaste vallast - toredaid, aktiivseid naisi, siis loodan, et sügisel on võimalik ka Sangastesse luua oma jaoskond. Plaanis on kirjutada "Otepää Teatajasse" ja anda huvilistele oma kontaktid, et saaksid vajadusel täiendavat infot, avalduste blankette jmt.
Igatahes, üritus õnnestus hästi, päeva lõpuks olid otsas nii infovoldikud kui ka õhupallid, mida kõigile soovijatele ei jätkunud!
Huvilistele soovitasime otsida lisaks täiendavat infot NKK koduleheküljelt.
Usun, et saame veel sellel aastal NKK ridadesse uusi aktiivseid liikmeid!Valga ringkonna teabepäev Sangastes
Nade¾da Alliksaar

FastLion CMS

Valga ringkonna teabepäev Sangastes

Valga ringkonna teabepäev Sangastes

Nade¾da ja Tatjana Kuna koos oli palju rahvast, leidsime, et tore oleks kohalikele ja ka võõrastele tutvustada Naiskodukaitse organisatsiooni Läksime koos Nade¾a Alliksaarega laada alguseks kohale, varustatuna infovoldikute ja õhupallidega 06.08.2011.a. toimus Sangastes Rukkifestival. Sangaste alevikus Silva - Agro platsil toimus rukkimaarjapäevale pühendatud laat.

Valga ringkonna teabepäev Sangastes

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse